[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری تقریباً اینجا است و اکنون پیشنهادات AirPods را از خرده فروشان ، از جمله آمازون و استپلز پیدا خواهید کرد. این خرده فروشان برای هدفون های بی سیم تا 50 دلار پس انداز می کنند ، اما بهترین تخفیف های Apple AirPod شروع به فروش می کند.

با این حال ، کمبود به معنای ناپدید شدن نیست. اگر چیزی مانند چک های معاملاتی ویژه CNET هستید ، در حالی که به دنبال شکار هستید ، به یک هدفون خوب برای گوش دادن به موسیقی یا پادکست نیاز دارید. ما هنوز هم AirPods و AirPods Pro را با کمترین قیمت تا کنون یا نزدیک به آن می بینیم – اما مورد اخیر با سرعت زیادی پیش می رود. جزئیات کامل را در زیر مشاهده کنید.

قیمت AirPods 2020

مدل

قیمت فروشگاه اپل

بهترین قیمت در حال حاضر

بهترین قیمت (برای همه زمان ها)

AirPods Pro

249 دلار

199 دلار

169 دلار

AirPods

159 دلار

110 دلار

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

140 دلار

140 دلار

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

سارا تو / CNET

Walmart چهارشنبه گذشته قیمت AirPods Pro را به 169 دلار کاهش داد – و بلافاصله از بازار خارج شد. آمازون به طور موثر با این مسئله (170 دلار) مقابله کرده است ، اما آن هم وجود ندارد. در حال حاضر قیمت آنها در Staples 199 دلار است – که هنوز 50 دلار کمتر از قیمت معمول فروشگاه اپل است – اما حداقل آنها موجود هستند. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را تا 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. این معامله خاص تاکنون منقضی شده است ، اما اکنون می توانید AirPods را با 110 دلار تهیه کنید. اگر امروز خریداری شود ، در 7 دسامبر می رسد. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک جعبه شارژ بی سیم با قیمت 140 دلار تهیه کنید که نسبت به قیمت فروشگاه اپل 59 دلار پس انداز است. اگر امروز خریداری شود ، در 7 دسامبر وارد می شود.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر