[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

چه بخواهید یکی برای خود بخرید و چه برای شخص دیگری ، نوارهای صدا سرگرمی بسیاری را برای شما فراهم می کنند که می تواند حداقل هزینه باشد. نوارهای صوتی بودجه در سالهای اخیر پیشرفت خارق العاده ای داشته اند و اکنون ویژگی هایی مانند اتصال HDMI ساده و پخش بلوتوث ، هر چقدر صدا عالی باشد ، ارائه می دهند. و به موقع جمعه سیاه، مقرون به صرفه تر از همیشه هستند.

موسیقی متن های زیر در تست های مربوطه در بالای بازی بوده اند ، یا عملکرد بالقوه فوق العاده ای را ارائه می دهند (گرچه هنوز آنها را بررسی نکرده ایم). در هر صورت ، مطمئناً چیزی پیدا خواهید کرد که به نظر خوب می رسد و متناسب با بودجه شماست.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد. ما این را مرتباً به روز می کنیم.

Roku Streambar یک دستگاه کوچک عالی با پخش کننده 4K عالی و صدای بهتر از تقریباً هر تلویزیون موجود در بازار است. با قیمت 100 دلار ، رقم بسیار خوبی است. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

Polk Audio Signa S2: 139 دلار

60 دلار پس انداز کنید

هنگ

محدوده Polna Signa چندین سال است که وجود دارد و هر مدلی که بررسی کرده ایم ارزش زیادی برای پول دارد. اگرچه ما به طور خاص به Signa S2 نگاه نکرده ایم ، اما شهرت حسادت آمیز آن قبل از آن است. بررسی Polk Signa S2 ما را بخوانید.

چشم انداز

V51-H6 فقط V21 عالی است که قطعات عقب اضافه شده است و این قیمت در واقع ارزان تر از V21 است. چه چیزی را دوست نداشتن؟ ادامه مطلب

کلیپ

Klipsch برای چندین دهه صدای عالی را از بلندگوهای کوچک تولید می کند و Klipsch Cinema 400 همچنین ظاهری زیبا ارائه می دهد. ما هنوز 400 را بررسی نکرده ایم ، اما 180 دلار برای یک نوار صوتی با ساب ووفر چوبی ، بی سیم و درایورهای نصب شده روی شاخ بسیار عالی به نظر می رسد. ادامه مطلب

Ty Pendbury / CNET

Deep Bass با قیمت 300 دلار JBL Bar در حال حاضر یکی از ساندبارهای مورد علاقه ما است ، اما با قیمت 200 دلار این یک سرقت است. JBL صدای عالی و یکی از بزرگترین ساب ووفرهایی را که در یک بار مشاهده کرده ایم ارائه می دهد. آن را در حالی که خوب است. بررسی ما از JBL Bar 2.1 Deep Bass را بخوانید.

سارا تو / CNET

پیر اما خوش تیپ. Polk Audio MagniFi Mini هنوز هم یکی از موسیقی متن های مورد علاقه ما است. این صدای عالی به همراه Chromecast داخلی برای پخش راحت تر تلفن یا دستیار Google شما دارد. بررسی Polk MagniFi Mini را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

Sonos Beam صدایی عظیم از یک جعبه کوچک و همچنین همه خوبی های موسیقی چند اتاقه را که از برند انتظار دارید ارائه می دهد. با فروش 300 دلار ، رقابتی بسیار بیشتر با مارک های دیگر مانند یاماها و JBL است. بررسی ما از Sonos Beam را بخوانید.

چشم انداز

Elevate یکی از نوآورترین نوارهای صدا برای مدت زمان طولانی است. ما اولین بار آن را چند سال پیش در CES دیدیم ، جایی که بلندگوهای چرخش بلند / جلو به نظر جادویی می آمدند. به زودی به دنبال بررسی در CNET.com باشید – ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم – اما در این میان ، تخفیف 300 دلاری کاملاً مناسب به نظر می رسد. ابتدا Vizio Elevate ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر