[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه اینجا است و در حالی که بسیاری از بزرگترین و بهترین معاملات شروع به اتمام دارند ، هنوز تخفیف های بسیار خوبی برای زنگ زنگ ، کانون توجه و کیت های امنیتی وجود دارد.

در حالی که برخی از بهترین معاملات این جمعه سیاه بازگشت به پایین ترین قیمت در Prime Day است ، برخی موارد جدید اضافه شده به محصولات امنیتی خانه ، از جمله Ring Video Doorbell Pro اکنون با Echo Show 5 رایگان (صرفه جویی 170 دلار). فروش والمارت از 25 نوامبر آغاز شد و بهترین خرید با تخفیف از 22 نوامبر آغاز شداما آمازون در بیشترین افت قیمت خود برای جمعه سیاه صرفه جویی کرده است و انتظار دارد قیمت ها از این زمان تا کریسمس در آن پایین نباشد.

مشاهده خواهید کرد که برخی از این موارد طی دو تا سه هفته قبلاً مجدداً سفارش داده شده اند (و احتمال دارد این زمان حمل و نقل افزایش یابد) ، اما دستگاه های آمازون بندرت موجودی ندارند ، بنابراین در بدترین حالت ، تاریخ تحویل به سادگی می تواند به عقب رانده شود.

ما لیست زیر را با بهترین معاملات و تخفیف های آهنگ های زنگ برای به روز نگه داریم جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آخر هفته ، بنابراین اغلب مرتب بررسی کنید.

(قیمت و در دسترس بودن در زمان آخرین ارسال دقیق بود ، اما بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است)

معاملات اکنون در دسترس هستند

کریس مونرو / CNET

این حلقه فیلم زنده ، سیگنال های حرکتی و ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت 1080p و ویژگی به نام Pre-Roll را ارائه می دهد (وقتی شخصی یا چیزی روی سنسور حرکت تحریک می شود ، می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است). این معامله تقریباً 50٪ از قیمت خرده فروشی عادی $ 250 صرفه جویی می کند و Echo Show 5 (90 دلار در لیست) را برای شارژ ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که Ring Pro فاقد باتری قابل شارژ است. اگر نمی توانید آن را به کابل های درب ورودی موجود متصل کنید ، این زنگ ویدئو برای شما نیست. بررسی ما از Ring Video Doorbell Pro را بخوانید.

حلقه

Ring Peephole Cam برای ساکنان آپارتمان یا افراد بدون زنگ در خانه ایده آل است. نصب آن بسیار آسان است و 70 دلار یک قیمت فوق العاده مقرون به صرفه است. اگر به طور کلی به زنگ های ویدیویی علاقه دارید ، این یک مکان عالی برای شروع است. بررسی ما از Ring Peephole Cam را بخوانید.

جولی اسنایدر / CNET

Ring Alarm یک کیت امنیت خانه به سبک مدولار است و برای تخفیف های عالی می توانید ترتیب های مختلفی را برای کیت دریافت کنید. با این حال ، پنج آهنگ دارای Echo Dot رایگان با تخفیف 50 درصدی قیمت ، بهترین معامله هستند. همچنین می توانید یک مجموعه 14 پارچه را با قیمت قابل توجه 200 دلار تهیه کنید.

آمازون خاطرنشان می کند که سهام در حال کم شدن است و به نظر می رسد اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه دسامبر تحویل می شود.

تیلور مارتین / CNET

Ring’s Floodlight Cam معمولاً با قیمت 250 دلار به فروش می رسد ، بنابراین یافتن دوربین با قیمت کمتر از 200 دلار – چه رسد به اینکه با یک نمایشگر هوشمند Echo Show 5 رایگان تعجب آور باشد. این بسته برای راه اندازی سیستم امنیتی خارجی شما ایده آل است ، چه شما از خانه خود در برابر سارقان محافظت می کنید و چه به سادگی جاسوسی راکون هایی که به زباله های شما ادامه می دهند ، است.

مانند معامله هشدار پنج قسمته فوق ، آمازون خاطرنشان می کند که سهام در حال کم شدن است و به نظر می رسد اگر اکنون سفارش دهید این معامله در ماه دسامبر تحویل می شود. بررسی ما از Ring Floodlight Cam را بخوانید


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر