[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه ممکن است به طور رسمی یک روز بماند ، اما در حال حاضر تن از بهترین تخفیف های تعطیلات – به ویژه برای محصولات امنیتی خانه آمازون Ring – فعال است. از زنگ های ویدئویی گرفته تا روشنایی و حتی کیت های امنیتی خانه ، می توانید تخفیف های خوبی برای همه آنها پیدا کنید. (برای ثبت، آخرین فروش بزرگ Walmart در تاریخ 25 نوامبر آغاز می شود، و Best Buy فروش بزرگ خود را از 22 نوامبر آغاز کرد.) این بهترین معامله هایی است که تاکنون پیدا کرده ایم ، اما قبل از اینکه به سراغ آنها برویم ، در اینجا چند نکته قابل ذکر است:

  • بسیاری از این معاملات بازگشت به پایین ترین سطح Prime Day است ، اما موارد اضافی دیگری نیز وجود دارد.
  • بسته های اضافی و معاملات اضافی غیرممکن نیست ، اما انتظار نداریم که این قیمت ها از هم اکنون تا پایان سال سقوط کنند.
  • برخی از این موارد قبلاً طی دو تا سه هفته دوباره سفارش داده شده اند و احتمال دارد این زمان حمل و نقل تمدید شود. با این حال ، دستگاه های آمازون بندرت “موجود” هستند – تاریخ تحویل در بیشتر موارد به سادگی به حرکت خود ادامه می دهند.

چیزی را که می خواهید اینجا نمی بینید؟ نگران نباشید – هنوز جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فروش در حال آمدن است.

این داستان قبلاً منتشر شده است و مرتباً به روز می شود. قیمت و در دسترس بودن در زمان آخرین ارسال دقیق بود ، اما بدون اطلاع قبلی تغییر می کند.

معاملات اکنون در دسترس هستند

کریس مونرو / CNET

این حلقه فیلم زنده ، سیگنال های حرکتی و ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت 1080p و یک ویژگی به نام Pre-Roll را ارائه می دهد (وقتی شخصی یا چیزی روی سنسور حرکت تحریک می شود ، می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است). این معامله تقریباً 50٪ از قیمت خرده فروشی منظم 250 دلار صرفه جویی می کند و Echo Show 5 (90 دلار در لیست) را برای شارژ ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که Ring Pro فاقد باتری قابل شارژ است. اگر نمی توانید آن را به سیم های موجود درب ورودی متصل کنید ، این زنگ ویدئو برای شما نیست. بررسی ما از Ring Video Doorbell Pro را بخوانید.

حلقه

Ring Peephole Cam برای ساکنان آپارتمان یا افراد بدون زنگ در خانه ایده آل است. نصب آن بسیار آسان است و 70 دلار یک قیمت فوق العاده مقرون به صرفه است. اگر به طور کلی به زنگ های ویدیویی علاقه دارید ، این یک مکان عالی برای شروع است. بررسی ما از Ring Peephole Cam را بخوانید.

جولی اسنایدر / CNET

Ring Alarm یک کیت امنیت خانه به سبک مدولار است و برای تخفیف های عالی می توانید چیدمان های مختلف کیت را تهیه کنید. با این حال ، پنج آهنگ دارای Echo Dot رایگان با تخفیف 50 درصدی قیمت ، بهترین معامله هستند. همچنین می توانید یک ست 14 پارچه را با قیمت قابل توجه 200 دلار تهیه کنید.

آمازون خاطرنشان می کند که سهام در حال کم شدن است و به نظر می رسد اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه دسامبر تحویل می شود.

تیلور مارتین / CNET

Ring Floodlight Cam معمولاً با قیمت 250 دلار به فروش می رسد ، بنابراین یافتن دوربین با قیمت کمتر از 200 دلار – چه رسد به یک نمایشگر هوشمند Echo Show 5 – یک تعجب جالب است. این بسته برای راه اندازی سیستم امنیتی خارجی شما ایده آل است ، چه شما از خانه خود در برابر سارقان محافظت می کنید و چه به سادگی جاسوسی از راکون هایی که به زباله های شما ادامه می دهند ، است.

مانند معامله هشدار پنج قسمته فوق ، آمازون خاطرنشان می کند که سهام در حال کم شدن است و به نظر می رسد اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه دسامبر تحویل می شود. بررسی ما از Ring Floodlight Cam را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر