[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

خوب ، cheps ، ما جنون جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را تجربه کردیم (اگرچه مواردی وجود دارد با کمال تعجب معاملات خوب هنوز در دسترس هستند) البته هرج و مرج در تعطیلات به سر می برد – البته به روش خوب ، با ایده های بسیار مناسب برای هدیه. من چهار تا اینجا دارم ، اما شما باید قسمت آخر سریال Cheapskate Show را نیز گوش دهید که همه چیز در مورد آن است:

مثل همیشه ، موارد زیر برای مدت زمان محدود و در حالی که منابع از بین رفته اند در دسترس هستند. اول: تعمیر سگهای گه.

ضد پارس

نمایندگی فروش آمازون: جونگایس

قیمت: 18 دلار با کد تبلیغاتی 4025PB6H

من سگم را دوست دارم – فقط تا زمانی که یک برگ از پنجره بیرون می زند و او سرش را کنده و باعث حمله قلبی دیگری برای من می شود. این دستگاه در فضای باز و داخلی از امواج صوتی فراصوت برای جلوگیری از صدای جیرجیر استفاده می کند. آیا این کار می کند؟ بر اساس بررسی هایی که از ده ها محصول یکسان (که با مارک های مختلف فروخته می شود و قیمت آنها در حدود 30 دلار است) بررسی کردم ، جواب مثبت است.

اگر شما صاحب یکی از آنها هستید ، دوست دارم در مورد تجربه شما با آن اطلاعاتی کسب کنم. چون وسوسه شده ام یکی را بگیرم.

LectroFan

چگونه آن مغز میمون را که شب ها شما را بیدار نگه می دارد رام کنید؟ برخی افراد قسم می خورند به صدای سفید ، که بر اساس گوش ، مغز و علم چیزی کار می کند.

این مدل پیشرفته LectroFan دارای 20 گزینه مختلف صوتی قابل توجه است. می توانید تنظیم کنید که تمام شب کار کند یا سوئیچ را به تایمر 60 دقیقه ای تغییر دهید. از کد استفاده کنید CNETLFN قیمت را به 30 دلار کاهش دهید. (50 دلار در آمازون با بیش از 4000 بررسی و میانگین امتیاز 4.6 ستاره انجام می دهد.)

آیا برای دستیابی به همان هدف می توانید از تلفن و برنامه سر و صدای سفید خود استفاده کنید؟ آره! اما بسیاری از آنها اشتراکی هستند و چه کسی می خواهد با تلفن شما کار کند وقتی می خواهید بخوابید؟ چیزهایی برای گفتن برای یک دستگاه خاص با سوئیچ های آنالوگ وجود دارد.

قدرت

کنترل کننده های اصلی نینتندو سوییچ … خوب هستند. اما اگر در بازی ها جدی هستید ، به خصوص Super Smash Bros. نهایی ، این کنترل کننده به سبک GameCube یک امر ضروری است. معمولاً به قیمت 30 دلار فروخته می شود و بیشتر نظرات مثبتی در سراسر شبکه دارد. می توانید دو مورد از آنها را با قیمت کمتر از کنترلر نینتندو خریداری کنید – فقط بگویید.

از کد تبلیغاتی استفاده کنید CNETPWRA برای دریافت تخفیف.

این بابانوئل واقعی است

آیا به بازار می روید و در دامان سانتا می نشینید؟ نه ، نه ، امسال اما اگر هنوز هم می خواهید کار ویژه ای برای کوچولوی خود انجام دهید ، در اینجا یک ایده عالی وجود دارد: یک تبریک شخصی از شخص بزرگ. بابانوئل واقعی ویدیوی HD شخصی شده ای را ارائه می دهد که می توانید تقریباً در هر دستگاهی تماشا کنید.

قیمت ها معمولاً از 45 دلار برای هر کودک شروع می شود ، اما یک کد تبلیغاتی است ارزان 15 تخفیف 15 درصدی تخفیف های موجود در آکادمی ZDNet را می کشد. این فقط با قیمت 28.90 دلار از درب منزل شما بیرون می آید. آیا فرزندان بیشتری دارید؟ این فقط چند دلار اضافی است تا همه آنها را به تبریک اضافه کنید.

پس از خرید ، کدی دریافت خواهید کرد که باید برای تحویل به موقع کریسمس قبل از 20 دسامبر استفاده شود. پس از وجه نقد ، بازپرداختی دریافت نمی شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET پیدا کنید و برای آخرین کوپن تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، به صفحه CNET ما برای یافتن کوپن بگردید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر