[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاهدوشنبه سایبری اکنون که آماده هستیم معاملات مهم هستند جمعه سیاهو طرفداران بازی های ویدیویی هنوز هم می توانند چند معامله پیدا کنند. ایکس باکس وان بازی ها با بیشترین عنوان در بالای لیست قرار دارند ، اما Mario Tennis Aces برای نینتندو سوییچ همچنین برای آهنگ موجود است. ما لیست جداگانه ای از PS4 بازی های مخصوص شما بازی های Sony و افرادی که برای آنها خرید می کنند. ضمن به روز نگه داشتن هر دو لیست ، آنها را برای دوشنبه سایبری به روز نگه دارید.

و اگر می خواهید جدیدترین ها را بخرید Xbox X سری یا پلی استیشن 5 کنسول ها ، شما باید روش مناسب ما برای بررسی سهام را بررسی کنید:

و اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که یکی از این کنسول های Holy Grail را تهیه کنید ، به خاطر داشته باشید که بازی های PS4 در PS5 پخش می شوند و بازی های Xbox One در سری X اجرا می شوند (اما سری S به دلیل کمبود دستگاه رسانه ای )

نرم افزار گیربکس

ماجراجویی دیگری را در سریال اصلی marauder-shooter انجام دهید.

احتمالاً بهترین شبیه سازی بیضه اسب که جهان بازی های ویدیویی تاکنون دیده است.

او می جنگد ، اما با اتصالات بیشتر ستون فقرات در خارج از بدن.

نینتندو

ماریو تنیس این تنیس ماریو است.

به یک ماجراجویی دیگر بروید تا حتی بیشتر از Pokemon بگیرید.

id نرم افزار

فلزی ترین بازی تاکنون.

نینتندو

عجیب و خلاقانه ، Splatoon 2 برای بازی سوئیچ از صدای بیشتری برخوردار است. مانند تخفیف های دیگر ، شما فقط می توانید آنها را با قیمت 30 دلار دریافت کنید. به بررسی GameSpot Splatoon 2 مراجعه کنید.

نینتندو / عکس از شان کین / CNET

اگر عاشق ماریو کلاسیک هستید ، اما می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید ، این بازی به شما کمک می کند دنیای خود را از سیستم عامل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنلاین شوید و بازی های هزاران بازیکن دیگر را بازی کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر