[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فصل خرید جشن در حال جابجایی است ، با جمعه سیاه و اکنون دوشنبه سایبری ارائه بسیاری از گزینه های تخفیف. این بدان معنی است که زمان خوبی برای تهیه روتر جدید با هزینه کم – و هر زمان دیگر است گزینه های چشم در بازار ، و همچنین روترهایی که پشتیبانی می کنند Wi-Fi 6، جدیدترین و سریعترین نسخه Wi-Fi ، زمان مناسبی برای ارتقا است. به هر حال ، بیشتر ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنجا که ممکن است در خانه بمانیدداشتن یک روتر مناسب که از محافظت مربع برای شبکه خانگی شما محافظت می کند ، می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

اگر روتر جدیدی در بالای لیست خرید شما قرار دارد ، این پست را بررسی کنید – بقیه اوقات آن را مرتباً به روز می کنم دوشنبه سایبری و سپس با بهترین معاملات شبکه خانگی که در شبکه مشاهده کرده ایم. معاملات زنده زیادی وجود دارد که ارزش بررسی دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید.

معاملات زنده اکنون

کریس مونرو / CNET

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما روتر شبکه Nest Wifi هنوز هم با عملکرد پایدار ، قابل اعتماد و ویژگی های پیشرفته وزن زیادی دارد تا به شما احساس یک بروزرسانی را بدهد. روتر اصلی سیستم دستگاه کمی بزرگتر در سمت چپ تصویر بالا است و به تنهایی و بدون بلندگوهای هوشمند Nest Wifi Point کار خواهد کرد. قیمت آن معمولاً 169 دلار است ، اما این هفته گوگل آن را با قیمت 139 دلار ارائه می دهد.

این معامله بدی نیست ، اما اگر از ابتدا شروع کرده اید ، بهتر است کیت روتر دو جزئی و یک پسوند را با قیمت ترکیبی معمولی 269 دلار تهیه کنید (هزینه این پسوندها 150 دلار به تنهایی است). با این حال ، اگر از سیستم شبکه نسل اول Google Wifi در خانه خود استفاده می کنید ، می توانید برای سرعت بیشتر و عملکرد بهتر ، روتر Nest Wifi را جایگزین کنید و از آن با سیمهای فرعی نسل اول Google Wifi خود استفاده کنید. بررسی Nest Nest Wifi را بخوانید.

آمازون

Eero Pro 6 نسخه زیباتر از روتر مش جدید Wi-Fi 6 آمازون است و سرعت های بالاتر و باند 5 گیگاهرتز اضافی را برای بهبود عملکرد سیستم اضافه می کند. به خوبی آزمایش شده است و ارزش بسیار زیادی را حتی با قیمت تمام شده ارائه می دهد ، با بسته ای 599 دلاری که 400 دلار کمتر از نسخه قابل مقایسه Netgear Orbi AX6000 است.

اکنون ، برای هفته جمعه سیاه ، آمازون دارای این بسته سه تایی است که تا 479 دلار برچسب گذاری شده است ، که تقریباً به همان قیمتی است که من برای روتر شبکه سه بخشی که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، دیده ام. تا 1 ژانویه سفارش داده شده است ، بنابراین که باید چند هفته صبر کنید تا رسیدن آن ، اما معامله انجام می شود و آمازون سفارشات را می پذیرد. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

این آخرین نسخه از Eero نیست که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، اما روتر شبکه Eero سال گذشته در خانه هوشمند CNET به خوبی آزمایش شد و شما می توانید با پرداخت 174 دلار در حال حاضر یک تنظیم سه قسمتی دریافت کنید و در این صورت 75 دلار صرفه جویی کنید. .

در ضمن ، این نسخه جدیدتر Eero نیز در معرض فروش است (به آن Eero 6 می گویند) ، اما در تست های من به اندازه نسخه سال گذشته قابل اعتماد نبود ، بنابراین قبل از خرید نظرات من را بخوانید. بررسی ما از Eero (2019) را بخوانید.

TP-Link

Archer AX20 یکی از روترهای اولیه Wi-Fi 6 TP-Link است. با طراحی و سرعت دو باند AX1800 ، هیچ بازیکنی برای تغییر کل شبکه خانگی شما نخواهد بود ، اما با این وجود به شما کمک می کند عملکرد Wi-Fi کمی سریعتر از هر دستگاه Wi-Fi 6 که می توانید داشته باشید ، داشته باشید. می تواند آن را برای هر کسی که به تازگی آیفون جدیدی خریداری کرده است ، به یک ارتقا معقول تبدیل کند.

روتر معمولاً به قیمت 130 دلار به فروش می رسد ، اما TP-Link به عنوان پیشنهاد ویژه اوایل هفته جمعه سیاه ، آن را تا 100 دلار مشخص می کند.

TP-Link

این روتر شبکه TP-Link در واقع حداقل از نظر مشخصات دقیقاً همان Eero 6 آمازون است. هر دو سیستم دو باند AX1800 هستند که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند و هر دو بسته معمولاً 270 دلار به فروش می رسند. اما در حال حاضر می توانید سیستم TP-Link را با 230 دلار تهیه کنید که 40 دلار صرفه جویی می کند.

به Wi-Fi 6 علاقه ای ندارید؟ سیستم TP-Link Deco M5 مدل سال گذشته Wi-Fi 5 است – این سیستم سه تکه معمولاً 170 دلار قیمت دارد ، اما اکنون با قیمت 150 دلار در دسترس است و 20 دلار چشمگیر صرفه جویی می کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

(به روزرسانی: این مورد از نظر فنی موجود نیست ، اما قیمت هنوز برای تحویل در ژانویه موجود است.)

هنوز گران است ، اما اکنون می توانید با راه اندازی یک روتر شبکه دو قطعه Netgear Orbi AX6000 ، 50 دلار پس انداز کنید و هزینه را از 700 دلار به 650 دلار کاهش دهید. با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 ، یک طرح سه باند با طیف اضافی 5 گیگاهرتز برای انتقال سیستم و یک پورت WAN با قابلیت پذیرش سرعت کابل ورودی تا 2.5 گیگابیت بر ثانیه ، AX6000 خارق العاده ترین سیستم Orbi Netgear است – و همچنان سریعترین و بهترین عملکرد روتر شبکه ای است که تاکنون آزمایش کرده ایم.

Netgear به من می گوید که این معامله تا 30 نوامبر یعنی دوشنبه سایبری زنده است. من می توانم دکمه خرید را فشار دهم تا ببینم آیا یک پیشنهاد بهتر Orbi تا جمعه سیاه ظاهر می شود یا خیر ، اما هنوز معاملات دیگری با AX6000 نشنیده ام. در هر صورت ، اگر منتظر فروش سریعترین و مطمئن ترین شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم بوده اید ، این هفته است.

در ضمن ، اگر برای پوشش یک خانه بزرگ به بیش از یک ماهواره داخلی نیاز دارید ، ممکن است بخواهید نسخه Orbi AX4200 را در نظر بگیرید. به سرعت نسخه AX6000 نیست ، اما هنوز هم یک روتر شبکه سه باند با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 است. و سلام ، آیا نمی دانید ، Netgear در حال حاضر چهار بسته با روتر اصلی و سه پسوند به قیمت 660 دلار ارائه می دهد که 90 دلار کمتر از حد معمول است. بررسی Netgear Orbi AX6000 ما را بخوانید.

Netgear

قیمت شروع معمول این روتر پرسرعت Wi-Fi 6 300 دلار است که برای مدل دو باند که باند 5 گیگاهرتزی اضافی ندارد کاملاً شیب دار است. اما در حال حاضر برای Cyber ​​Monday ، Best Buy آن را با 50٪ تا قیمت خرده فروشی 150 دلار مشخص می کند. این قیمت بسیار خوبی برای یک روتر است که می تواند حداکثر سرعت خود را به 4.8Gbps برساند.

Linksys

من این مدل خاص را بررسی نکرده ام ، اما یکی از پیشینیان من در CNET برای ضرب و شتم Wi-Fi طرفدار نسخه قبلی آن در سال 2017 بود و آن را “فقط روتر مناسب برای خانه های کوچک” نامید. این مورد ، Linksys MR8300 ، تقریباً مشابه روتر AC2200 با چهار آنتن و دو باند 5 گیگاهرتز است.

بهترین نکته در مورد آن طراحی سه باند و این واقعیت است که می توانید از آن با سایر دستگاه های Linksys Max Stream برای ایجاد شبکه خود استفاده کنید. پهنای باند 5 گیگاهرتزی اضافی به شما کمک می کند تا اگر تصمیم دارید این مسیر را طی کنید سرعت سریع را در سراسر خانه خود حفظ کنید. اکنون ، قبل از جمعه سیاه ، می توانید آن را با تخفیف 30 دلار در Best Buy دریافت کنید ، جایی که دارای میانگین امتیاز 4.6 ، با بیش از 1000 بررسی برای پنج ستاره است.

بروزرسانی: اکنون برای Cyber ​​Monday 100 دلار تخفیف در نظر گرفته شده است.

آمازون

Eero متعلق به آمازون دو روتر شبکه جدید را در پاییز امسال منتشر کرد: Eero 6 و Eero Pro 6. هر دو دارای پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 هستند ، اما Eero Pro 6 بالاترین سرعت را دارد و باند دوم 5 گیگاهرتز را اضافه می کند. برای انتقال ویژه. بین روتر و ماهواره های باند پهن آن پخش می شود. اگر می خواهید روتر شبکه شما از Wi-Fi 6 بیشترین استفاده را کند ، این یک ارتقا key کلیدی است.

Eero Pro 6 با سه بسته 559 دلار ارزان نیست ، اما کمتر از هزینه شما برای سایر روترهای شبکه با کیفیت بالا و سه باند است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند ، از جمله بهترین عکس های ما مانند Asus ZenWiFi AX و نسخه AX6000 در Netgear Orbi. و اگر مایلید چند روز اضافی برای تحویل صبر کنید ، آمازون یک مکعب Fire TV رایگان برای افرادی که از طریق لینک زیر خرید می کنند ارائه می دهد. این یک قرارداد باقی مانده از Prime Day است ، اما پیشنهاد خوبی برای یک سیستم شبکه است که در آزمایشات ما عملکرد خوبی داشته است. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

معاملات منقضی شده

به نظر می رسد این پیشنهادات تمام شده یا تمام شده اند – ما آنها را رصد می کنیم و در صورت تغییر این پست را به روز می کنیم.

کریس مونرو / CNET

در اینجا یک معامله Nest Wifi دیگر وجود دارد ، این بار از Buydig: دو بسته روتر Nest Wifi با قیمت 219 دلار ، به علاوه دو پلاگین هوشمند Deco Gear به محض افزودن معامله به سبد خرید.

چند نکته که باید در اینجا بدانید. اول ، روتر Nest Wifi مغز مرکزی شبکه Nest Wifi است و شامل بلندگوی هوشمند دستیار Google مانند نقاط داخلی Nest Wifi نمی شود. با این حال ، می توانید از روتر Nest Wifi دوم به عنوان سیم داخلی استفاده کنید ، بنابراین این معامله اساساً همان Nest Wifi دو جزئی است که معمولاً 269 دلار هزینه دارد. شما به سادگی سیم داخلی را با روتر دوم جایگزین می کنید.

این بدان معناست که کنترل های صوتی داخلی دستیار Google را از دست می دهید ، اما ممکن است عملکرد کمی بهتر نیز داشته باشید (روتر کمی قوی تر از توسعه دهنده دامنه است). در مورد پلاگین های هوشمند ، من با Deco Gear آشنا نیستم و ما موارد آنها را آزمایش نکرده ایم ، اما آنها ادعا می کنند که با الکسا و دستیار Google کار می کنند. اگر قبلاً از یکی از این دستیارهای صوتی استفاده کرده اید ، این معامله کمی بهتر شده است. بررسی Nest Nest Wifi را بخوانید.

Linksys

اگر به دنبال ارتقا روتر نیستید و در عوض فقط یک معامله خوب برای کار ساده و کاربردی می خواهید ، می توانید Linksys EA6350 را در نظر بگیرید. این یک روتر Wi-Fi 5 نسبتاً اساسی است ، اما کار موج سواری و پخش نور را انجام می دهد.

Best Buy این روتر را برای تعطیلات آخر هفته جمعه سیاه با قیمت 55 دلار ارائه می دهد که 35 دلار کمتر از قیمت خرده فروشی معمول است. به نظر می رسد این معامله فروخته شده است ، اما اگر خیلی تمایل داشته باشید باز هم می توانید آن را با 65 دلار بدست آورید.

Netgear

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما نسخه AC1200 Netgear Orbi همچنان یک روتر شبکه مستحکم و قابل اعتماد است و وقتی آن را در CNET Smart Home آزمایش کردیم ، با قدرت سیگنال فوق العاده قوی ما را تحت تأثیر قرار داد. سپس نسخه دو بخشی از این سیستم را با ارزش زیادی 129 دلار خواندم – اکنون ، مانند جمعه سیاه ویژه Walmart ، می توانید نسخه سه بخشی را با یک محدوده اضافی با تنها 99 دلار تهیه کنید.

یک سیستم شبکه سه تکه مانند این بهترین راه برای پوشاندن یک خانه بزرگ با اتصال Wi-Fi دائمی و قابل اعتماد است و 99 دلار به همان قیمتی است که برای نام تجاری خوب بررسی شده مانند این می بینید. اگر شبکه Wi-Fi خانه شما زمین زیادی برای تحت پوشش قرار دادن دارد و از مناطق مرده بیمار هستید ، این معامله ای است که ارزش آن را دارد. به خاطر داشته باشید که این مورد برای برخی از کارمندان CNET در انبار دیده می شود ، اما برای برخی دیگر نه ، بنابراین ممکن است در دسترس بودن (و شاید قیمت) به موقعیت شما بستگی داشته باشد. بررسی Netgear Orbi AC1200 ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر