[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فصل خرید تعطیلات کاملاً در حال جابجایی است و جمعه سیاه آخر هفته پیش رویم است. این بدان معناست که زمان مناسبی است تا بتوانید با یک روتر جدید معامله کنید – و با هر روشی دیگر گزینه های جدید چشم در بازار ، و همچنین روترهای جدیدی که پشتیبانی می کنند Wi-Fi 6، جدیدترین و سریعترین نسخه Wi-Fi ، زمان مناسبی برای بروزرسانی است. به هر حال ، بیشتر ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید، داشتن روتر مناسب با حالت مربع در شبکه خانگی می تواند جهان را تغییر دهد.

اگر روتر جدیدی در بالای لیست خرید شما قرار دارد ، این پست را بررسی کنید – من آن را به طور مرتب در جمعه سیاه به روز می کنم ، دوشنبه سایبری و سپس با بهترین معاملات شبکه خانگی که در شبکه مشاهده کرده ایم. معاملات زنده زیادی وجود دارد که ارزش بررسی دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید.

معاملات زنده اکنون

تایلر لیسنبی / CNET

هنوز گران است ، اما در حال حاضر می توانید با راه اندازی یک روتر شبکه Netgear Orbi AX6000 50 دلار پس انداز کنید که هزینه را از 700 دلار به 650 دلار کاهش می دهد. AX6000 با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 ، طراحی سه باند با باند 5 گیگاهرتز اضافی برای انتقال سیستم و پورت WAN با قابلیت پذیرش سرعت کابل ورودی تا 2.5 گیگابیت بر ثانیه ، خارق العاده ترین سیستم Orbi Netgear است – و همچنان بیشترین است سریعترین و بهترین عملکرد روتر شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم.

Netgear به من می گوید که این معامله تا 30 نوامبر یعنی دوشنبه سایبری زنده است. می توانم دکمه خرید را مدام فشار دهم تا ببینم آیا پیشنهادی بهتر از Orbi تا جمعه سیاه ظاهر می شود یا خیر ، اما هنوز معاملات دیگری با AX6000 نشنیده ام. در هر صورت ، اگر منتظر فروش سریع ترین و مطمئن ترین شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم بوده اید ، این هفته است.

در ضمن ، اگر برای پوشش یک خانه بزرگ به بیش از یک ماهواره داخلی نیاز دارید ، ممکن است بخواهید نسخه Orbi AX4200 را در نظر بگیرید. به سرعت نسخه AX6000 سریع نیست ، اما هنوز هم یک روتر شبکه triband با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 است. و سلام ، آیا شما نمی دانید ، Netgear در حال حاضر چهار بسته با یک روتر اصلی و سه سیم داخلی با 660 دلار ارائه می دهد که 90 دلار کمتر از حد معمول است. بررسی Netgear Orbi AX6000 ما را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما روتر شبکه Nest Wifi هنوز هم با عملکرد پایدار ، قابل اعتماد و ویژگی های پیشرفته وزن زیادی دارد تا احساس یک ارتقا را ایجاد کنید. روتر اصلی سیستم دستگاه کمی بزرگتر در سمت چپ تصویر بالا است و به تنهایی و بدون بلندگوهای هوشمند Nest Wifi Point کار خواهد کرد. قیمت آن معمولاً 169 دلار است ، اما این هفته گوگل آن را با قیمت 139 دلار ارائه می دهد.

این معامله بدی نیست ، اما اگر از ابتدا شروع کرده اید ، بهتر است کیت روتر دو جزئی و یک پسوند را با قیمت ترکیبی معمولی 269 دلار تهیه کنید (هزینه این پسوندها 150 دلار به تنهایی است). با این حال ، اگر از سیستم شبکه نسل اول Google Wifi در خانه خود استفاده می کنید ، می توانید برای سرعت بیشتر و عملکرد بهتر ، روتر Nest Wifi را جایگزین کنید و از آن با سیمهای فرعی نسل اول Google Wifi خود استفاده کنید. بررسی Nest Nest Wifi را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

در اینجا یک معامله Nest Wifi دیگر وجود دارد ، این بار از Buydig: دو بسته روتر Nest Wifi با قیمت 219 دلار ، به علاوه دو پلاگین هوشمند Deco Gear به محض افزودن معامله به سبد خرید.

چند نکته که باید در اینجا بدانید. اول ، روتر Nest Wifi مغز مرکزی شبکه Nest Wifi است و شامل بلندگوی هوشمند دستیار Google مانند نقاط داخلی Nest Wifi نمی شود. با این حال ، می توانید از روتر Nest Wifi دوم به عنوان توسعه دهنده دامنه استفاده کنید ، بنابراین این معامله اساساً همان Nest Wifi دو جزئی است که معمولاً 269 دلار قیمت دارد.

این بدان معنی است که کنترل های صوتی داخلی دستیار Google را از دست می دهید ، اما همچنین می توانید عملکرد کمی بهتر (روتر نسبت به توسعه دهنده محدوده کمی قوی تر است) را نیز مشاهده کنید. در مورد پلاگین های هوشمند ، من با Deco Gear آشنا نیستم و ما موارد آنها را آزمایش نکرده ایم ، اما آنها ادعا می کنند که با الکسا و دستیار Google کار می کنند. اگر قبلاً از یکی از این دستیارهای صوتی استفاده کرده اید ، این معامله کمی بهتر شده است. بررسی Nest Nest Wifi را بخوانید.

آمازون

Eero Pro 6 نسخه زیباتر روتر مش جدید Wi-Fi 6 آمازون است و سرعت های بالاتر و باند 5 گیگاهرتز اضافی را برای بهبود عملکرد سیستم اضافه می کند. به خوبی آزمایش شده است و ارزش بسیار زیادی را حتی با قیمت تمام شده ارائه می دهد ، با بسته ای 599 دلاری که 400 دلار کمتر از تنظیمات مشابه Netgear Orbi AX6000 است.

اکنون ، برای هفته سیاه جمعه ، آمازون دارای این بسته سه تایی است که تا 479 دلار برچسب گذاری شده است ، که تقریباً به همان قیمتی است که من برای روتر شبکه سه بخشی که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، دیده ام. تا 1 ژانویه سفارش داده شده است ، بنابراین که باید چند هفته صبر کنید تا رسیدن آن ، اما معامله مستقیم است و آمازون سفارشات را می پذیرد. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

این آخرین نسخه از Eero نیست که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، اما روتر شبکه سال گذشته Eero در خانه هوشمند CNET به خوبی آزمایش شد و شما می توانید با پرداخت 174 دلار در حال حاضر یک تنظیم سه قطعه را دریافت کنید و در این صورت 75 دلار پس انداز می کنید. .

در ضمن ، این نسخه جدیدتر Eero نیز در معرض فروش است (به آن Eero 6 می گویند) ، اما در تست های من به اندازه نسخه سال گذشته قابل اعتماد نبود ، بنابراین قبل از خرید نظرات من را بخوانید. بررسی ما از Eero (2019) را بخوانید.

TP-Link

Archer AX20 یکی از روترهای اولیه Wi-Fi 6 TP-Link است. با طراحی و سرعت باند AX1800 ، این یک تغییر دهنده برای کل شبکه خانگی شما نخواهد بود ، اما با این وجود به شما کمک می کند عملکرد Wi-Fi کمی سریعتر از هر دستگاه Wi-Fi 6 که می توانید داشته باشید ، داشته باشید. می تواند آن را برای هر کسی که به تازگی آیفون جدیدی خریداری کرده است به عنوان یک ارتقاgrade معقول تبدیل کند

روتر معمولاً به قیمت 130 دلار به فروش می رسد ، اما TP-Link آن را با قیمت 100 دلار به عنوان پیشنهاد ویژه اوایل هفته جمعه سیاه نشان می دهد.

TP-Link

این روتر شبکه TP-Link در واقع حداقل از نظر مشخصات دقیقاً همان Eero 6 آمازون است. هر دو سیستم دو باند AX1800 هستند که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند و هر دو بسته معمولاً 270 دلار به فروش می رسند. اما همین حالا می توانید سیستم TP-Link را با قیمت 230 دلار دریافت کنید که 40 دلار در هزینه شما صرفه جویی می کند.

به Wi-Fi 6 علاقه ای ندارید؟ سیستم TP-Link Deco M5 مدل سال گذشته Wi-Fi 5 است – این سیستم سه تکه معمولاً 170 دلار قیمت دارد ، اما در حال حاضر با قیمت 150 دلار در دسترس است و 20 دلار قابل صرفه جویی در شما خواهد بود.

Netgear

قیمت شروع معمول این روتر پرسرعت Wi-Fi 6 300 دلار است که البته برای مدل دو باند که باند 5 گیگاهرتزی اضافی ندارد کاملاً شیب دار است. اما در حال حاضر برای Cyber ​​Monday ، Best Buy آن را با 50٪ تا قیمت خرده فروشی 150 دلار مشخص می کند. این قیمت بسیار خوبی برای یک روتر است که می تواند حداکثر سرعت خود را به 4.8Gbps برساند.

معاملات منقضی شده

به نظر می رسد این پیشنهادات تمام شده یا تمام شده اند – ما آنها را رصد می کنیم و در صورت تغییر این پست را به روز می کنیم.

Linksys

اگر به دنبال ارتقا روتر نیستید و در عوض فقط یک معامله خوب برای کار ساده و کاربردی می خواهید ، می توانید Linksys EA6350 را در نظر بگیرید. این یک روتر Wi-Fi 5 نسبتاً اساسی است ، اما کار موج سواری و پخش نور را انجام می دهد.

Best Buy این روتر را برای تعطیلات آخر هفته جمعه سیاه با قیمت 55 دلار ارائه می دهد که 35 دلار کمتر از قیمت خرده فروشی معمول است. به نظر می رسد این معامله فروخته شده است ، اما اگر تمایل زیادی داشته باشید باز هم می توانید آن را با 65 دلار بدست آورید.

Netgear

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما نسخه AC1200 Netgear Orbi همچنان یک روتر شبکه مستحکم و قابل اعتماد است و وقتی آن را در CNET Smart Home آزمایش کردیم ، با قدرت سیگنال فوق العاده قوی ما را تحت تأثیر قرار داد. سپس من نسخه دو بخشی این سیستم را با ارزش زیادی 129 دلار خواندم – اکنون مانند جمعه سیاه ویژه Walmart ، می توانید نسخه سه بخشی را با پسوند اضافی فقط 99 دلار دریافت کنید.

یک سیستم شبکه سه بخشی مانند این بهترین روش برای پوشاندن یک خانه بزرگ با اتصال Wi-Fi دائمی و قابل اعتماد است و 99 دلار به همان قیمتی است که برای نام تجاری خوب بررسی شده مانند این می بینید. اگر شبکه Wi-Fi منزل شما زمین زیادی برای پوشش دارد و از مناطق مرده بیمار می شوید ، این معامله ای است که ارزش آن را دارد. به خاطر داشته باشید که این مورد برای برخی از کارمندان CNET در انبار موجود است ، اما برای برخی دیگر اینگونه نیست ، بنابراین در دسترس بودن (و شاید قیمت) ممکن است به موقعیت شما بستگی داشته باشد. بررسی Netgear Orbi AC1200 ما را بخوانید.

Linksys

من این مدل خاص را بررسی نکرده ام ، اما یکی از پیشینیان من در CNET برای ضرب و شتم Wi-Fi یکی از طرفداران نسخه قبلی آن در سال 2017 بود و آن را “فقط روتر مناسب برای خانه های کوچک” نامید. این یکی ، Linksys MR8300 ، تقریباً مشابه این مورد است – روتر AC2200 با چهار آنتن و دو باند 5 گیگاهرتز.

بهترین نکته در مورد آن طراحی سه باند و این واقعیت است که می توانید از آن با سایر دستگاه های Linksys Max Stream برای ایجاد شبکه خود استفاده کنید. پهنای باند 5 گیگاهرتزی اضافی به شما کمک می کند تا اگر تصمیم دارید این مسیر را طی کنید سرعت سریع را در سراسر خانه خود حفظ کنید. اکنون ، قبل از جمعه سیاه ، می توانید آن را با تخفیف 30 دلار در Best Buy دریافت کنید ، جایی که دارای میانگین امتیاز 4.6 ، با بیش از 1000 بررسی برای پنج ستاره است.

آمازون

Eero متعلق به آمازون دو روتر شبکه جدید را در پاییز امسال منتشر کرد: Eero 6 و Eero Pro 6. هر دو دارای پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 هستند ، اما Eero Pro 6 دارای حداکثر سرعت بالاتر است و باند دوم 5 را اضافه می کند گیگاهرتز برای انتقال بک هال ویژه بین روتر و ماهواره های آن برای افزایش دامنه. اگر می خواهید روتر شبکه شما از Wi-Fi 6 بیشترین استفاده را کند ، این یک ارتقا key کلیدی است.

Eero Pro 6 با سه بسته 599 دلار ارزان نیست ، اما کمتر از هزینه شما برای سایر روترهای شبکه با کیفیت بالا و سه باند است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند ، از جمله پیشنهادات برتر ما مانند Asus ZenWiFi AX و نسخه AX6000 در Netgear Orbi. و اگر مایلید چند روز اضافی برای تحویل صبر کنید ، آمازون یک مکعب Fire TV رایگان برای افرادی که از طریق لینک زیر خرید می کنند ارائه می دهد. این یک قرارداد باقی مانده از Prime Day است ، اما پیشنهاد خوبی برای یک سیستم شبکه است که در آزمایشات ما عملکرد خوبی داشته است. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر