[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری ممکن است تمام شده باشد ، اما به آمازون نگویید. خرده فروش آنلاین هنوز پایین ترین قیمت را برای دستگاه های Fire TV با قیمت 18 دلار ارائه می دهد Fire Stick Lite ، پخش کننده بودجه مورد علاقه ما پخش جریانی استیک پلاس و Chromecast تقریباً عالی با Google TV ، دومی همچنان ارائه می شود شش ماه از برنامه استاندارد Netflix با صرفه جویی کل 44 دلار. درست است که برخی از معاملات دوشنبه سایبر منقضی شده اند ، اما حداقل در حال حاضر اکثر آنها فعال هستند.

ما قبل از Fire Stick به Roku یا Chromecast جدید علاقه مند می شویم ، اما پخش کننده های آمازون نیز خصوصاً برای طرفداران الکسا – و هر کسی که بخواهد عالی هستند. HBO Maxکه هنوز در Roku غایب است. سهم بزرگی که در اینجا وجود دارد این است که همه این دستگاه ها هنوز تقریباً یا تقریباً تمام قیمت پایین دارند و همه آنها راهی عالی برای به روزرسانی تلویزیون های قدیمی تر برای دریافت جدیدترین خدمات پخش جریانی هستند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد.

پیشنهادات جریانی دوشنبه سایبری اکنون هم اکنون در دسترس است

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و تنها با 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً دست نخورده خواهد بود. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط کاربری عالی Roku و یک کنترل از راه دور پایدار با کنترل صوتی و همچنین 4K HDR و Apple AirPlay را ارائه می دهد.

در زمان انتشار ، این قیمت هنوز در آمازون با موعد تحویل در اواخر دسامبر موجود بود (از نظر فنی قبل از 25 دسامبر ، اما به سختی). Walmart و Best Buy به قیمت عادی 50 دلار برمی گردند. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Chromecast جدید Google با Google TV موارد زیادی را می پسندد ، از جمله رابط کاربری دوباره طراحی شده ، 4K HDR با پشتیبانی از Dolby Vision ، کنترل از راه دور واقعی و ادغام عالی با Google Assistant. در یک معامله انحصاری فروشگاه Google ، غول جستجوگر پخش جریانی معمول 50 دلاری خود را با برنامه 6 ماهه استاندارد Netflix 90 دلاری ترکیب می کند. این قرارداد برای مشترکین جدید و موجود Netflix در دسترس است. بررسی Chromecast ما را با Google TV بخوانید.

سارا تو / CNET

این یک مدل 2020 مانند دو مدل فوق نیست ، اما هنوز هم بهترین معامله است. این تنها استیک Fire با پخش فیلم 4K HDR و فقط 2 دلار بیشتر از چوب استاندارد و غیر 4K است که ارزش سرمایه گذاری را دارد ، حتی اگر تلویزیون 4K هم ندارید. بررسی ما درباره Fire TV Stick 4K را بخوانید.

سارا تو / CNET

Chromecast می خواهید اما به نرم افزار جدید یا کنترل از راه دور Google TV علاقه ندارید؟ Chromecast قبلی گوگل هنوز در Walmart 19 دلار است. این OG Chromecast است – نه Chromecast Ultra با قابلیت 4K – اما اگر از اجرای برنامه ها از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه مشکلی ندارید ، این یک انتخاب خوب و ارزان است. اوه ، و 5 دلار اعتبار Vudu نیز گنجانده شده است. بررسی Chromecast ما را بخوانید.

سال

نسخه اختصاصی Roku برای Ultra برای Walmart قبلاً با 48 دلار در دسترس بود ، اما 59 دلار هنوز ارزش بسیار خوبی دارد. اگرچه این یک نسخه 2019 است ، اما معمولاً به قیمت 79 دلار به فروش می رسد و یک جعبه Roku با قابلیت پشتیبانی از 4K HDR ، جک اترنت و شامل یک ریموت با جک هدفون برای گوش دادن شخصی است. اگرچه بسیار شبیه Ultra پایه است ، اما متاسفانه Ultra LT عملکرد جستجوی از راه دور و کلیدهای قابل برنامه ریزی را روی کنترل از راه دور آزاد می کند. مقایسه ما را در Ultra LT و دیگر Rokus بخوانید.

سارا تو / CNET

Fire TV Cube ترکیبی از یک بلندگوی الکسا با کنترل صدا ، یک پخش کننده ویدیوی Fire TV 4K و یک کنترل از راه دور جهانی در یک دستگاه است. اگر می خواهید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – نیازی به ذکر دستگاه های دیگر در خانه شما نیست ، که مطلوب الکسا است – شاید ارزش این را داشته باشید که این محصول جالب “همه در یک” را با قیمت 120 تا 80 دلار خریداری کنید. بخاطر داشته باشید که این آخرین نسخه (2019) است که از زمان رتبه بندی اول آن در سال 2018 ، پیشرفت های خوبی به آن افزوده است.

سارا تو / CNET

Fire TV Recast یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط و پخش تلویزیون های زمینی است. این یکپارچه با Fire TV Stick ادغام می شود و تخفیف 100 دلاری یک معامله شگفت انگیز است. بررسی ما درباره Fire TV Recast را بخوانید.

سارا تو / CNET

بزرگترین چیزی که Fire TV Stick Lite فاقد آن است ، کنترل از راه دور است که قدرت و میزان صدای تلویزیون شما را کنترل می کند. Fire TV Stick برای سال 2020 این ریموت را دارد و برای جمعه سیاه در آمازون از 40 دلار به 28 دلار کاهش می یابد. اما اگر واقعا نمی خواهید 2 دلار پس انداز کنید ، باید Fire TV Stick 4K را دریافت کنید (بیشتر در زیر) ، که پشتیبانی از وضوح تلویزیون 4K را به ترکیب اضافه می کند. بررسی ما درباره Fire TV Stick 2020 را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – فاقد کنترل صدا و کنترل تلویزیون است – اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نیستند یا اگر به علاوه زمان کافی برای Plus جالب است این را بخوانید ، باز هم ارزش خوبی دارد روی پخش کننده 4K HDR.

معاملات منقضی شده یا فقط در فروشگاه

معاملات زیر قبلاً ناپدید شده اند ، اما از آنجا که در هر زمان امکان بازگشت آنها وجود دارد ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از مدل ها ممکن است برای تحویل در دسترس نباشند ، اما هنوز واجد شرایط جمع آوری در فروشگاه محلی شما هستند.

سال

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون نیست) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد. SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

به خاطر داشته باشید که قیمت 17 دلار فقط برای بارگیری محلی در فروشگاه موجود است. اگر SE در Walmart محلی شما موجود نباشد ، ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی ظاهر شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار ، یک معامله بسیار بزرگ است. بررسی Roku Ultra 2020 ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra برای یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده 4K با یک موسیقی متن فیلم تقویت کننده را ترکیب می کند. حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر