[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

Sonos بیش از هر کس دیگری در جریان بازی چند اتاقه است و دامنه فعلی بلندگوها شاید قوی ترین حالت تا به امروز باشد. این دوشنبه اینترنتی ، این شرکت 50 دلار و بدون میکروفون در One و One Sl تخفیف دارد ، اما ما همچنین طرفدار ارتقا Beam TV به قیمت جدید 299 دلار هستیم.

در اینجا بهترین پیشنهادات برای محصولات Sonos امروز وجود دارد.

سارا تو / CNET

Sonos One یکی از بلندگوهای هوشمند مورد علاقه ما است – دارای کیفیت صدای عالی و انتخاب دستیار Google یا Amazon Alexa است. این همچنین بخشی از نمونه سیستم موسیقی Sonos برای بسیاری از اتاق ها است و با قیمت عالی 149 دلار است. بررسی ما درباره Sonos One را بخوانید.

سونوس

Sonos SL نسخه One بدون میکروفون است و اگر به دستیار هوشمند احتیاج ندارید ، به همان اندازه بلندگوی اصلی به نظر می رسد. ادامه مطلب

سارا تو / CNET

اگر من مربیان خود را داشته باشم ، Beam تمام وقت 300 دلار خواهد بود ، اما با این قیمت موسیقی متن یک پیشرفت عالی برای صدای تلویزیون شما است. حتی یک دستیار دیجیتال و قابلیت اتصال HDMI نیز دارد. بررسی ما از Sonos Beam را بخوانید.

بسیار عظیم است و خوب به نظر می رسد ، اما در قیمت عادی 400 دلار بسیار گران است. با 100 دلار تخفیف ، این بلندگو قابل حمل و بلوتوث یک هنرمند در فضای باز است تا با بهترین ها رقابت کند. بررسی ما درباره Sonos Move را بخوانید.

سونوس

Sonos Five بزرگترین بلندگوی دسکتاپ در خط Sonos است و در حالی که در مدل های دیگر فاقد دستیار دیجیتال است ، اما با یک غرغره روشن آن را جبران می کند. ادامه مطلب

Sonos Sub 599 دلار

100 دلار پس انداز کنید

Sonos Sub برخی از صداهای مورد نیاز را به بلندگوهایی مانند Beam اضافه می کند. و با 100 دلار تخفیف ، ارزش این را دارد که آیا می خواهید از تلویزیون خود به عنوان سینمای خانگی استفاده کنید. بررسی Sonos Sub را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر