[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

امسال نینتندو کنسول جدیدی مانند PS5 یا Xbox Series X ندارد و کاملاً ممکن است شخصی که فکرش را می کنید از قبل سوئیچ داشته باشد. (اگر این کار را نکردند ، یک سوییچ بگیرید)

در حالی که نینتندو سوییچ که قبلاً سخت پیدا شده بود دوباره به انبار موجود است ، ایده های دیگری نیز برای طرفداران نینتندو وجود دارد که شاید فکرش را هم نکرده باشید. نه بازی ها ، دقیقاً (برای بازی ها ، فقط برای آنها یک کارت هدیه eShop بخرید و اجازه دهید آنها انتخاب کنند) ، بلکه ایده های غیرمعمول دیگری هستند که از خانه ماریو ساخته شده است.

اسکات استین / CNET

لگو مجموعه کاملی از کیت های بلوک تعاملی ماریو را دارد که زمان برگزاری آن سی و پنجمین سالگرد سوپر ماریو برادران است. از NES ، که با یک شخصیت ماریو صحبت می کند ، که می تواند در بلوک های رمزگذاری شده حرکت کند ، مجموعه بازی ها را به چیزی مثل یک بازی رومیزی تبدیل می کند. بسیاری از کیت ها با یک برنامه متصل شده اند و با نینتندو سوییچ کار نمی کنند ، اما می توانند نوع کاملاً متفاوتی از بازی تعطیلات باشند: برای اطمینان از داشتن شکل لازم ماریو ، از کیت اصلی استفاده کرده و پسوندها را اضافه کنید.

اسکات استین / CNET

بازی RC مربوط به سوئیچ نینتندو به فضای زیادی در خانه شما احتیاج دارد ، اما می تواند فضای داخلی شما را مانند شعبده بازی به آهنگ های Mario Kart تبدیل کند. این کارت ها توسط نینتندو سوییچ کنترل می شوند و منبع تغذیه دوربین را در ترکیبی از بازی های ویدیویی از موانع واقعی و اتومبیل های تخیلی و قدرت ، به کارتینگ تبدیل می کنند. کیت Kart شامل یک ماشین و دروازه های مقوایی لازم است ، اما برای رقابت با یک دوست ، به سوییچ دیگری و کارت دیگری نیاز دارید و بازی در حال حاضر با بازیکنان آنلاین کار نمی کند.

نینتندو

امسال نینتندو یک لپ تاپ جدید دارد. Game & Watch مجموعه اصلی دستگاه های دستی نینتندو بود حتی قبل از اینکه Game Boy و Nintendo یک دستگاه کاملاً جدید با سه بازی بارگیری کنند. نسخه های کاملی از NES Super Mario Bros و Super Mario Bros: The Lost Levels و همچنین یک بازی Game & Watch به نام Ball وجود دارد. این برای یک کامپیوتر جیبی که فقط سه بازی انجام می دهد گران است ، اما به عنوان یک کالای جمع کننده و نوستالژی درخشان است.

آمازون

ایستگاه اتصال مخفی برای تعویض اشیا human انسانی ، تولید شده توسط Genki ، یک آداپتور برق کوچک با خروجی HDMI خاص خود است. سوئیچ را می توان روشن کرد و بدون بارانداز بزرگ به تلویزیون متصل شد. اکنون که خیلی بیشتر در خانه هستیم ، این یک روش آسان برای تبدیل یک اتاق دیگر برای آماده شدن برای سوئیچ است و به عنوان یک شارژر قابل حمل USB-C برای دستگاه های دیگر نیز عمل می کند. گزینه های دیگری برای ایستگاه های اتصال وجود دارد ، اما این یکی از موارد مورد علاقه ما بود (اگرچه از نظر فنی سوئیچ شما را به حالت ایستاده قرار نمی دهد).

بریجیت کری / CNET

در خانه گیر کرده اید؟ به دنبال چیزی برای فعال کردن هستید؟ لوازم جانبی تناسب اندام نینتندو برای سوییچ سال گذشته وارد شد ، اما همچنان بهترین تمرین برای هر کسی است که دارای یک سوئیچ است که به تلویزیون متصل می شود (متاسفم ، سوئیچ Lite کار نمی کند مگر اینکه یک Joy-Cons اضافی بخرید). کنترل کننده انعطاف پذیر Ring-Con و بند پا با یک بازی ماجراجویی مبارزه ای کار می کند که ترکیبی از کشش ، دویدن در محل و تکرارهای مختلف تمرین ، به علاوه یک دسته حالت مینی بازی اضافی است. بسیاری از اعضای خانواده همچنین می توانند مشخصات خود را حفظ کنند.

سارا تو / CNET

روی آزمایش عجیب و غریب نخوابید: تجربه تاشو مقوا کاغذ پیچیده ای را با بازی های تعاملی ترکیب می کند که می توانید با کارهایی که انجام می دهید بازی کنید. انجام کارها ممکن است ساعتها به طول انجامد و ممکن است به کمک والدین نیاز باشد ، اما اگر در داخل گیر کرده اید و به دنبال یک پروژه عالی برای بازی با یک سوئیچ تلویزیون (نه Lite) هستید ، این کیت ها هنوز هم عالی هستند. و اغلب فروخته می شوند.

اسکار گوتیرز / CNET

خوب ، در اینجا یک راز در مورد سوئیچ ها وجود دارد: آنها تمایل به ضرب دارند. استراتژی شیطانی نینتندو سوییچ ، تلفیق اشتراک خانوادگی و بازی شخصی در دست ، به این معنی است که فکر کردن یک سوییچ دیگر برای شخص دیگری در همان خانه دیوانه نیست. من قبلاً این کار را انجام داده ام و ممکن است Switch Lite (200 دلار) دومین سیستمی باشد که به دنبال آن هستید. اما بخاطر داشته باشید که اگر با چندین سوییچ میزبان هستید ، بهتر است نوارهای بازی فیزیکی قابل اشتراک گذاری تهیه کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر