[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

multicooker در این زمان از سال یک قدم برمی دارد و در حال حاضر پیشنهادهای عالی برای Potantail برای جمعه سیاه وجود دارد. با نزدیک شدن به تعطیلات ، گلدان فوری برای تهیه غذاهای اصلی سریع مانند دنده های کوتاه یا قابلمه پخته بسیار مناسب است. همچنین می توانید غذاهای جانبی مانند اسفناج یا خامه و پنیر دانه خشخاش را تهیه کنید و دستور العمل هایی برای سوپ های دلچسب ، خورشت ها ، چیلی ها ، آب گرم و موارد دیگر وجود دارد. شما در ازای پول خود مقدار زیادی پول دریافت خواهید کرد ، به خصوص اگر با بهترین تجارت خرده فروشان مانند Macy’s ، Amazon ، Walmart و Best Buy در هر یک از معاملات قابلمه های فوری مواجه شوید.

بیشتر بخوانید: بهترین گلدان های فوری برای سال 2020: مقایسه Duo ، Ultra ، Lux و مدل های دیگر

و این البته چالش است. گلدان های فوری در انواع مختلفی از لپ تاپ ها در دسترس هستند و قیمت ها اغلب کارت کامل دارند. خبر خوب این است که بهترین زمان خرید ، فصل تعطیلات است ، خواه یک گلدان فوری واقعی تهیه کنید یا یکی از مارک های تجاری (که هنوز هم توانایی بسیاری دارند).

قانون اساسی: 50 تا 70 دلار نقطه شیرینی گلدان فوری 6 لیتری است. بیشتر گلدان های فوری در اندازه های 3 ، 6 و 8 کوارته موجود است که مدل 6 کوارته پایه و اساس بیشتر خانواده ها است. بهترین معامله در این فصل برای این اندازه همچنان 6 لیتری Instant Pot Duo Nova در Macy’s ، Target یا Best Buy با 50 دلار است ، اما 6 لیتری Viva با قیمت 49 دلار در Walmart نیز خرید خوبی است. در غیر این صورت ، برخی از مدل ها را با ویژگی های بیشتر (مانند یک درب ترد که گلدان فوری را به یک سرخ کن عمیق تبدیل می کند) در محدوده 60 تا 70 دلار مشاهده می کنیم.

اگر از هم اکنون و پایان سال فروش گلدان فوری بهتری داشته باشید ، مطمئناً آنها را ریشه کن خواهیم کرد ، بنابراین برای بهترین معاملات جمعه سیاه در گلدان فوری برای فصل تعطیلات سال 2020 ، اینجا را بررسی کنید.

گلدان فوری

Duo Nova نسخه به روز شده Duo است و یکی از بهترین مدل ها برای مبتدیان محسوب می شود. این همه عملکرد مهم پخت و پز ، از جمله پخت و پز تحت فشار ، پخت و پز آرام ، بخارپز کردن و ریز کردن ، را دارد ، اما همچنین دارای یک درب بسته آسان است که به طور خودکار گلدان فوری را بدون نیاز به تعویض سوئیچ مهر و موم می کند (یکی از آزار دهنده ترین تفاوت های ظریف گلدان فوری اصلی). همچنین 14 برنامه هوشمند با یک لمس برای تهیه غذاهای خاص مانند دنده و چیلی دارد.

با 10 دلار دیگر می توانید همین مدل را با رنگ مشکی براق تهیه کنید. اگر احساس بزرگتری می کنید ، Macy’s یک گلدان 8 لیتری Instant Pot Duo Nova نیز با قیمت 70 دلار در مقابل 150 دلار ارائه می دهد. همه این گلدان های فوری رایگان هستند.

این معامله در Target و Best Buy نیز موجود است.

گلدان فوری

به گفته Instantpotology ، به نظر می رسد Viva شاخه ای از مدل محبوب Duo با افزودن گزینه های sous vide و کیک سازی (!) است. این گلدان فوری تقریباً هر کاری را که بخواهید یا به چند کوکری احتیاج دارید انجام می دهد و زیر 50 دلار تقریباً همان چیزی است که می بینید. دارای 15 تنظیم پخت و پز ، از جمله سوپ ، گوشت / خورشت ، چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، زودپز ، ساته ، برنج ، غذای چند دانه ، بخار ، استریلیزاسیون ، فرنی ، داغ و ماست. شش کوارته محبوب ترین اندازه است: اندازه آن به اندازه کافی بزرگ است که برای گروه طبخ می شود ، اما آنقدر بزرگ نیست که ذخیره آن مشکل باشد. همچنین دارای محافظت در برابر گرما ، ایمنی برای پخت و پز ایمن تحت فشار است

تنها ایراد کوچک ویوا محدود شدن آن به 4 ساعت زمان پخت و پز است. برای محتوا ، بیشتر وعده های غذایی که به آرامی پخته می شوند بیش از 4 ساعت از جمله یک قابلمه سوخاری ، شانه مرغ و گوشت خوک بیشتر از شما وقت نمی گیرند. در حقیقت ، اگر چیزی طولانی تر از آن را طبخ کنید ، احتمالاً لوس خواهد شد ، بنابراین این چیزی نیست که من را از خرید منصرف کند.

این Instant Pot Viva واجد شرایط حمل رایگان Walmart نیز هست و باید حداکثر تا هفته آینده با شما باشد. توجه داشته باشید که به نظر می رسد این معامله فقط به مدل مشکی محدود باشد ، اگرچه در عکس ها نقره ای تر به نظر می رسد.

گلدان فوری

سال گذشته ما می گفتیم “هرگز بیش از 60 دلار برای 6 لیتر پرداخت نکنید” ، به همین دلیل این 49 دلار در Walmart هنوز یک معامله شیرین است ، اما اگر برخی از ویژگی های لوکس مانند قدرت بهبود یافته برای 70٪ پخت و پز سریع و عالی را می خواهید نشانگر پیشرفت برای ردیابی هر دستور با دقت ، سپس Dup Evo Plus یک نسخه مناسب است. در کل ، حدود 20 پیشرفت از مدل قبلی وجود دارد ، از جمله برنامه های آشپزی بصری برای دستور العمل های خاص و یک شماره گیری دقیق برای تعیین دقیق سرعت و زمان. احتمالاً پیشرفته ترین گلدان فوری و 70 دلار پایین ترین قیمتی است که از زمان عرضه در اوایل سال جاری تاکنون دیده ایم. (پایین قبلی آمازون 95 دلار بود).

گلدان فوری

این گلدان فوری بهمراه یک درب سرخ کن ترد هوا بهترین عکس را به شما می دهد و اگر قصد دارید سرخ کن بخورید فضای آشپزخانه را ذخیره می کند. درب – که چند پخت فوری قابلمه شما را به یک سرخ کن هوا برای بالهای ترد ، سیب زمینی سرخ کرده ، چوب موزارلا و میله های گیاهی با روغن کم یا بدون روغن تبدیل می کند – معمولاً فقط 80 دلار هزینه دارد. این معامله محدود جمعه سیاه شامل محبوب محبوب Instant Pot Duo با 6 لیتر با درب سرخ کن ترد ، همه با قیمتی کمتر از 80 دلار. این بهانه ای بدون شک برای شکستن قانون “بدون 6 چهارم بیش از 60 دلار” است و در کل معامله خوبی است.

گلدان فوری

این پرفروش ترین به روزرسانی Instant Pot Duo در همه زمان ها است. شاید نه همه چيز زنگ ها ، سوت ها و ایستگاه از پیش تنظیم شده های پخت و پز که مارک به مدل های برتر اضافه کرده است ، اما کاملاً تمام آنچه را که انتظار دارید Instant Pot انجام دهد انجام می دهد. این هفت عملکرد اصلی دارد ، از جمله زودپز ، زودپز ، ساتور ، اجاق گاز برنج ، بخارپز و دستگاه ماست. شاید مهمتر از همه ، این دارای ویژگی های ایمنی لازم برای اطمینان از عدم آتش بازی غیر منتظره آشپزخانه است.

اگر خدمه بزرگتری برای آشپزی برای گروه های بزرگ یا میزبانی از آنها و تماشای مرتب مهمانی ها داشته باشید ، 8 چهارم اندازه بسیار خوبی است. این حداقل است ، زیرا شاهد یک گلدان فوری 8 لیتری خواهیم بود که با قیمت مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین لوازم جانبی قابلمه فوری برای سال 2020

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر