بهترین پروژکتور باتری قابل حمل برای سال 2020: BenQ ، Anker ، LG و دیگران

[ad_1]

چقدر خوب است که یک فیلم فیلم صفحه بزرگ داشته باشید بدون اینکه تلویزیون خود را به تلویزیون وصل کنید حیاط پشت؟ داشتن یک پروژکتور در کوله پشتی برای تماشای فیلم در هنگام اردو چقدر خوب خواهد بود؟ پروژکتورهای قابل حمل این امکان را فراهم می کنند. اندازه آنها به اندازه یک بلندگوی بلوتوث بزرگ است ، با باتری کار می کند و می تواند Netflix و دیگران را منتقل کند.

معایب؟ آنها خیلی روشن نیستند ، معمولاً کسری از روشنایی یک پروژکتور سینمای خانگی سنتی است. این به این معنی است که اگر تصویر را خیلی بزرگ کنید ، کاملاً تار خواهد بود. همچنین معمولاً وضوح کمتری دارند. اگر دقت کنید باتری های آنها باید برای یک فیلم دوام بیاورند ، اما این همه.

اگر هرگز از محل فروش دور نخواهید شد ، یکی از فروشگاههای ما پروژکتور سینمای خانگی تصویری بسیار بزرگتر ، روشن تر و بهتر را برای شما فراهم می کند. اما اگر چیزی را می خواهید که به اندازه کافی کوچک باشد و تقریباً در هر جایی مناسب باشد ، با تمام ویژگی هایی که باتری ارائه می دهد ، این بهترین گزینه ها هستند.

بیشتر بخوانید: نکات مربوط به راه اندازی پروژکتور: چگونه می توان بزرگترین ، بهترین تصویر را برای یک شب فیلم به دست آورد

جفری موریسون / CNET

به لطف قدرت نور ، کیفیت کلی تصویر ، سهولت استفاده و طراحی جامد کلی ، Mars II Pro در اینجا بهترین گزینه است. کمی بزرگتر از بقیه در اینجا و گران تر است ، اما پول و اندازه اضافی ارزش آن را دارد.

داخلی 12500 میلی آمپر ساعت تقریباً 3.5 ساعت خوب است ، اگر فقط آن را به عنوان بلندگوی بلوتوث اجرا کنید ، طولانی تر است. برنامه های داخلی وجود دارد ، برخی از آنها Mars II را یک دستگاه قابل حمل می دانند ، این بدان معنی است که می توانید برای تماشای آفلاین محتوا را در حافظه داخلی 8 گیگابایتی آن بارگیری کنید. بند چرم مصنوعی پوشیدن آن را نیز آسان می کند. بررسی ما از Anker Nebula Mars II Pro را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

من M2 را به اندازه Anker در بالا دوست نداشتم ، اما یک چیز به نفع من است: پیکسل های بیشتر. با وضوح 1080p ، در مقایسه با 720p Anker ، هنگام تماشای دقیق یا با یک تصویر واقعا بزرگ ، کمتر شاهد پیکسل یا “جلوه درب صفحه” خواهید بود. در بیشتر موارد ، 720p خوب است ، اما تصویر Anker از بسیاری جهات بسیار خوب یا بهتر است.

Viewsonic بزرگتر از سایرین در این لیست است و فاقد باتری داخلی است ، بنابراین اگر می خواهید آن را به واقع قابل حمل کنید ، باید بسته باتری USB-C خود را تهیه کنید. علاوه بر این ، دسته ای وجود ندارد و بلندگوها از Anker بدتر هستند. با این حال ، اگر می خواهید 1080p و قابلیت حمل داشته باشید ، این انتخاب خوبی است. بررسی ما از Viewsonic M2 را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

PH30N نه تنها ارزان تر از دو مورد فوق است ، بلکه کوچک است. در دست من جای می گیرد ، اما یک تصویر 720p ایجاد می کند. این یک ورودی HDMI ، به علاوه یک اتصال USB دارد که ممکن است بتواند یک جریان جریان را از باتری داخلی LG آزاد کند.

اتصال استیک مهم است زیرا LG هیچ برنامه داخلی ندارد. خروجی نور تقریباً نیمی از Anker Mars II Pro و M2 است ، اگرچه نسبت کنتراست آنها تقریباً یکسان است. باتری داخلی باید در ضعیف ترین حالت پروژکتور حدود 2 ساعت دوام بیاورد. کمتر اگر یک استیک جریان را هم تأمین می کنید.

این در مکانهایی قرار می گیرد که سایر پروژکتورها ندارند ، اما دارند ، هوم، راحت. بررسی ما را در مورد LG CineBeam PH30N بخوانید.

جفری موریسون / CNET

GV1 در مورد هر پروژکتوری که بررسی کرده ام یکی از طرح های مورد علاقه من را دارد. برای من ، این چیزی است که پیکسار یا هایائو میازاکی به آن فکر می کنند. ابعاد آن بزرگتر از جعبه کوکاکولا نبوده و دارای سر متمایل است که قرار دادن پروژکتور را در مکان مناسب یا در صورت نیاز آسان می کند.

متأسفانه ، زیبایی آن تا حد زیادی در پوست عمیق است. خیلی روشن نیست ، کنتراست آن نسبتاً کم است و فقط 480p است. با توجه به اندازه و قیمت می توان همه آنها را معذور دانست ، اما استفاده از آنها نیز بسیار دشوار است. فروشگاه داخلی اپلیکیشن ناامیدکننده است ، برخی از برنامه ها خراب می شوند یا از شارژ صحیح خودداری می کنند ، و یک ورودی آن (USB-C با دانگل HDMI فعال است) توانایی اجرای یک Stream Stream بدون برق خارجی را رد می کند.

این مطمئناً جذاب است. بررسی ما درباره BenQ GV1 را بخوانید.

بیشتر توصیه های سینمای خانگی


جف علاوه بر انعکاس تلویزیون و سایر فن آوری های نمایش ، تورهای عکاسی از موزه ها و مکانهای بزرگ جهان ، از جمله زیردریایی های هسته ای، ناوهای هواپیمابر عظیم، قلعه های قرون وسطایی، قبرستان هواپیما و بیشتر.

می توانید بهره های او را در اینستاگرام و یوتیوب و وبلاگ سفر وی ، BaldNomad دنبال کنید. او همچنین رمان پرفروش علمی تخیلی در مورد زیردریایی های به اندازه شهری را به همراه دنباله ای از آن نوشته است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet