[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده شما

ساعت ها به لطف این واقعیت که بسیار هوشمندتر شده اند در حال بازگشت هستند. ساعتهای هوشمند و ردیاب های تناسب اندام آنها به دلیل ویژگی های عالی و توانایی ردیابی تمرینات ، در حال افزایش محبوبیت هستند. تنظیم و استفاده از این موارد آسان است و به شما کمک می کند کمی بیشتر فعال بمانید یا هرگز سیگنالی از تلفن خود را از دست ندهید.

در این فصل تعطیلات ، می توانید بهترین موارد موجود را از جمله سه Fitbit برتر ، Samsung Galaxy Watch و البته Apple Watch معامله کنید. ما بهترین فروش ساعت و ردیاب تناسب اندام را برای کل ماه و جمعه سیاه جمع آوری کرده ایم. این معاملات در زمان های مختلف شروع و پایان می یابد و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این لیست را با آخرین قیمت ها به روز نگه داریم.

به دنبال معاملات اپل واچ هستید؟ ما داریم بهترین معاملات اپل واچ برای جمعه سیاه در اینجا.

Vanessa Hand Orelana / CNET

CNET به دلیل قیمت پایین ، طراحی باریک ، تسمه های مدرن و کاربردی و مجموعه ای از ویژگی های برجسته ، از جمله GPS و ردیابی خواب ، Fitbit Charge 4 را به عنوان بهترین ردیاب تناسب اندام جهانی معرفی کرد.

اگرچه مانند اکثر ساعت های هوشمند از نمایشگر تمام رنگی برخوردار نیست ، اما طراحی کم آن باعث می شود که لباس شبانه روز 7/7 راحت باشد و در صورت خاموش کردن GPS ، عمر باتری حدود چهار روز یا هفت سال طول می کشد. اگر به دنبال تهیه ردیاب تناسب اندام برای شخصی هستید که هنوز آن را نمی پوشد ، این یک خرید عالی است. بررسی ما درباره Fitbit Charge 4 را بخوانید.

سارا تو / CNET

اگر می خواهید یک ردیاب تناسب اندام برای کودک بخرید ، این بهترین شرط شماست. Ace 2 برای کودکان بالای 6 سال طراحی شده است تا به آنها کمک کند تا در برابر چالش های خاص فعال بمانند. این ضدآب است بنابراین کودکان می توانند آن را هنگام شنا بپوشند ، خواب را مانند سایر Fitbits ردیابی می کند و هنگام دریافت تماس تلفنی با کودک اخطارهایی می دهد ، به شرط اینکه تلفن هوشمندی را با خود داشته باشند.

ونسا دست اورلانا / CNET

Samsung Watch 3 دارای پیشرفته ترین ویژگی های سلامتی است ، از جمله حسگرهایی که می توانند نوار قلب را انجام دهند و سطح اکسیژن خون را اندازه گیری کنند. این طراحی شیک فریاد نمی زند “ساعت هوشمند” و هم با اندروید و هم با آیفون سازگار است و این یک هدیه عالی برای همه است.

مدل 41 میلی متر 340 دلار و مدل 45 میلی متر 370 دلار است.

سارا تو / CNET

اگر می خواهید بیش از چند دلار پس انداز کنید و یک سامسونگ گلکسی واچ تهیه کنید که تقریباً همان ویژگی های گلکسی واچ 3 را داشته باشد ، Active 2 را دریافت کنید. این به تازگی در سال 2020 به روز شده است که دارای ویژگی ECG است ، به علاوه می تواند VO2 max را اندازه گیری می کند و ردیابی قطره دارد.

کمی کوچکتر از Watch 3 است و طبق بررسی ما خواب راحت تر است اگر می خواهید از آن برای ردیابی خواب استفاده کنید.

فسیل شدن

به دنبال یک ساعت هوشمند با سبک هستید؟ در آمازون می توانید در ساعت های هوشمند Fossil ، Skagen و Emporio Armani که شبیه ساعت های سنتی با بندهای فلزی و چرمی هستند ، تا 40٪ صرفه جویی کنید. همه آنها با سیستم عامل Wear OS Google کار می کنند و با هر دو تلفن Android و iPhone کار می کنند.

Lexy Savvides / CNET

جدیدترین ساعت هوشمند Fitbit ، Sense ، این جمعه سیاه را در Best Buy 50 دلار اهدا می کند. این ساعت از بیشتر ویژگی های Fitbit تا به امروز برخوردار است و می تواند استرس ، دما ، اکسیژن خون و خواب را ردیابی کند. همچنین می تواند اعلان هایی را از تلفن شما به مچ دست شما برساند تا هرگز ضربان خود را از دست ندهید.

این معامله از 22 نوامبر آغاز می شود.

بررسی ما از Fitbit Sense را بخوانید.

سارا تو / CNET

Versa 2 یکی از Fitbits های مورد علاقه ما این جمعه سیاه در بهترین خرید است. این ترکیبی تقریباً کامل از یک ردیاب تناسب اندام و یک ساعت هوشمند است که دستیار صوتی آمازون آمازون در آن قرار دارد و با قیمت عالی. البته ، این مدل سال گذشته است ، بنابراین شما اضافه کردن GPS ، دستیار Google و چند مورد اضافی را از دست می دهید. با این حال ، ما معتقدیم که Versa 2 خریدی شایسته است.

این معامله از 22 نوامبر در Best Buy آغاز می شود و همچنین در Walmart در تاریخ 25 نوامبر در دسترس خواهد بود.

بررسی Fitbit Versa 2 ما را بخوانید.

بهترین خرید

Fitbit Inspire 2 for 2020 یک ردیاب تناسب اندام باریک با ویژگی های کافی برای هر کسی است که می خواهد سطح فعالیت خود را کنترل کند و از هشدارهای تلفن خود آگاه باشد. این باتری 10 روزه است و جعبه ها را برای ردیابی خواب و نظارت بر ضربان قلب بررسی می کند.

این معامله از 22 نوامبر در Best Buy آغاز می شود و همچنین در Walmart در تاریخ 25 نوامبر در دسترس خواهد بود.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر