[ad_1]

با شروع هوای سردتر و سالن های ورزشی هنوز هم در ایالات مختلف با ظرفیت محدود – یا بسته شدن مستقیم – هرگز زمان بهتری برای گرفتن وقت خود نبوده است تمرین در خانه خود. اما داشتن همان تمریناتی که در سالن بدنسازی انجام می دهید می تواند مشکل باشد مگر اینکه تجهیزات مناسبی داشته باشید ، که واقعاً عالی است. بیضوی.

بر خلاف تردمیل، بیضوی ضعیف است و استرس و فشار روی زانو و پاها را کاهش می دهد. اگر از دسته استفاده می کنید ، بیضوی ها نیز یک تمرین کامل بدن ، مانند حرکت پیاده روی طبیعی را به شما می دهند. اما با وجود صدها گزینه ، مرتب سازی زباله و محدود کردن آن به بهترین عناصر بیضوی می تواند واقعاً طولانی شود. به همین دلیل من این کار را برای شما انجام دادم.

بیشتر بخوانید: 6 بهترین گزینه برای Peloton: دوچرخه های ورزشی عالی در محیط داخلی که هزینه کمتری دارند

ماههای بیضوی را درست در خانه خودم آزمایش کردم. من ویژگی های آنها را ارزیابی کردم ، آنها را با یکدیگر مقایسه کردم و به این لیست از بهترین چهره های بیضوی برای ورزش خانه خود رسیدم. به خاطر داشته باشید که بسیاری از شرکت ها خدمات تحویل دستکش سفید خود را به حالت تعلیق در می آورند ، بنابراین ممکن است لازم باشد در حال حاضر این ماشین ها را خودتان مونتاژ کنید (همانطور که من انجام دادم).

لیندسی بویرز / CNET

NordicTrack Commercial 14.9 واقعاً همه چیز دارد – طول گام قابل تنظیم ، صفحه لمسی رنگی 14 اینچی ، پدال های نرم بزرگ ، گزینه های تنظیم خودکار و سازگاری با بلوتوث. با وزن 32 کیلوگرم ، یکی از سنگین ترین چرخ لنگرهای موجود در بازار را نیز در خود جای داده است و وقتی این ترکیب را با مقاومت مغناطیسی ترکیب کنید ، نتیجه نهایی یک ماشین بی صدا و با حرکت روان است.

یکی از مواردی که واقعاً این دستگاه را متمایز می کند ، یکپارچه بودن کامل آن با iFit است ، یک آموزش جذاب که به شما امکان می دهد به مربیان نخبه شخصی و تمرینات ساختاری و هدایت شونده دسترسی پیدا کنید. وقتی یک تمرین را از طریق iFit انتخاب می کنید ، در مکانهایی مانند شیلی و جزایر قناری از طریق زمین راهنمایی می شوید ، در حالی که مربی شما را از طریق یک تمرین شبیه سازی شده هدایت می کند که هنگام راه رفتن تمایل و مقاومت دستگاه شما را به طور خودکار تنظیم می کند. و صفحه لمسی 14 اینچی آن را بسیار بهتر و واقع بینانه تر کرده است.

با NordicTrack Commercial 14.9 یک سال iFit به صورت رایگان دریافت می کنید و سپس برای یک برنامه فردی ماهیانه 15 دلار یا برای یک برنامه خانوادگی 39 دلار در ماه است. همچنین این گزینه را دارید که از iFit به طور کامل رد شوید و دستگاه را به صورت دستی راه اندازی کنید ، اما تجربه iFit این کار را بیضوی از خوب به عالی می رساند.

تنها “con” واقعی این دستگاه بزرگ بودن آن است. از آنجا که از نظر فنی برای استفاده تجاری طراحی شده است ، فضای زیادی را به صورت افقی و عمودی اشغال می کند. این دستگاه نه تنها از نظر افقی بزرگترین است ، بلکه بلندترین دستگاه روی توده است ، بنابراین وقتی روی آن ایستادم ، احساس کردم سرم حتی به ارتفاع متوسط ​​نیز کاملاً به سقف نزدیک است. اگر تمام ویژگی های 14.9 را دوست دارید ، اما می خواهید کمی کوچکتر (و کمی ارزان تر) باشد ، NordicTrack Commercial 12.9 تقریباً یکسان است – دارای صفحه نمایش کوچکتر و چرخ لنگر کمی سبک تر – در اندازه جمع و جورتر.

لیندسی بویرز / CNET

یکی از بزرگترین نوسانات هنگام خرید دستگاه بیضوی سنتی اندازه آن است. عناصر بیضوی جمع و جور زیادی وجود دارد ، اما به عنوان یک قاعده کلی شما باید عملکرد را فدای فضا کنید. با این حال ، این برای ProForm Carbon HIIT H7 درست نیست. بر خلاف سایر دستگاه های بیضوی ، که فضای افقی زیادی را اشغال می کنند ، Carbon HIIT H7 دارای طرحی عمودی است که آن را به یاد دستگاه پله پله می اندازد تا بیضوی.

به دلیل نحوه طراحی ، تقریباً نیمی از فضای بیضی ساده را اشغال می کند. این فقط مربوط به فضا نیست. راهروهای بیضوی عمودی 10 و 5 اینچی به صورت عمدی با هم ترکیب شده اند تا تمرین شدیدتر و کالری سوزی بیشتری داشته باشند. این مرحله قطعاً متفاوت از دستگاه بیضوی سنتی بود ، اما وقتی من از دستگاه استفاده کردم ، پاهایم به بهترین روش سوختند. من آن را مخصوصاً روی لگن و پشت رانم احساس کردم ، مثل مکانهایی که یک راه پله به آنجا می رود. با این حال ، چون پای شما هرگز از رکاب خارج نمی شود ، این یک تمرین بدون ضربه است که نسبت به بالا رفتن از پله ها یا سایر تمرینات کاردیو فشار کمتری به بدن وارد می کند.

نکته دیگری که باعث تمایز این دستگاه نسبت به بقیه شد ، ساکت بودن آن است. در مقایسه با برخی دیگر از بیضی های سطح بالا ، این مورد به طور قابل توجهی سر و صدا کمتری دارد. این بدان دلیل است که به جای مقاومت هوا ، از مقاومت مغناطیسی خاموش یا SMR استفاده می شود ، نوعی مقاومت در برابر علامت تجاری که نرم و آرام است. همچنین بدون هیچ لرزش و لرزی حتی در سرعت های بالا نیز واقعاً پایدار بود.

از آنجا که ProForm متعلق به Icon Health & Fitness است ، مانند NordicTrack ، این دستگاه به iFit مجهز است که یک آزمایش بزرگ دیگر در ستون حرفه ای است. و صفحه لمسی 7 اینچی HD کنسول تجربه iFit را بسیار واقع بینانه و پیمایش آسان می کند.

چیزی که مرا در مورد ProForm Carbon HIIT H7 اذیت کرد این بود که جایی برای قرار دادن تبلت ندارم. این مسئله خاصی نیست ، مخصوصاً اگر از iFit استفاده کنید ، زیرا احتمالاً به هر حال به تبلت خود توجه نخواهید کرد ، اما فکر کردم این برای کسانی که عضویتهای تناسب اندام دیگری دارند ، یک تماس اضافی خوب است. همچنین این واقعیت که دکمه روشن / خاموش وجود ندارد را دوست نداشتم. در این کتابچه راهنما آمده است که دستگاه دارای خاموش شدن خودکار است ، اما هرگز برای من شروع به کار نکرده است. مجبور شدم آن را خاموش کنم تا وقتی از آن استفاده نمی کردم خاموش شود – چیزی که برای یک ماشین پیشرفته ناراحت کننده بود.

لیندسی بویرز / CNET

در حالی که بیضوی ها به عنوان یکی از کم کارترین دستگاه های قلب دسته بندی می شوند ، اما هنوز هم برای هر کسی که درد مفصل ، آسیب های بهبودی و / یا مشکلات حرکتی دارد می تواند بسیار زیاد باشد. این جایی است که Teeter FreeStep LT3 Recumbent Cross Trainer و Elliptical ارائه می شود. Teeter FreeStep به دلیل دراز کشیدن – یا خم بودن و نشستن – استرس وارده بر مفاصل را از بین می برد و بار را از پشت کم می کند ، بنابراین می توانید بدون خستگی زودرس بدن یک تمرین عالی داشته باشید.

جدا از اینکه برای مفاصل راحت است ، استفاده از آن نیز بسیار آسان است. این کنسول واضح ترین توده است ، بنابراین برای فعال سازی آن نیازی به داشتن دانش کافی نیست. این یک دکمه دارد که با فشار دادن آن می توانید بین زمان ، فاصله ، سرعت و کالری جابجا شوید. یک دکمه قابل تنظیم دقیقاً زیر صندلی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن وضعیت صندلی خود را تغییر دهید و می توانید گوشه صندلی را به موقعیت شخصی تری منتقل کنید.

یک نکته: برقراری تماس تلفنی هنگام استفاده از این دستگاه راحت تر از دیگران است. از آنجا که به جای ایستادن نشسته اید ، خم شدن و تلاش حداقل برای بررسی “تمرین” لیست کارهای خود ، وسوسه انگیز است ، اما اگر این را بخاطر بسپارید و تا آنجا که می توانید مقاومت را حفظ کنید ، واقعاً تمرین عالی با تقریباً تأثیر صفر.

لیندسی بویرز / CNET

اگر یک تمرین بیضوی عالی و بدون صرف هزینه زیاد می خواهید ، Schwinn 411 یک گزینه بودجه عالی است که به خوبی ساخته شده و سالم است. اگرچه در کل کوچکتر است ، اما همچنان دارای پای 18 اینچی است ، بنابراین هنگام انجام تمرینات دامنه حرکتی کامل را بدست می آورید. اندازه جمع و جور آن نیز به مراتب سبک تر از سایر دستگاه ها است ، بنابراین در صورت نیاز به فشار دادن آن بر روی دیوار یا گوشه ذخیره سازی ، می توانید آن را کاملاً راحت حرکت دهید.

از نظر ویژگی ها ، این بیضی چیزی نیست که بتوان در خانه درباره آن نوشت. این نمایشگر بدون رنگ و عملکردهای اساسی با سه تنظیم – دستی ، فاصله و تپه های متحرک – است که می توانید با دکمه های کنسول کنترل کنید. اما این کمبود فناوری در واقع یکی از مواردی است که باعث برجسته شدن شوین می شود. کار با آن آسان است و جای خطای انسانی زیادی ندارد (مدتی طول کشید تا به کار با دستگاه های iFit عادت کنم) ، بنابراین اگر کسی هستید که از یک ماشین سنگین تکنولوژیکی خوشتان نمی آید ، این یک گزینه عالی برای شماست.

از نظر عملکرد اساسی ، شوین 411 این ترفند را انجام می دهد. پدال ها به راحتی و بدون هیچ گرفتگی یا حرکت آهسته ای که در ماشین های کوچکتر معمول است حرکت می کنند. همچنین به طرز شگفت انگیزی پایدار بود و اصلاً تاب و لرزی نداشت. با این حال ، این دستگاه کمی پر سر و صدا تر از بقیه بود ، اگرچه از قدرت ناخوشایندی برخوردار نبود.

اگر هنوز فن آوری پیشرفته می خواهید ، می توانید Schwinn 411 را با برنامه Explore the World همگام سازی کنید. این برنامه دارای 19 مکان مختلف و 27 مسیر است که در عین ردیابی سرعت و مسافت ، تجربه ای واقعی مانند iFit را به شما می دهد. با این حال ، برنامه هیچ جایی برای نمایش در دستگاه وجود ندارد ، بنابراین باید آن را در تلفن یا رایانه لوحی خود دنبال کنید.

لیندسی بویرز / CNET

Nautilus E618 راحت ترین بیضوی یک انبوه بود. حالت ایستاده طبیعی ترین حالت را احساس می کرد و پدالها یک گام صاف و راحت داشتند که به هیچ وجه تکان نمی خورد و مانعی ایجاد نمی شد. خود پدال ها بزرگ و واقعاً راحت هستند. آنها همچنین قابل تنظیم هستند ، بنابراین می توانید هنگام رکاب زدن ، پایه خود را برای کار با گروه های مختلف عضلانی جلو بگذارید. شما همچنین می توانید مقاومت و شیب دستگیره ها را کنترل کنید ، که اگر با سرعت بالا حرکت کنید و بخواهید بدون نیاز به قطع جریان خود را تنظیم کنید ، واقعاً راحت می شود.

Nautilus برنامه تناسب اندام خاص خود را دارد به نام کاوش جهان ، که شبیه iFit است ، گرچه من iFit را بیشتر دوست داشتم. از آنجا که این دستگاه خاص فقط یک صفحه نمایش کوچک و بی رنگ دارد ، تجربه به اندازه NordicTrack Commercial 14.9 یکپارچه نیست ، اما اگر iPad یا رایانه لوحی دارید ، می توانید برنامه را از آنجا راه اندازی کنید و آن را روی کنسول در یک مکان خاص امن تنظیم کنید.

ترافیک واقعاً روان بود ، اما این دستگاه نسبت به بقیه دستگاه های موجود در این لیست سر و صدا بود. یکی دیگر از معایب این دستگاه در مقایسه با بقیه این است که در حالی که بلوتوث فعال است ، بلوتوث فقط داده های تمرین شما را به یک برنامه تناسب اندام منتقل می کند. نمی تواند صدا را پخش کند یا به بند قفسه سینه متصل شود. خوب است اگر قابلیت بلوتوث چند منظوره باشد.

چگونه انتخاب کردم

هدف اصلی من انتخاب ظروف بیضوی متنوعی با چیزهای مختلف برای ارائه بود. من می دانم که بسیاری از افراد آخرین فناوری و جدیدترین ویژگی ها مانند iFit را ترجیح می دهند ، در حالی که دیگران فقط دستگاهی می خواهند که کار با آن آسان باشد ، کار را انجام دهد و زنگ های زیادی نداشته باشد. من فکر کردم که مهم است که ماشین آلات در هر دو طرف این طیف قرار بگیرند و همچنین برخی از آنها در جایی از وسط قرار می گیرند.

من همچنین نکات قیمت را در نظر گرفتم. به طور کلی ، اگر بخواهید چند هزار دلار هزینه کنید ، یافتن بیضی عالی بسیار راحت تر است ، اما بسیاری از افراد به ویژه در حال حاضر چنین درآمد قابل استفاده ندارند. به همین دلیل بیضوی ها را با قیمت های مختلف گنجانده ام.

همانطور که تست کردم

بعد از انتخاب عناصر بیضوی که می خواستم نگاه کنم ، اتاق جلوی خانه ام را تمیز کردم و همزمان آنها را مرتب کردم تا بتوانم آنها را جداگانه آزمایش کنم و به راحتی با یکدیگر مقایسه کنم. من چندین ماه را برای آزمایش آنها صرف کردم و در بیشتر روزهای هفته حداقل 30 دقیقه تمرینات مختلف انجام دادم.

من تمام ویژگی های از پیش برنامه ریزی شده خود ماشین ها را مرور کردم و تمرین های مختلفی را با iFit برای ماشین های سازگار انجام دادم. من همچنین تمرینات دستی را انجام دادم ، جایی که تمایل و مقاومت خود را فقط بر اساس احساس یا نوع تمرینی که می خواستم آن روز انجام دهم تنظیم کردم ، نه اینکه فقط به تنظیمات برنامه ریزی شده اعتماد کنم.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر