[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

چه بخواهید یکی برای خودتان بخرید و چه برای شخص دیگری ، ساندبارها سرگرمی بسیاری را برای شما فراهم می کنند که می تواند حداقل هزینه باشد. نوارهای صوتی بودجه در سالهای اخیر پیشرفت خارق العاده ای داشته اند و اکنون ویژگی هایی مانند اتصال HDMI ساده و پخش جریانی بلوتوث را ارائه می دهند ، هر چقدر صدا عالی باشد. و به موقع جمعه سیاه، مقرون به صرفه تر از همیشه هستند.

موسیقی متن های زیر در تست های مربوطه در بالای بازی بوده اند ، یا عملکرد بالقوه فوق العاده ای را ارائه می دهند (گرچه هنوز آنها را بررسی نکرده ایم). در هر صورت ، مطمئناً چیزی پیدا خواهید کرد که به نظر خوب می رسد و متناسب با بودجه شماست.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد. ما این را مرتباً به روز می کنیم.

Roku Streambar یک دستگاه کوچک عالی با پخش کننده 4K عالی و صدای بهتر از تقریباً هر تلویزیون موجود در بازار است. با قیمت 100 دلار ، رقم بسیار خوبی است. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

Polk Audio Signa S2: 139 دلار

60 دلار پس انداز کنید

هنگ

محدوده Polna Signa چندین سال است که وجود دارد و هر مدلی که بررسی کرده ایم ارزش زیادی برای پول دارد. اگرچه ما به طور خاص به Signa S2 نگاه نکرده ایم ، اما شهرت حسادت انگیز آن مقدم بر آن است. بررسی Polk Signa S2 ما را بخوانید.

کلیپ

Klipsch برای چندین دهه صدای عالی از بلندگوهای کوچک تولید می کند و Klipsch Cinema 400 همچنین ظاهری زیبا ارائه می دهد. ما هنوز 400 را بررسی نکرده ایم ، اما بر اساس تست های گوش دادن اولیه ، واقعا خوب است. با قیمت 150 دلار برای یک نوار صوتی با ساب ووفر چوبی ، بی سیم و درایورهای مجهز به بوق ، یک معامله باورنکردنی به نظر می رسد. ادامه مطلب

چشم انداز

V51-H6 فقط V21 عالی است که قطعات عقب آن اضافه شده و این قیمت در واقع ارزان تر از V21 معمولی است. چه چیزی را دوست نداشتن؟ ادامه مطلب

Ty Pendbury / CNET

Deep Bass با ارزش 300 دلار JBL Bar در حال حاضر یکی از ساندبارهای مورد علاقه ما است ، اما با قیمت 200 دلار این یک سرقت است. JBL صدای عالی و یکی از بزرگترین ساب ووفرهایی را که در یک بار مشاهده کرده ایم ارائه می دهد. آن را در حالی که خوب است. بررسی ما از JBL Bar 2.1 Deep Bass را بخوانید.

سارا تو / CNET

قدیمی اما خوب Polk Audio MagniFi Mini هنوز هم یکی از موسیقی متن های مورد علاقه ما است. این صدای عالی به همراه Chromecast داخلی برای پخش راحت تر تلفن یا دستیار Google شما دارد. بررسی Polk MagniFi Mini را بخوانید.

سارا تو / CNET

پیش از این ، موسیقی متن Vizio SB36512-F6 با کمتر از 500 دلار ، هرچقدر خوب به نظر می رسید ، موسیقی متن شنیده نشده Dolby Atmos بود. اکنون که این برنده در CNET Editor’s Choice با قیمت 300 دلار عرضه شده است ، احتمالاً در میان بهترین معاملات امسال است که در یک نوار صوتی عالی مشاهده خواهید کرد. بررسی Vizio SB36512-F6 ما را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

Sonos Beam صدایی عظیم از یک جعبه کوچک و همچنین همه خوبی های موسیقی چند اتاقه را که از برند انتظار دارید ارائه می دهد. با فروش 300 دلار ، رقابتی بسیار بیشتر با مارک های دیگر مانند یاماها و JBL است. بررسی ما از Sonos Beam را بخوانید.

چشم انداز

Elevate یکی از نوآورانه ترین نوارهای صدا در مدت زمان طولانی است. ما اولین بار آن را چند سال پیش در CES مشاهده کردیم ، جایی که بلندگوهای چرخش / بلند آن جلوی آن جادویی به نظر می رسید. به زودی در CNET.com به دنبال یک بررسی باشید – ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم – اما در این بین ، تخفیف 300 دلاری کاملاً مناسب به نظر می رسد. ابتدا Vizio Elevate ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر