[ad_1]

بنابراین شما برای اتصال به تلویزیون و پخش جریانی ویدئویی به دستگاه جدیدی نیاز دارید ، اما مطمئن نیستید کدام یک؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. این راهنما به شما کمک می کند بهترین دستگاه پخش جریانی را که به تلویزیون شما متصل است و فیلم پخش می کند ، پیدا کنید – چیزی که احتمالاً هر روز به مدت چند ساعت برای تماشای فیلم و تلویزیون از آن استفاده خواهید کرد. ما همه سیستم های مهم تلویزیون های هوشمند و بیشتر آنها را بررسی کردیم جریان دستگاه های رسانه ای امروز در بازار ، از جمله آمازون ، روکو ، Chromecast و Apple TV. به استثنای تلویزیون های هوشمند که در واقع نرم افزارهای پخش جریانی را از آمازون ، گوگل یا Roku اجرا می کنند ، این افزودنیهای جریان دار دستگاه ها شما دارای برنامه های بیشتر ، کنترل از راه دور ساده تر ، جستجوی بهتر و به روزرسانی های مکرر بیشتر از برنامه های هوشمند تعبیه شده در کیت خود هستید.

اگر به دنبال بهترین دستگاه جریان برای استفاده با این دستگاه جدید هستید 4K تلویزیون HDR یا اگر دستگاه پخش جریانی رسانه فعلی شما مدت طولانی خراب شود ، احتمالاً از یکی از آنها راضی خواهید بود.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات پخش مستقیم تلویزیون برای چاقو در سال 2020

سارا تو / CNET

Roku با داشتن بیشترین گزینه های برنامه پخش جریانی (مستقل از HBO Max) ، ساده ترین رابط و بهترین جستجو ، سیستم جریان موردعلاقه ماست. این برنامه همچنین دارای یک پلت فرم آگنوستیک محتوا است که هیچ ارائه دهنده جریان رسانه ای مانند Amazon Prime Video یا Apple را بر دیگری فشار نمی دهد. Plus یکی از ارزان ترین گزینه های پخش جریانی تلویزیون های 4K HDR است و حتی اگر تلویزیون فعلی شما از این قالب ها پشتیبانی نکند ، احتمالاً مورد بعدی شما پشتیبانی خواهد کرد. و با به روزرسانی AirPlay ، یکی از ارزان ترین راه ها برای اتصال آیفون یا سایر دستگاه های اپل به تلویزیون است. پلاس ممکن است سه ساله باشد ، اما هنوز بهترین انتخاب ماست. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

دیوید کاتزمایر / CNET

Chromecast با Google TV به خوبی Roku Streaming Stick Plus نیست ، اما از هر دستگاه دیگری در بازار نزدیکتر است. با اضافه کردن سازگاری Dolby Vision – از Streaming Stick Plus بهتر عمل می کند – برای تهیه آن در Roku به 100 دلار فوق العاده نیاز دارید – اما بزرگترین نقطه قوت آن جستجوی صوتی Google Assistant است که برای یافتن چیزهایی برای تماشا مفید است. ما همچنین ادغام چشمگیر با سایر سرویس های Google مانند Google Photos و YouTube TV را دوست داریم. به نظر می رسد رابط کاربری بیشتر از Roku تکامل یافته است ، اما در پایان ما روش ساده و نتایج جستجوی بدون مزخرف Roku را ترجیح می دهیم. اما Chromecast جدید برای کسانی که قبلاً در دنیای Google زندگی می کنند انتخاب بهتری است. بررسی Chromecast ما را با Google TV بخوانید.

فویل مناسب برای دو جریان 50 دلاری فوق ، Apple TV هنوز 180 دلار هزینه دارد ، اما برای افرادی که می خواهند هر جعبه ویژگی را بررسی کنند – یا فقط دستگاه Apple را انتخاب می کنند ، گزینه بهتری است. برخلاف بقیه این لیست ، با هر سرویس اصلی جریانی سازگار است – Roku فاقد HBO Max است ، Chromecast فاقد Apple TV Plus است – همچنین بازی های Apple Arcade و بسته های اشتراک Apple One. خالصان ویدئو از HDR انعطاف پذیر قدردانی می کنند ، در حالی که طرفداران Siri به موارد اضافی صدای آن می پردازند. با این حال ، برای اکثر مردم ، پخش کننده معتبر اپل فقط ارزش پول را ندارد ، به خصوص اکنون که Roku دارای AirPlay است و Roku Ultra دارای Dolby Vision تقریباً نیمی از قیمت است. بررسی ما درباره Apple TV 4K را بخوانید.

ابتدا از این خلاص شویم: اگر سادگی منوها را بر اساس برنامه های Roku مانند من ترجیح می دهید ، ممکن است Roku Express را بیشتر دوست داشته باشید (به زیر مراجعه کنید). اما Lite نگران Express در ویژگی های پول است. بزرگترین مزیت آن ریموت کنترل جستجو و کنترل صدا (ارزانترین Roku با ریموت صوتی Streaming Stick Plus است) به لطف الکسا. کنترل از راه دور همچنین برای کار نیازی به دید ندارد. اگر نمی توانید به یک بازیکن 50 دلاری دسترسی پیدا کنید ، Lite بهترین شرط شماست. بررسی ما از Amazon Fire TV Stick Lite را بخوانید.

سارا تو / CNET

گرانترین استریمر Roku دو برابر قیمت Streaming Stick Plus است ، اما ممکن است از ویژگی های اضافی آن قدردانی کنید تا بخواهید یک نسخه ارتقا دهید. امکانات بیشتری از جمله جک هدفون و دکمه های قابل برنامه ریزی برای دسترسی سریع به کنترل از راه دور ، و همچنین ویژگی مورد علاقه ما ، جستجوی از راه دور ، در صورت از دست دادن کلیک روی بالش های مبل ، ارائه می دهد. همچنین فیلم Dolby Vision ، پاسخ سریع تر ، Wi-Fi بهبود یافته و پورت اترنت سیمی را فراهم می کند – به خصوص اگر Wi-Fi خانه شما شلوغ باشد ، خوشامد می گویید. بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

ما آن را به اندازه Fire TV Lite دوست نداریم ، اما هنوز هم است و روکو Roku Express همه خوبی های پلتفرم Roku را فراهم می کند و شامل یک کنترل از راه دور ، پورت HDMI و پورت Micro USB ، کابل HDMI و یک برچسب کوچک برای نگه داشتن آن است. و اغلب با قیمت کمتر از 30 دلار به فروش می رسد. بررسی ما از Roku Express (2019) را بخوانید.

سارا تو / CNET

من به اندازه دو پخش کننده 50 دلاری دیگر در این لیست آن را دوست ندارم ، اما Fire TV Stick 4K آمازون برای افرادی که قبلاً در دستگاه های آمازون تا زانو فرو رفته اند بسیار منطقی است. مانند Lite ، الکسا را ​​مستقیماً در کنترل از راه دور می پزد. برای جستجوی فیلم در آمازون یا روشن کردن درخت کریسمس می توانید از کنترل صوتی استفاده کنید. یا هر دو همزمان. شامل انتخاب گسترده ای از محتوای آمازون و همچنین Dolby Vision HDR ، و Stick 4K هنوز یک گزینه عالی است. بررسی ما از Amazon Fire TV Stick 4K را بخوانید.

سارا تو / CNET

موسیقی متن پخش روی صفحه ممکن است پیشرفت نسبتاً جدیدی باشد ، اما Streambar جدید Roku آن را میخکوب می کند. این رابط Roku است که ما می شناسیم و دوست داریم ، همراه با 4K HDR با صدای پیشرفته برای هر تلویزیون ، به ویژه برای جعبه گفتگو. کوچکتر و مقرون به صرفه تر از مدل قبلی خود ، Roku Smart Soundbar است ، اما ما فکر می کنیم Streambar جدید برای بیشتر مردم منطقی تر است. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

05-پخش کننده -2020

سارا تو / CNET

توصیه های بیشتر برای سرگرمی در منزل

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر