[ad_1]

با پادکست مگان مولالی و نیک آفرمن نوازش کنید.

گرگینه

آیا غواصی عمیق در تاریخ را دوست دارید؟ رسوایی های سیاسی چطور؟ یا فقط ترجیح می دهید به افراد مشهور گوش دهید – مانند بیل گیتس و راشیدا جونز – با هم چت می کنیم؟ در هر صورت پادکست سال 2020 برای شما در نظر گرفته شده است. بعضی از آنها به صورت مستقل مانند Wind of Change یا Rabbit Hole هستند ، در حالی که برخی دیگر تکرار هستند ، مانند آهسته سوزاندن فصل چهارم. همه آنها عالی هستند.

در زیر پیشنهادات ما برای کسانی که بدنبال چیز جدیدی برای پرخوری هستند ارائه شده است.

سوراخ خرگوش

merlin-171620523-52d9c32c-d2c8-496b-bad5-95cd2732f04c-superjumbo

نیویورک تایمز

وقتی نوبت به پادکست می رسد ، نیویورک تایمز بیشتر با The Daily شناخته می شود. اما چندین پادکست از جمله سوراخ خرگوش عالی نیز تولید می کند. در آوریل راه اندازی شد ، و به عنوان یک مطالعه موردی در مورد چگونگی قطب بندی الگوریتم های YouTube در اطراف سیاست های افراطی در دو راست و چپ آغاز شد. اما در پایان ، عمیق تر می شود ، و درباره انشعاب گسترده تری که گفتمان آنلاین گسترده تری را فرا گرفته صحبت می کند.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

نقطه کور: جاده 11 سپتامبر

blindspot-story-16x9.png

WNYC / تاریخچه

دو هواپیمای ربوده شده که برج های دوقلو را سرنگون کردند از هیچ کجا ظاهر نشدند. این نتیجه یک درگیری است که بیش از 10 سال قبل از 11 سپتامبر 2001 به طول انجامیده است. این پادکست شش قسمتی داستان 10 سال گذشته را روایت می کند. از جمله مصاحبه با عوامل FBI ، افرادی که تروریست های 11 سپتامبر ، روزنامه نگاران و غیره را می شناسند ، این یک پادکست سنگین اما ارزشمند از تاریخ و WNYC است.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

بادهای تغییر

436e66b560e78ba341ba9c0dc7698bf429-wind-of-change-podcast-2x-rsocial-w600

استودیوهای آناناس

Winds of Change روی نظریه توطئه متمرکز است: آیا CIA آهنگ Winds of Change ، آهنگ گروه آلمانی The Scorpions را نوشت؟ آهنگی چنان قدرتمند که به فرو ریختن دیوار برلین کمک کند؟

خود تئوری توطئه مضحک به نظر می رسد ، اما سفر بعدی اینگونه نیست. این یک غوطه وری عمیق در تکنیک هایی است که آژانس هایی مانند CIA از آن استفاده می کنند و – در نهایت – داستانی در مورد قدرت موسیقی برای ایجاد تغییر.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

سوختن آهسته

سوزاندن آهسته-دیوید-دوک-دوباره کار کرد

سنگ لوح

آیا افرادی که در دوران دیوانه زندگی می کنند ، می فهمند که این زمان چقدر دیوانه است؟ این موضوع مبهم سوختن آهسته ، پادکست Slate است. فصل اول ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و واکنش سیاستمداران ، رسانه ها و مردم نسبت به واترگیت را بررسی می کند. در فصول بعدی شاهد استیضاح رئیس جمهور بیل کلینتون و رپرهای مقتول Biggie Smalls و Tupac خواهیم بود. فصل امسال به رهبر KKK دیوید دوک و ظهور او متمرکز است.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

در رختخواب با مگان و نیک

گرگینه

و اکنون ، چیزی سبک تر برای سال 2020 شما.

نیک آفرمن و مگان مولالی به خاطر بازی در ترکیبی بسیار طلاق گرفته از زن و شوهر رون سوانسون و تامی در پارک ها و تفریحات شناخته شده اند. آنها در واقع در زندگی واقعی نیز زن و شوهر هستند و امسال پادکست آغاز شد. افرادی مانند الک بالدوین ، راب لوو ، اوبری پلازا و دیگران – در رختخواب – به آنها می پیوندند. اگر می خواهید برای خنک شدن چیز خنکی داشته باشید ، این مکان عالی برای شروع است.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

آزاد کردن فضا: مرز زن

CNET

سلام CNET همچنین پادکست می سازد!!

از روزهای آغازین مسابقه فضایی تا بزرگترین پیشرفت علمی نسل ما ، زنان همیشه نقشی حیاتی در تاریخ کشف فضا داشته اند. بعضی اوقات در مقابل و از مرکز ، اغلب نامرئی ، به ساخت درک ما از فضا از زمین کمک می کنند.

زنانی که برای ایجاد فضای در ناسا تلاش می کردند ، دانشمندانی که از رستوران تا مسیرهای منتهی به دوره بعدی کشف نادیده گرفته شدند – ما از شش زن بیش از شش قسمت می شنویم که نمایانگر شش دوره مهم در کشف فضا .

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

screen-shot-2020-01-28-at-2-29-37-pm-1580239797.png

عالی

در یک برهه ، ارزش WeWork 47 میلیارد دلار بود. یک سال و یک IPO ناموفق بعد ، هزینه تولید فضای کاری این شرکت حدود 11 درصد بود. این مجموعه شش بخشی ، ظهور و سقوط WeWork و مشکلات دنیای پویا / بی نظم استارت آپ های فناوری را بررسی می کند.

به Spotify یا Apple Podcasts گوش دهید.

Crossfire

تلگراف

با سرعت آشفته سال 2020 ، اتهاماتی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا با روسیه برای حمایت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 خود توافق کرده است ، به نظر می رسد دهه های قبل است. اما رسوایی ، که باعث بررسی ویژه شورا و در نهایت استیضاح شد ، شایسته یک بازبینی کامل است – و این همان کاری است که مجموعه Crossfire Telegraph در شش قسمت انجام می دهد.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

پدر و مادر خوب سفیدپوست

نیویورک تایمز / سریال

“والدین سفید زیبا” یک مجموعه پنج بخشی در مورد سیستم آموزشی ایالات متحده است که توسط نیویورک تایمز و خالق مجموعه “این زندگی آمریکایی” در اختیار شما قرار گرفته است. این فرصت های مختلف آموزشی به اقلیت ها را بررسی می کند و بر پیامدهای ناخواسته یک بلوک قدرتمند تمرکز دارد: والدین خوب و سفیدپوست.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

پزشکان ساختگی ، دوستان واقعی

اسکراب

رادیو iHeart

اگر قصد دارید Scrub ها را مرور کنید ، این پادکست دلیل دیگری به شما ارائه می دهد. زاک براف و دونالد فاسون که در این نمایش بهترین دونفره JD و Turk را بازی می کنند ، میزبان پزشکان جعلی ، دوستان واقعی هستند. هر قسمت از پادکست یک قسمت از نمایش را پشت سر می گذارد – خوشبختانه به ترتیب زمانی. اگر با کمال غم و اندوه کمدی پزشکی 10-2010 را به یاد بیاورید عالی است.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

تصویر

گرگینه

و صحبت از بهترین دوستان واقعی که پادکست مداومی را برای نمایشی که قبلاً در آن حضور داشته اند می سازند ، جنا فیشر (پم) و آنجلا کینزی (آنجلا) برای خانم های اداری متحد می شوند. بیشتر قسمت ها حدود 60 دقیقه طول می کشد و این دو خاطرات و جزئیات خنده دار خود را از عکس های “دفتر” مرور می کنند. آنها همچنین گاهی اوقات میهمانان ویژه ای را جذب می کنند ، مانند جان کرازینسکی و گرگ دانیلز که این نمایش را از نسخه اصلی آن در انگلیس اقتباس می کنند.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

اوه سلام: Pddcast

گیل فایزون ، جورج سنت گگلند

شاید شما با جورج سنت گیگلند و گیل فایسون ، پیر تغییر دهنده کمدین های جان مولانی و نیک کرول آشنا باشید. آنها برادوی را فتح کردند و اکنون میزبان پادکست ها هستند. به طور خاص ، یک سریال سریال در مورد مرگ پرنسس دایانا – تا اینکه نمایش تقریبا دوستی دیرینه آنها را به هم می زند. احمقانه ، لذت بخش و پر از ماهی تن است.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

ما باید در مورد امپراتوری انگلیس صحبت کنیم

صدا

تاریخ امپراتوری انگلیس و میراث آن پیچیده است. این همچنین داستانی است که بسیاری از مردم واقعاً از آن یاد نمی گیرند – و اگر آن را یاد بگیرند ، به ندرت در مورد آن یاد می گیرند درست. برای صحبت در مورد امپراتوری بریتانیا ، پادکست صوتی شش قسمتی که تأثیر ماندگار امپراتوری را از طریق داستان های شخصی کسانی که از آن جان سالم به در برده اند ، بررسی کنید. برای استفاده از یک کلیشه ، داستان او به روشی کاملاً قانع کننده زنده می شود.

گوش کن صدا.

سیلاب

اقیانوس اطلس

وقتی به طوفان کاترینا فکر می کنیم ، به نیو اورلئان زانو زده از سیل قدرتمند فکر می کنیم. اما آیا باید چنین بود؟ این مجموعه شامل هشت قسمت از اقیانوس اطلس ، واکنش دولت به بحران و چگونگی جلوگیری از هرج و مرج را بررسی می کند.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

بیل گیتس و راشیدا جونز سوالات بزرگی را مطرح می کنند

پادکست-معرفی-اجتماعی-سهم-1200x628-02

دوتایی عجیب برای زمانی عجیب: بیل گیتس از شهرت مایکروسافت از شهرت پارک ها و تفریحات برای پادکست به راشیدا جونز می پیوندد. افزودن آرا به این لیست کمی زودرس است ، زیرا تاکنون تنها دو قسمت وجود دارد که س aboutالات مربوط به نابرابری و اطلاعات غلط را مطرح می کند. اما ، بیا … بیل گیتس و راشیدا جونز. قسمت اول آنتونی فاوسی را بازی می کند و قسمت دوم به نابرابری می پردازد. بنابراین بله ، س bigالات بزرگ.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

اقامت در کنار امیلی و کمیل

uploads-2f1584465545507-geccwts7tft-f4fe704753fb2b4fec495020ffc21623-2fstaying in the final

سه صنعت عجیب چهار / HyperObject

مبارزه با قرنطینه؟ کمی احساس تنهایی می کنید؟ امیلی و کومیل با راهنمای بقای همه گیر خود در اینجا هستند. هر دو نویسندگانی هستند که از خانه کار می کنند و فقط در آنجا می مانند. آنها به شما توصیه ها و نکاتی جالب در مورد چگونگی جلوگیری از تب کابین می دهند. اما ، شاید از همه بهتر ، این فقط یک حواس پرتی واقعاً لذت بخش از دنیا با دو نفر است که دوست دارید واقعاً با آنها دوست باشید.

گوش کن Spotify یا پادکست های اپل.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر