[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

این است جمعه سیاه!! وقت آن است که فروشگاه خود را روشن کنید. چه بخواهید یکی برای خودتان بخرید و چه برای شخص دیگری ، ساندبارها سرگرمی بسیاری را برای شما فراهم می کنند که می تواند حداقل هزینه باشد. نوارهای صوتی بودجه در سال های اخیر پیشرفت خارق العاده ای داشته اند و اکنون ویژگی هایی مانند اتصال HDMI ساده و پخش جریانی بلوتوث و همچنین صدای عالی را ارائه می دهند. و در طول جمعه سیاه ، آنها بیش از هر زمان دیگری در دسترس هستند.

موسیقی متن های زیر در تست های مربوطه در بالای بازی بوده اند ، یا عملکرد بالقوه فوق العاده ای را ارائه می دهند (گرچه هنوز آنها را بررسی نکرده ایم). در هر صورت ، مطمئناً چیزی پیدا خواهید کرد که به نظر خوب می رسد و متناسب با بودجه شماست.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد. ما این را مرتباً به روز می کنیم.

CNET

Roku Streambar یک دستگاه کوچک عالی با پخش کننده 4K عالی و صدای بهتر از تقریباً هر تلویزیون موجود در بازار است. با قیمت 100 دلار ، رقم بسیار خوبی است. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

هنگ

محدوده Signa Polk از چند سال پیش وجود داشته است و هر مدلی که بررسی کرده ایم ارزش زیادی برای پول دارد. اگرچه ما به طور خاص Signa S2 را بررسی نکرده ایم ، اما این شهرت دارای شهرت حسادت آمیز است. بررسی Polk Signa S2 ما را بخوانید.

کلیپ

Klipsch برای چندین دهه صدای عالی از بلندگوهای کوچک تولید می کند و Klipsch Cinema 400 همچنین ظاهری زیبا ارائه می دهد. ما هنوز 400 را بررسی نکرده ایم ، اما بر اساس تست های گوش دادن اولیه ، واقعا خوب است. با قیمت 150 دلار برای یک نوار صوتی با ساب ووفر چوبی ، بی سیم و درایورهای مجهز به بوق ، این امر شگفت انگیز به نظر می رسد. ادامه مطلب

Ty Pendbury / CNET

Deep Bass با ارزش 300 دلار JBL Bar در حال حاضر یکی از ساندبارهای مورد علاقه ما است ، اما با قیمت 200 دلار این یک سرقت است. JBL صدای عالی و یکی از بزرگترین ساب ووفرهایی را که در یک بار مشاهده کرده ایم ارائه می دهد. آن را در حالی که خوب است. بررسی ما از JBL Bar 2.1 Deep Bass را بخوانید.

سارا تو / CNET

پیر اما خوش تیپ. Polk Audio MagniFi Mini هنوز هم یکی از موسیقی متن های مورد علاقه ما است. دارای صدای عالی و Chromecast داخلی برای پخش جریانی آسانتر از تلفن یا دستیار Google. بررسی Polk MagniFi Mini را بخوانید.

سارا تو / CNET

قبل از Vizio SB36512-F6 ، هرچقدر خوب به نظر می رسید صدای دالبی اتموس کمتر از 500 دلار به فروش می رسید. اکنون که این برنده جایزه انتخاب CNET Editor با قیمت 300 دلار افزایش یافته است ، این احتمالاً یکی از بهترین معاملات شما در نوار صدای عالی امسال است. بررسی Vizio SB36512-F6 ما را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

Sonos Beam صدایی عظیم از یک جعبه کوچک و همچنین همه خوبی های موسیقی چند اتاقه را که از برند انتظار دارید ارائه می دهد. 300 دلار قیمت دارد و بسیار با سایر مارک ها مانند یاماها و JBL قابل رقابت است. بررسی ما از Sonos Beam را بخوانید.

چشم انداز

V51-H6 فقط V21 عالی است که قطعات عقب اضافه شده است و این قیمت در واقع ارزان تر از V21 است. چه چیزی را دوست نداشتن؟ ادامه مطلب

چشم انداز

Elevate یکی از نوآورترین موسیقی متن های مدت طولانی است. ما اولین بار آن را چند سال پیش در CES دیدیم ، جایی که بلندگوهای چرخش / جلو آن به نظر جادویی می آمد. به زودی CNET.com را ببینید – ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم – اما در این بین ، تخفیف 300 دلاری کاملاً مناسب به نظر می رسد. ابتدا Vizio Elevate ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه برنده جمعه سیاه در سال 2020 شوید


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر