[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در حالی که دوشنبه سایبری در حال حاضر در آینه عقب است ، فصل خرید تعطیلات هنوز در جریان است. این بدان معنی است که زمان خوبی برای قرار دادن یک روتر جدید با قیمت مناسب – و با هر زمان دیگری است گزینه های چشم در بازار ، و همچنین روترهایی که پشتیبانی می کنند Wi-Fi 6، جدیدترین و سریعترین نسخه Wi-Fi ، ممکن است بخواهید آن را ارتقا دهید. به هر حال ، بیشتر ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنجا که ممکن است در خانه بمانیدداشتن روتر مناسب برای محافظت از مربع برای شبکه خانگی شما می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

اگر روتر جدیدی در بالای لیست خرید شما قرار دارد ، این پست را بررسی کنید – من بقیه فصل تعطیلات را به طور مرتب با بهترین معاملات شبکه خانگی که به صورت آنلاین مشاهده کرده ایم ، به روز می کنم. هنوز معاملات زیادی در بازار وجود دارد که ارزش بررسی دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید.

معاملات زنده اکنون

کریس مونرو / CNET

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما روتر شبکه Nest Wifi هنوز هم با عملکرد پایدار ، قابل اعتماد و ویژگی های پیشرفته وزن زیادی دارد تا احساس یک ارتقا را ایجاد کنید. روتر اصلی سیستم دستگاه کمی بزرگتر در سمت چپ تصویر بالا است و بدون بلندگوهای هوشمند Nest Wifi Point به تنهایی کار خواهد کرد. قیمت آن معمولاً 169 دلار است ، اما این هفته با قیمت 140 دلار می توانید پیدا کنید.

این معامله بدی نیست ، اما اگر از ابتدا شروع کرده اید ، بهتر است کیت روتر دو جزئی و یک پسوند را با قیمت ترکیبی معمولی 269 دلار تهیه کنید (هزینه این پسوندها 150 دلار به تنهایی است). با این وجود ، اگر از سیستم شبکه نسل اول Google Wifi در خانه خود استفاده می کنید ، می توانید برای سرعت بیشتر و عملکرد بهتر ، روتر Nest Wifi را جایگزین کرده و از آن با سیمهای فرعی نسل اول Google Wifi خود استفاده کنید. بررسی ما درباره Nest Wifi را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

این آخرین نسخه از Eero نیست که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، اما روتر شبکه Eero سال گذشته در خانه هوشمند CNET به خوبی آزمایش شد و شما می توانید با پرداخت 174 دلار در حال حاضر یک تنظیم سه قطعه را دریافت کنید و در این صورت 75 دلار صرفه جویی می کنید. .

در ضمن ، این نسخه جدیدتر Eero نیز در معرض فروش است (به آن Eero 6 می گویند) ، اما در تست های من به اندازه نسخه سال گذشته قابل اعتماد نبود ، بنابراین قبل از خرید نظرات من را بخوانید. بررسی ما از Eero (2019) را بخوانید.

TP-Link

این روتر شبکه TP-Link در واقع حداقل از نظر مشخصات فنی دقیقاً همان Eero 6 آمازون است. هر دو سیستم دو باند AX1800 هستند که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند و هر دو بسته معمولاً 270 دلار به فروش می رسند. اما همین حالا می توانید سیستم TP-Link را با قیمت 230 دلار دریافت کنید که 40 دلار در هزینه شما صرفه جویی می کند.

به Wi-Fi 6 علاقه ای ندارید؟ سیستم TP-Link Deco M5 مدل سال گذشته Wi-Fi 5 است – این سیستم سه تکه معمولاً 170 دلار قیمت دارد ، اما در حال حاضر با قیمت 150 دلار در دسترس است و 20 دلار قابل صرفه جویی در شما خواهد بود.

تایلر لیسنبی / CNET

هنوز گران است ، اما اکنون می توانید با راه اندازی یک روتر شبکه دو قطعه Netgear Orbi AX6000 50 دلار پس انداز کنید و هزینه را از 700 دلار به 650 دلار کاهش دهید. با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 ، یک طرح سه باند با طیف اضافی 5 گیگاهرتز برای انتقال سیستم و یک پورت WAN که قادر به پذیرش سرعت کابل ورودی تا 2.5 گیگابیت بر ثانیه است ، AX6000 خارق العاده ترین سیستم Orbi Netgear است – و همچنان سریعترین و کارآمدترین روتر شبکه ای است که ما آزمایش کرده ایم.

Netgear به من می گوید که این معامله امشب انجام می شود. اگر منتظر فروش سریعترین و قابل اعتمادترین شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم بوده اید ، وقت آن است. توجه داشته باشید که این کالا از نظر فنی موجود است اما در دسترس است تحویل نخواهد شد تا ژانویه.

در ضمن ، اگر برای پوشش یک خانه بزرگ به بیش از یک ماهواره داخلی نیاز دارید ، می توانید نسخه Orbi AX4200 را در نظر بگیرید. به سرعت نسخه AX6000 نیست ، اما هنوز هم یک روتر شبکه سه بانده با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 است. و سلام ، آیا نمی دانید ، Netgear در حال حاضر چهار بسته با یک روتر اصلی و سه سیم داخلی با 660 دلار ارائه می دهد که 90 دلار کمتر از حد معمول است. بررسی Netgear Orbi AX6000 ما را بخوانید.

Netgear

قیمت شروع معمول این روتر پرسرعت Wi-Fi 6 300 دلار است که برای مدل دو باند که باند 5 گیگاهرتزی اضافی ندارد کاملاً شیب دار است. اما در حال حاضر برای Cyber ​​Monday ، Best Buy آن را با 50٪ تا قیمت خرده فروشی 150 دلار مشخص می کند. این یک معامله بسیار خوب برای روتر با سرعت حداکثر 4.8Gbps است.

Linksys

من این مدل خاص را بررسی نکرده ام ، اما یکی از پیشینیان من در CNET برای ضرب و شتم Wi-Fi طرفدار نسخه قبلی آن در سال 2017 بود و آن را “فقط روتر مناسب برای خانه های کوچک” نامید. این مورد ، Linksys MR8300 ، تقریباً مشابه این مورد است – روتر AC2200 با چهار آنتن و دو باند 5 گیگاهرتز.

بهترین نکته در مورد آن طراحی سه باند است و این واقعیت است که شما می توانید از آن با سایر دستگاه های Linksys Max Stream برای ایجاد شبکه خود استفاده کنید. پهنای باند 5 گیگاهرتزی اضافی به شما کمک می کند در صورت تصمیم گیری در این مسیر ، سرعت را در سرتاسر خانه خود حفظ کنید. اکنون ، برای Cyber ​​Monday ، می توانید آن را با نصف تخفیف در Best Buy دریافت کنید ، جایی که دارای میانگین بررسی 4.6 ، با بیش از 1000 بررسی برای پنج ستاره است.

معاملات منقضی شده

به نظر می رسد این پیشنهادات تمام شده یا تمام شده اند – ما آنها را رصد می کنیم و در صورت تغییر این پست را به روز می کنیم.

آمازون

Eero Pro 6 نسخه زیباتر روتر مش جدید Wi-Fi 6 آمازون است و سرعت های بالاتر و باند 5 گیگاهرتز اضافی را برای بهبود عملکرد سیستم اضافه می کند. این دستگاه به خوبی آزمایش شده است و ارزش بسیار زیادی را حتی با قیمت تمام شده ارائه می دهد ، با بسته 599 دلاری ، 400 دلار کمتر از تنظیم قابل مقایسه Netgear Orbi AX6000 است.

اکنون ، برای هفته جمعه سیاه ، آمازون دارای این بسته سه تایی است که تا 479 دلار برچسب گذاری شده است ، که تقریباً به همان قیمتی است که من برای روتر شبکه سه بخشی که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، دیده ام. تا 1 ژانویه سفارش داده شده است ، بنابراین که باید چند هفته صبر کنید تا رسیدن آن ، اما معامله مستقیم است و آمازون سفارشات را می پذیرد. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

TP-Link

Archer AX20 یکی از روترهای اولیه Wi-Fi 6 TP-Link است. با طراحی باند دوتایی و سرعت AX1800 ، این یک بازی تغییر دهنده بازی برای کل شبکه خانگی شما نخواهد بود ، اما با این وجود به شما کمک می کند عملکرد Wi-Fi کمی سریعتر از هر دستگاه Wi-Fi 6 داشته باشید. که می تواند آن را برای هر کسی که به تازگی آیفون جدیدی خریداری کرده است به یک ارتقاgrade معقول تبدیل کند.

روتر به طور معمول با قیمت 130 دلار به فروش می رسد ، اما TP-Link برای جمعه سیاه امتیاز 100 دلار را کسب کرد.

آمازون

Eero متعلق به آمازون دو روتر شبکه جدید را در پاییز امسال منتشر کرد: Eero 6 و Eero Pro 6. هر دو دارای پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 هستند ، اما Eero Pro 6 دارای حداکثر سرعت بالاتر است و باند دوم 5 اضافه می کند گیگاهرتز برای انتقال بک هال ویژه بین روتر و ماهواره های آن برای افزایش دامنه. اگر می خواهید روتر شبکه شما از Wi-Fi 6 بیشترین استفاده را کند ، این یک ارتقا key کلیدی است.

Eero Pro 6 با سه بسته 559 دلار ارزان نیست ، اما کمتر از هزینه شما برای سایر روترهای شبکه با کیفیت بالا و سه باند است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند ، از جمله بهترین عکس های ما مانند Asus ZenWiFi AX و نسخه AX6000 در Netgear Orbi. و اگر مایلید چند روز اضافی برای تحویل صبر کنید ، آمازون یک مکعب Fire TV رایگان برای افرادی که از طریق لینک زیر خرید می کنند ارائه می دهد. این یک قرارداد باقی مانده از Prime Day است ، اما پیشنهاد خوبی برای یک سیستم شبکه است که در آزمایشات ما عملکرد خوبی داشته است. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

در اینجا یک معامله Nest Wifi دیگر وجود دارد ، این بار از Buydig: دو بسته روتر Nest Wifi با قیمت 219 دلار ، به علاوه دو پلاگین هوشمند Deco Gear به محض افزودن معامله به سبد خرید.

چند نکته که باید در اینجا بدانید. اول ، روتر Nest Wifi مغز مرکزی شبکه Nest Wifi است و شامل بلندگوی هوشمند دستیار Google مانند نقاط داخلی Nest Wifi نمی شود. با این وجود ، می توانید از روتر Nest Wifi دوم به عنوان توسعه دهنده دامنه استفاده کنید ، بنابراین این معامله اساساً همان Nest Wifi دو جزئی است که معمولاً 269 دلار قیمت دارد. شما به سادگی دامنه توسعه دهنده را با روتر دوم جایگزین می کنید.

این بدان معناست که شما کنترل های صوتی داخلی دستیار Google را از دست می دهید ، اما همچنین می توانید عملکرد کمی بهتری را ببینید (روتر کمی قوی تر از توسعه دهنده دامنه است). در مورد پلاگین های هوشمند ، من با Deco Gear آشنا نیستم و آنها را آزمایش نکرده ام ، اما آنها ادعا می کنند که با هر دو الکسا و Google Assistant کار می کنند. اگر قبلاً از یکی از این دستیارهای صوتی استفاده کرده اید ، این معامله کمی بهتر شده است. بررسی ما درباره Nest Wifi را بخوانید.

Linksys

اگر به دنبال ارتقا روتر نیستید و در عوض فقط یک معامله خوب برای کار ساده و کاربردی می خواهید ، می توانید Linksys EA6350 را در نظر بگیرید. این یک روتر Wi-Fi 5 نسبتاً اساسی است ، اما کار موج سواری و پخش نور را انجام می دهد.

Best Buy این روتر را برای تعطیلات آخر هفته جمعه سیاه با قیمت 55 دلار ارائه می دهد که 35 دلار کمتر از قیمت خرده فروشی معمول است. به نظر می رسد این معامله فروخته شده است ، اما اگر خیلی تمایل داشته باشید باز هم می توانید آن را با 65 دلار بدست آورید.

Netgear

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما نسخه Netgear Orbi AC1200 هنوز یک روتر شبکه مستحکم و قابل اعتماد است و هنگامی که آن را در خانه هوشمند CNET آزمایش کردیم ، با یک قدرت سیگنال بسیار شگفت آور ما را تحت تأثیر قرار داد. سپس نسخه دو بخشی از این سیستم را با ارزش زیادی 129 دلار خواندم – اکنون مانند جمعه سیاه ویژه Walmart ، می توانید نسخه سه بخشی را با یک محدوده اضافی با تنها 99 دلار تهیه کنید.

یک سیستم شبکه سه تکه مانند این بهترین روش برای پوشاندن یک خانه بزرگ با اتصال Wi-Fi پایدار و قابل اعتماد است و 99 دلار به همان قیمتی است که برای نام تجاری خوب بررسی شده مانند این می بینید. اگر شبکه Wi-Fi منزل شما زمین زیادی برای پوشش دارد و از مناطق مرده بیمار هستید ، این معامله ای است که ارزش آن را دارد. به خاطر داشته باشید که این مورد برای برخی از کارمندان CNET در انبار دیده می شود ، اما برای برخی دیگر نه ، بنابراین ممکن است در دسترس بودن (و شاید قیمت) به موقعیت شما بستگی داشته باشد. بررسی Netgear Orbi AC1200 ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر