[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در حالی که جمعه سیاه و معاملات متعدد آن در جاهای دیگر به پایان رسیده است ، آمازون همچنان فروش زنگ های ویدئویی ، کانون توجه و فعال تر را حفظ می کند دوشنبه سایبری. این بدان معناست که شما همچنان می توانید معاملات خارق العاده ای مانند Ring Video Doorbell Pro را با اکو شو 5 رایگان (170 دلار پس انداز کنید) دریافت کنید. این ممکن است آخرین فرصت شما برای دریافت این معاملات باشد ، زیرا انتظار داریم قیمت ها از این تا کریسمس در آن پایین نباشد.

مشاهده خواهید کرد که برخی از این اقلام طی چند هفته در نظم معکوس قرار دارند و احتمال دارد این زمانهای کشتی افزایش یابد. دستگاه های آمازون به ندرت موجودی خود را از دست می دهند ، بنابراین در بدترین حالت ، تاریخ تحویل می تواند به سادگی به عقب برگردد.

ما لیست زیر را با بهترین معاملات و تخفیف های آهنگ های زنگ برای به روز نگه داریم دوشنبه سایبریبنابراین اغلب مرتب بررسی کنید قیمت و در دسترس بودن در زمان آخرین ارسال دقیق بود ، اما بدون اطلاع قبلی تغییر می کند.

معاملات اکنون در دسترس هستند

کریس مونرو / CNET

این حلقه فیلم زنده ، سیگنال های حرکتی و ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت 1080p و ویژگی به نام Pre-Roll را ارائه می دهد (وقتی شخصی یا چیزی روی سنسور حرکت تحریک می شود ، می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است). این معامله تقریباً 50٪ از قیمت خرده فروشی منظم 250 دلار صرفه جویی می کند و Echo Show 5 (90 دلار در لیست) را برای شارژ ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که Ring Pro فاقد باتری قابل شارژ است. اگر نمی توانید آن را به کابل های موجود درب ورودی متصل کنید ، این زنگ ویدئو برای شما نیست. بررسی ما از Ring Video Doorbell Pro را بخوانید.

حلقه

Ring Peephole Cam برای ساکنان آپارتمان یا افراد بدون زنگ در خانه ایده آل است. نصب آن بسیار آسان است و 70 دلار یک قیمت فوق العاده مقرون به صرفه است. اگر به طور کلی به زنگ های ویدیویی علاقه دارید ، این یک مکان عالی برای شروع است. بررسی ما از Ring Peephole Cam را بخوانید.

تیلور مارتین / CNET

Ring’s Floodlight Cam معمولاً با قیمت 250 دلار به فروش می رسد ، بنابراین یافتن دوربین با قیمت کمتر از 200 دلار – چه رسد به یک نمایشگر هوشمند Echo Show 5 – یک تعجب جالب است. این بسته برای راه اندازی سیستم امنیتی خارجی شما ایده آل است ، چه برای محافظت از خانه شما در برابر سارقان و چه فقط برای جاسوسی در راکون هایی که به زباله های شما ادامه می دهند.

آمازون نیز مانند معامله هشدار پنج قسمته فوق ، یادآور می شود که سهام در حال کم شدن است و به نظر می رسد اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه دسامبر تحویل می شود. بررسی ما از Ring Floodlight Cam را بخوانید.

جولی اسنایدر / CNET

Ring Alarm یک کیت امنیت خانه به سبک مدولار است و برای تخفیف های عالی می توانید چیدمان های مختلف کیت را تهیه کنید. با این حال ، پنج آهنگ دارای Echo Dot رایگان با تخفیف 50 درصدی قیمت ، بهترین معامله هستند. همچنین می توانید یک ست 14 پارچه را با قیمت قابل توجه 200 دلار تهیه کنید.

آمازون خاطرنشان می کند که اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه مارس تحویل می شود (!)


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر