[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فصل خرید تعطیلات در حال جابجایی است ، با جمعه سیاه در نوسان کامل. زمان مناسبی است که با یک روتر جدید معامله کنید گزینه های جدید چشم در بازار ، و همچنین روترهای جدیدی که پشتیبانی می کنند Wi-Fi 6، جدیدترین و سریعترین نسخه Wi-Fi است. مانند اکثر ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید، داشتن روتر مناسب با حالت مربع در شبکه خانگی می تواند جهان را تغییر دهد.

اگر روتر جدیدی در بالای لیست خرید شما قرار دارد ، این پست را بررسی کنید – من آن را به طور مرتب در جمعه سیاه به روز می کنم ، دوشنبه سایبری و سپس با بهترین معاملات شبکه خانگی که در شبکه مشاهده کرده ایم. با شکرگذاری برای یک روز دیگر ، ما در حال حاضر چند معامله برای پرندگان اولیه داریم که ارزش بررسی دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید

معاملات زنده اکنون

تایلر لیسنبی / CNET

هنوز گران است ، اما در حال حاضر با راه اندازی روتر شبکه Netgear Orbi AX6000 می توانید 50 دلار پس انداز کنید که هزینه را از 700 دلار به 650 دلار کاهش می دهد. AX6000 با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 ، طراحی سه باند با باند 5 گیگاهرتز اضافی برای پخش سیستم و پورت WAN با قابلیت پذیرش سرعت کابل ورودی تا 2.5 گیگابیت بر ثانیه ، خارق العاده ترین سیستم Orbi Netgear است – و همچنان بیشترین است سریعترین و بهترین عملکرد روتر شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم.

Netgear به من می گوید که این معامله تا 30 نوامبر یعنی دوشنبه سایبری زنده است. من می توانم دکمه خرید را فشار دهم تا ببینم آیا یک پیشنهاد بهتر Orbi تا جمعه سیاه ظاهر می شود یا خیر ، اما هنوز معاملات دیگری با AX6000 نشنیده ام. در هر صورت ، اگر منتظر فروش سریع ترین و مطمئن ترین شبکه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم بوده اید ، این هفته است.

در ضمن ، اگر برای پوشش یک خانه بزرگ به بیش از یک ماهواره داخلی نیاز دارید ، می توانید نسخه Orbi AX4200 را در نظر بگیرید. به سرعت نسخه AX6000 نیست ، اما همچنان یک روتر شبکه سه بانده با پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 است. و سلام ، آیا نمی دانید ، Netgear در حال حاضر چهار بسته با روتر اصلی و سه پسوند به قیمت 660 دلار ارائه می دهد که 90 دلار کمتر از حد معمول است. بررسی Netgear Orbi AX6000 ما را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما روتر شبکه Nest Wifi هنوز هم با عملکرد پایدار ، قابل اعتماد و ویژگی های پیشرفته وزن زیادی دارد تا احساس یک ارتقا را ایجاد کنید. روتر اصلی سیستم دستگاه کمی بزرگتر در سمت چپ تصویر بالا است و به تنهایی و بدون دامنه بلندگوهای هوشمند Nest Wifi Point کار خواهد کرد. قیمت آن معمولاً 169 دلار است ، اما این هفته گوگل آن را با قیمت 139 دلار ارائه می دهد.

این معامله بدی نیست ، اما اگر از ابتدا شروع کرده اید ، بهتر است کیت دو جزئی را با روتر و یک پسوند با قیمت ترکیبی معمولی 269 دلار تهیه کنید. با این وجود ، اگر از سیستم شبکه نسل اول Google Wifi در خانه خود استفاده می کنید ، می توانید روتر Nest Wifi را جایگزین کرده و برای سرعت بیشتر و عملکرد بهتر از آن با برنامه های افزودنی نسل اول Google Wifi خود استفاده کنید. بررسی ما درباره Nest Wifi را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

در اینجا یک معامله Nest Wifi دیگر وجود دارد ، این بار از Buydig: دو بسته روتر Nest Wifi با قیمت 219 دلار ، به علاوه دو پلاگین هوشمند Deco Gear به محض افزودن معامله به سبد خرید.

چند نکته که باید در اینجا بدانید. اول ، روتر Nest Wifi مغز مرکزی شبکه Nest Wifi است و شامل بلندگوی هوشمند Google Assistant مانند برنامه افزودنی Nest Wifi نمی شود. با این حال ، می توانید از روتر Nest Wifi دوم به عنوان توسعه دهنده دامنه استفاده کنید ، بنابراین این معامله اساساً همان Nest Wifi دو جزئی است که معمولاً 269 دلار قیمت دارد. شما به سادگی دامنه توسعه دهنده را با روتر دوم جایگزین می کنید.

این بدان معناست که شما کنترل های صوتی داخلی دستیار Google را از دست می دهید ، اما ممکن است عملکرد کمی بهتر نیز داشته باشید (روتر کمی قوی تر از توسعه دهنده دامنه است). در مورد پلاگین های هوشمند ، من با Deco Gear آشنا نیستم و ما موارد آنها را آزمایش نکرده ایم ، اما آنها ادعا می کنند که با الکسا و دستیار Google کار می کنند. اگر قبلاً از یکی از این دستیارهای صوتی استفاده کرده اید ، این معامله کمی بهتر شده است. بررسی Nest Nest Wifi را بخوانید.

آمازون

Eero Pro 6 نسخه زیباتر از روتر مش جدید Wi-Fi 6 آمازون است و سرعت های بالاتر و باند 5 گیگاهرتز اضافی را برای بهبود عملکرد سیستم اضافه می کند. این دستگاه به خوبی آزمایش شده است و ارزش بسیار زیادی را حتی با قیمت تمام شده ارائه می دهد ، با بسته 599 دلاری ، 400 دلار کمتر از تنظیم قابل مقایسه Netgear Orbi AX6000 است.

اکنون ، برای هفته جمعه سیاه ، آمازون دارای این بسته سه تایی است که تا 479 دلار برچسب زده می شود ، که تقریباً به همان قیمت مناسبی است که من برای روتر شبکه سه بخشی که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، دیده ام. تا 10 دسامبر سفارش داده شد ، بنابراین که باید چند هفته صبر کنید تا رسیدن آن ، اما معامله انجام می شود و آمازون سفارشات را می پذیرد. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

این آخرین نسخه از Eero نیست که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، اما روتر شبکه Eero سال گذشته در خانه هوشمند CNET به خوبی آزمایش شد و شما می توانید با پرداخت 174 دلار در حال حاضر یک تنظیم سه قطعه را دریافت کنید و در این صورت 75 دلار پس انداز می کنید. .

در ضمن ، این نسخه جدیدتر Eero نیز در معرض فروش است (به آن Eero 6 می گویند) ، اما در تست های من به اندازه نسخه سال گذشته قابل اعتماد نبود ، بنابراین قبل از خرید نظرات من را بخوانید. بررسی ما از Eero (2019) را بخوانید.

TP-Link

Archer AX20 یکی از روترهای اولیه Wi-Fi 6 TP-Link است. با طراحی و سرعت باند AX1800 ، این یک تغییر دهنده برای کل شبکه خانگی شما نخواهد بود ، اما همچنان به شما کمک می کند عملکرد Wi-Fi کمی سریعتر از هر دستگاه Wi-Fi 6 که می توانید داشته باشید ، داشته باشید. می تواند آن را برای هر کسی که به تازگی آیفون جدیدی خریداری کرده است ، به یک ارتقا معقول تبدیل کند.

روتر معمولاً به قیمت 130 دلار به فروش می رسد ، اما TP-Link به عنوان پیشنهاد ویژه اوایل هفته سیاه جمعه ، آن را تا 100 دلار مشخص می کند.

TP-Link

این روتر شبکه TP-Link در واقع حداقل از نظر مشخصات فنی دقیقاً همان Eero 6 آمازون است. هر دو سیستم دو باند AX1800 هستند که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند و هر دو بسته معمولاً 270 دلار به فروش می رسند. اما همین حالا می توانید سیستم TP-Link را با قیمت 230 دلار دریافت کنید که 40 دلار در هزینه شما صرفه جویی می کند.

به Wi-Fi 6 علاقه ای ندارید؟ سیستم TP-Link Deco M5 مدل سال گذشته Wi-Fi 5 است – این سیستم سه تکه معمولاً 170 دلار قیمت دارد ، اما در حال حاضر با قیمت 150 دلار در دسترس است و 20 دلار قابل صرفه جویی در شما خواهد بود.

پیشنهادات به زودی ارائه می شود

Netgear

قیمت شروع معمول این روتر پرسرعت Wi-Fi 6 300 دلار است که برای مدل دو باند که باند 5 گیگاهرتزی اضافی ندارد کاملاً شیب دار است. با این حال ، بنشینید ، زیرا در شنبه ، 28 نوامبر (یک روز پس از جمعه سیاه) ، Best Buy آن را 50٪ کاهش می دهد و به قیمت خرده فروشی 150 دلار می رساند. این قیمت بسیار خوبی برای یک روتر است که می تواند حداکثر سرعت خود را تا 4.8Gbps برساند.

Linksys

اگر به دنبال ارتقا روتر نیستید و در عوض فقط یک معامله خوب برای کار ساده و کاربردی می خواهید ، می توانید Linksys EA6350 را در نظر بگیرید. این یک روتر Wi-Fi 5 نسبتاً اساسی است ، اما کار موج سواری و پخش نور را انجام می دهد.

از شنبه ، 28 نوامبر (دوباره این یک روز پس از جمعه سیاه است) ، Best Buy آن را با قیمت 55 دلار ارائه می دهد که 15 دلار کمتر از قیمت خرده فروشی فعلی و 35 دلار کمتر از قیمت خرده فروشی معمول است.

معاملات منقضی شده

به نظر می رسد این پیشنهادات تمام شده یا تمام شده اند – ما آنها را رصد می کنیم و در صورت تغییر این پست را به روز می کنیم.

Netgear

از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند ، اما نسخه AC1200 Netgear Orbi هنوز هم یک روتر شبکه مستحکم و قابل اعتماد است و وقتی آن را در CNET Smart Home آزمایش کردیم ، با قدرت سیگنال بسیار شگفت آور ما را تحت تأثیر قرار داد. سپس نسخه دو بخشی از این سیستم را با ارزش زیادی 129 دلار خواندم – اکنون ، مانند جمعه سیاه ویژه Walmart ، می توانید نسخه سه بخشی را با پسوند اضافی فقط 99 دلار دریافت کنید.

یک سیستم شبکه سه تکه مانند این بهترین روش برای پوشاندن یک خانه بزرگ با اتصال Wi-Fi پایدار و قابل اعتماد است و 99 دلار به همان قیمتی است که برای نام تجاری خوب بررسی شده مانند این می بینید. اگر شبکه Wi-Fi خانه شما زمین زیادی برای تحت پوشش قرار دادن دارد و از مناطق مرده بیمار هستید ، این معامله ای است که ارزش آن را دارد. به خاطر داشته باشید که این مورد برای برخی از کارمندان CNET در انبار موجود است ، اما برای برخی دیگر اینگونه نیست ، بنابراین در دسترس بودن (و شاید قیمت) ممکن است به موقعیت شما بستگی داشته باشد. بررسی Netgear Orbi AC1200 ما را بخوانید.

Linksys

من این مدل خاص را بررسی نکرده ام ، اما یکی از پیشینیان من در CNET برای ضرب و شتم Wi-Fi یکی از طرفداران نسخه قبلی آن در سال 2017 بود و آن را “فقط روتر مناسب برای خانه های کوچک” نامید. این یکی ، Linksys MR8300 ، تقریباً مشابه این مورد است – روتر AC2200 با چهار آنتن و دو باند 5 گیگاهرتز.

بهترین نکته در مورد آن طراحی سه باند و این واقعیت است که می توانید از آن با سایر دستگاه های Linksys Max Stream برای ایجاد شبکه خود استفاده کنید. پهنای باند 5 گیگاهرتزی اضافی به شما کمک می کند تا اگر تصمیم دارید این مسیر را طی کنید سرعت سریع را در سراسر خانه خود حفظ کنید. اکنون ، قبل از جمعه سیاه ، می توانید آن را با تخفیف 30 دلار در Best Buy دریافت کنید ، جایی که دارای میانگین بررسی 4.6 ، با بیش از 1000 بررسی برای پنج ستاره است.

آمازون

Eero متعلق به آمازون دو روتر شبکه جدید را در پاییز امسال منتشر کرد: Eero 6 و Eero Pro 6. هر دو دارای پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 هستند ، اما Eero Pro 6 بالاترین سرعت را دارد و باند دوم 5 گیگاهرتز را اضافه می کند. برای انتقال ویژه. بین روتر و ماهواره های باند پهن آن پخش می شود. اگر می خواهید روتر شبکه شما از Wi-Fi 6 بیشترین استفاده را کند ، این یک ارتقا key کلیدی است.

Eero Pro 6 با سه بسته 599 دلار ارزان نیست ، اما کمتر از هزینه شما برای سایر روترهای شبکه با کیفیت بالا و سه باند است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند ، از جمله بهترین عکس های ما مانند Asus ZenWiFi AX و نسخه AX6000 در Netgear Orbi. و اگر مایلید چند روز اضافی برای تحویل صبر کنید ، آمازون یک مکعب Fire TV رایگان برای افرادی که از طریق لینک زیر خرید می کنند ارائه می دهد. این یک قرارداد باقیمانده از Prime Day است ، اما پیشنهاد خوبی برای یک سیستم شبکه است که در آزمایشات ما عملکرد خوبی داشته است. بررسی ما از Eero Pro 6 را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر