[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

حالا چه دوشنبه سایبری از بین رفته است ، ممکن است فکر کنید معاملات مدل های Roku – سیستم عامل جریانی مورد علاقه ما – نیز از بین رفته است. بله و خیر. قیمت فروش از کاملا جدید Roku Ultra و Roku Streambar منقضی شده اند ، اما دستگاه های قدیمی هنوز در فروش هستند. از همه قابل توجه تر ، برنده جایزه Editors ‘Choice Award ، Roku Streaming Stick Plus است که هنوز تخفیف های کمی در آمازون دارد (اگرچه تاخیر در تحویل دارد). برخی از قیمت های خوب نیز وجود دارد که می توانید در تلویزیون های هوشمند Roku پیدا کنید.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار صحیح بود ، اما پیشنهادات اخیر ممکن است متفاوت باشد.

معاملات هنوز هم در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و با قیمت 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً بی نظیر است. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط کاربری عالی Roku و یک کنترل از راه دور پایدار با کنترل صوتی و همچنین 4K HDR و Apple AirPlay را ارائه می دهد.

در زمان انتشار ، این قیمت با پایان تاریخ تحویل در دسامبر (از نظر فنی قبل از 25 دسامبر ، اما به سختی) هنوز در آمازون در دسترس بود. Walmart و Best Buy به قیمت عادی 50 دلار برمی گردند. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سال

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – فاقد کنترل از راه دور صوتی و کنترل تلویزیون است – اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نیستند یا اگر Plus به شما سرگرم کننده باشد ، با خواندن این مورد توسط ما خسته شده ، هنوز ارزش خوبی دارد روی پخش کننده 4K HDR.

سال

نسخه اختصاصی Roku برای Ultra برای Walmart قبلاً با 48 دلار در دسترس بود ، اما 59 دلار هنوز ارزش بسیار خوبی دارد. اگرچه این یک نسخه 2019 است ، اما معمولاً به قیمت 79 دلار به فروش می رسد و یک جعبه Roku با قابلیت پشتیبانی از 4K HDR ، جک اترنت و شامل یک ریموت با جک هدفون برای گوش دادن شخصی است. اگرچه بسیار شبیه Ultra پایه است ، اما متاسفانه Ultra LT عملکرد جستجوی از راه دور و کلیدهای قابل برنامه ریزی را روی کنترل از راه دور آزاد می کند. مقایسه ما را در Ultra LT و دیگر Rokus بخوانید.

والمارت

سری 4 TCL به دلیل وجود پلتفرم داخلی Roku ، توصیه ما برای تلویزیون های 32 اینچی است و هیچ ارتباطی با کیفیت تصویر ندارد. ما انتظار داریم که برند خانگی Walmart Onn نیز تقریباً یکسان عمل کند و از آنجا که دارای Roku داخلی نیز می باشد ، این ارزش بهتری دارد.

این ارزانترین تلویزیون 32 اینچی Roku است که تاکنون دیده ایم ، اما با دیدن معاملات بهتر این هفته تعجب نخواهیم کرد. و در صورت تماشای برنامه Fire TV آمازون در حال حاضر 100 دلار است.

والمارت

ما هرگز Onn TV را آزمایش نکرده ایم (این وسایل الکترونیکی داخلی Walmart است). اما اگر به دنبال یک صفحه نمایش غول پیکر تلویزیون با سیستم عامل Roku هستید ، اینجاست. به نظر می رسد این مدل یک SKU ویژه جمعه سیاه باشد ، که در اواخر سال 2020 متولد شد و کمی کمتر از 450 دلار فروخته شد. اما این 200 دلار کمتر از این مدل JVC با اندازه یکسان است که با روکو نیز کار می کند.

معاملات منقضی شده یا فقط در فروشگاه

معاملات زیر قبلاً منقضی شده اند ، اما از آنجا که در هر زمان امکان بازگشت آنها وجود دارد ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از مدل ها ممکن است برای تحویل در دسترس نباشند ، اما هنوز واجد شرایط جمع آوری در فروشگاه محلی شما هستند.

سارا تو / CNET

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون نیست) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد. SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

به خاطر داشته باشید که قیمت 17 دلار فقط برای بارگیری محلی در فروشگاه موجود است. اگر SE در Walmart محلی شما موجود نباشد ، ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی ظاهر شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار ، یک معامله بسیار بزرگ است. بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra برای یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده 4K با قابلیت موسیقی متن فیلم را تقویت می کند. این حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر