[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری 2020 فروش آشپزخانه در حال جابجایی است و این شامل برخی معاملات با عرق فوری است. مولتی کوکر مدرن با خنک شدن هوا یک قدم برمی دارد و اگر می خواهید گلدان فوری را به زرادخانه خود اضافه کنید یا به دنبال هدیه غذایی مناسب هستید تخفیف های بسیار خوبی برای Cyber ​​Monday یا معاملات طولانی جمعه وجود دارد. با نزدیک شدن به تعطیلات ، گلدان فوری برای تهیه غذاهای اصلی سریع ، مانند دنده های کوتاه یا قابلمه کباب ، با طعمی که ساعت ها طول می کشد بسیار مناسب است. شما همچنین می توانید غذاهای جانبی مانند اسفناج خامه ای یا دانه های خشخاش و پنیر تهیه کنید و دستور العمل های ساده ای برای سوپ های دلچسب ، خورش ها ، چیلی ها ، آب گرم و موارد دیگر وجود دارد. شما ارزش چند کوکی زیادی خواهید داشت ، به خصوص اگر با یکی از این معاملات Pot Instant Pot از بهترین خرده فروشی ها مانند Macy’s ، Amazon ، Walmart و Best Buy مواجه شوید.

بیشتر بخوانید: بهترین گلدان های فوری برای سال 2020: مقایسه Duo ، Ultra ، Lux و مدل های دیگر

و این البته چالش است. گلدان های فوری در انواع مختلفی از لپ تاپ ها در دسترس هستند و قیمت ها اغلب کارت کامل دارند. خبر خوب این است که چه در یک گلدان فوری واقعی یا یکی از مارک های تجاری بسیاری (هنوز هم توانایی) دارید ، بهترین زمان برای خرید فصل تعطیلات است.

قانون اساسی: 50 تا 70 دلار نقطه شیرینی گلدان فوری 6 لیتری است. بیشتر گلدان های فوری در اندازه های 3 ، 6 و 8 تایی موجود است و مدل های 6 تایی برای اکثر خانواده ها پایه و اساس است. بهترین معامله در این فصل برای این اندازه همچنان باقی است 6 لیتری ویوا با قیمت 40 دلار در Walmart. در غیر این صورت مدل های دیگری با ویژگی های بیشتر (مانند یک درپوش تازه که می چرخد) می بینیم سرخ کن فوری) در محدوده 60 تا 70 دلار.

اگر از هم اکنون و پایان سال تخفیف قابل توجهی در فروش و فروش فوری وجود داشته باشد ، مطمئناً آنها را ریشه کن خواهیم کرد ، بنابراین برای بهترین پیشنهادات فوری قابلمه برای فصل تعطیلات سال 2020 ، اینجا را بررسی کنید.

گلدان فوری

به گفته Instantpotology ، به نظر می رسد Viva شاخه ای از مدل محبوب Duo با افزودن گزینه های sous vide و کیک سازی (!) است. این گلدان فوری تقریباً هر کاری را که بخواهید یا به چند کوکری احتیاج دارید انجام می دهد و زیر 50 دلار تقریباً همان چیزی است که می بینید. دارای 15 تنظیم پخت و پز ، از جمله سوپ ، گوشت / خورشت ، چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، زودپز ، ساته ، برنج ، غذای چند دانه ، بخار ، استریلیزاسیون ، فرنی ، گرم و ماست. شش کوارته محبوب ترین اندازه است: اندازه آن به اندازه کافی بزرگ است که برای گروه طبخ می شود ، اما آنقدر بزرگ نیست که ذخیره آن مشکل باشد. همچنین دارای محافظت در برابر گرما ، ایمنی برای پخت و پز ایمن تحت فشار است

گلدان فوری

این گلدان فوری بهمراه یک درب ترد روی سرخ کن هوا بهترین عکس را به شما می دهد و اگر قصد دارید سرخ کن بخورید فضای آشپزخانه را ذخیره می کند. درب – که چند پخت فوری قابلمه شما را به یک سرخ کن هوا برای بالهای ترد ، سیب زمینی سرخ کرده ، چوب موزارلا و میله های گیاهی با روغن کم یا بدون روغن تبدیل می کند – معمولاً فقط 80 دلار هزینه دارد. این معامله محدود جمعه سیاه شامل محبوب محبوب Instant Pot Duo با 6 لیتر با درب سرخ کن ترد ، همه با قیمتی کمتر از 80 دلار. این بهانه ای بدون شک برای شکستن قانون “بدون 6 چهارم بیش از 60 دلار” است و در کل معامله خوبی است.

گلدان فوری

سال گذشته ما می گفتیم “هرگز بیش از 60 دلار برای 6 لیتر پرداخت نکنید” ، به همین دلیل این 49 دلار در Walmart هنوز یک معامله شیرین است ، اما اگر برخی از ویژگی های لوکس مانند قدرت بهبود یافته برای 70 faster پخت سریع تر و عالی را می خواهید نشانگر پیشرفت برای ردیابی هر دستور با دقت ، سپس Dup Evo Plus یک نسخه مناسب است. در کل ، حدود 20 پیشرفت از مدل قبلی وجود دارد ، از جمله برنامه های آشپزی بصری برای دستور العمل های خاص و شماره گیری دقیق برای به دست آوردن دقیق سرعت و زمان. احتمالاً پیشرفته ترین گلدان فوری و 70 دلار پایین ترین قیمتی است که از زمان عرضه در اوایل سال جاری تاکنون دیده ایم. (پایین قبلی آمازون 95 دلار بود)

علائم متمایز

این مولتی کوکر Insignia تمام کارهای کلیدی را انجام می دهد که Instant Pot انجام می دهد ، اما شما یک سوم هزینه را پرداخت خواهید کرد. همچنین در 3000 خرید و بررسی بیشتر تأیید شده ، امتیازات فوق العاده بالایی را کسب می کند ، بنابراین اگر با نام تجاری آشنا نیستید ، استرس نداشته باشید. ما حفاری را به پایان رسانده ایم و این مالتی کوکر با تخفیف بررسی می کند. این بزرگ 8 لیتری اگر دهان بسیار گرسنه ای برای غذا خوردن دارید و به یک میانبر جدی احتیاج دارید بسیار عالی است.

گلدان فوری

این پرفروش ترین به روزرسانی Instant Pot Duo در همه زمان ها است. شاید نه همه چيز زنگ ها ، سوت ها و تنظیمات آماده ای که این برند به مدل های برتر اضافه کرده است ، اما کاملاً تمام آنچه را که انتظار دارید Instant Pot انجام دهد انجام می دهد. این دارای هفت عملکرد اصلی است ، از جمله زودپز ، زودپز ، لانه زنبوری ، زودپز داغ ، بخارپز و دستگاه ماست. شاید مهمتر از همه ، این دارای ویژگی های ایمنی لازم برای اطمینان از عدم آتش بازی غیر منتظره آشپزخانه است.

اگر خدمه بزرگتری برای پخت و پز داشته باشید یا اگر گروه های بزرگی را برگزار می کنید و به طور منظم مهمانی ها را تماشا می کنید ، 8 کوارت بسیار مناسب است. این حداقل است ، زیرا شاهد یک گلدان فوری 8 لیتری خواهیم بود که با قیمت مطابقت دارد.

گلدان فوری

Duo Nova نسخه به روز شده Duo است و یکی از بهترین مدل ها برای مبتدیان محسوب می شود. این همه عملکرد مهم پخت و پز ، از جمله پخت و پز تحت فشار ، پخت و پز آرام ، بخارپز کردن و ریز کردن ، را دارد ، اما همچنین دارای یک درب بسته آسان است که به طور خودکار گلدان فوری را بدون نیاز به تعویض سوئیچ مهر و موم می کند (یکی از آزار دهنده ترین تفاوت های ظریف گلدان فوری اصلی). همچنین 14 برنامه هوشمند با یک لمس برای تهیه غذاهای خاص مانند دنده و چیلی دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین لوازم جانبی قابلمه فوری برای سال 2020

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر