[ad_1]

با تعداد زیادی رستوران تعطیل ویروس کرونا اقدامات احتیاطی ، این ممکن است زمان مناسب برای امتحان سرویس تحویل مجموعه های غذاخوری باشد. به دلیل دیگری احتیاج دارید؟ موارد عالی وجود دارد معاملات جمعه سیاه از کیت های تغذیه ، شروع از فقط 2.49 دلار در هر وعده. شرکت هایی مانند EveryPlate ، Blue Apron ، Hello Fresh ، Home Chef و Gobble آماده هستند تا شام های کاملاً پراکنده و آماده برای خوردن به آستان خانه شما با قیمت هایی که اغلب از آنچه پرداخت می کنید ، ارسال کنند. برای جلب توجه شما در جمعه سیاه و فصل تعطیلات 2020 ، بسیاری از 100 جعبه اول 100 دلار پیشنهاد می دهند.

به طور خاص ، هفت شرکت مجموعه غذاخوری در حال حاضر معاملات بزرگی را برای جمعه سیاه ارائه می دهند ، با چندین معامله آماده شده تغذیه خدماتی مانند تازه و Daily Harvest ، همچنین تخفیفاتی را ارائه می دهد ، از جمله پیشنهاد BOGO که از دست دادن آن خیلی خوب است. من با نمایش بیشتر در رادار یا تغییر معاملات ، این لیست را به روز می کنم. کدام بهترین است؟ من بیشتر تلاش کردم و همه آنها بسیار لعنتی هستند ، با تفاوت های کوچکی که باید به خاطر داشته باشید ، بسته به بودجه ، رژیم غذایی ، سلیقه و مهارت در آشپزخانه. می توانید دامنه را بررسی کنید بهترین خدمات برای تحویل مجموعه های تغذیه و بهترین خدمات برای تحویل غذای سالم برای جزئیات بیشتر ، طعم و مزه

در ضمن ، اگر قبلاً یک یا چند مورد را امتحان کرده اید ، به من بگویید کدام یک را دوست دارید یا چه چیزی را دوست ندارید.

بیشتر بخوانید: جمعه سیاه 2020 فروش آشپزخانه در سراسر سایت: Vitamix ، Always Pan ، Staub ، Zwilling و غیره

سلام

HelloFresh نسبت به سایر سرویس ها انتخاب بیشتری از مجموعه های غذاخوری دارد و تهیه اکثر آنها بسیار آسان است. آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ بررسی اخیر HelloFresh ما را مشاهده کنید.

شرکت محبوب مجموعه غذاخوری با یک معامله بزرگ جمعه سیاه که 90 دلار از پنج جعبه اول شما 90 دلار هزینه دارد ، از جمله 42 دلار از جعبه اول به علاوه حمل و نقل رایگان ، در حال تکان خوردن است. این بدان معناست که شما طوفانی را با هزینه ناچیز 4.71 دلار در هر وعده می پزید. (غذاهای HelloFresh در هر وعده بدون معامله حدود 7.50 تا 9 دلار است.)

EveryPlate

EveryPlate یکی از بهترین خدمات تغذیه ای برای خانواده ها است که به بودجه خود پایبند است. غذاهای عالی را زیاد نخواهید دید ، اما من گوشت خوک ، مرغ و غذای مخصوص او را در سس خامه گوجه فرنگی امتحان کردم. همه غذاهایی که امتحان کردم خوشمزه بود ، تهیه آنها آسان و برای کیف پول سبک بود.

برای جمعه سیاه ، همه چیز ارزان تر می شود: شما می توانید بسته های غذایی قرار دهید که فقط به 2.49 دلار در هر وعده تقسیم می شوند. نه

شلبی براون / CNET

Blue Apron به ترتیب جعبه های دو و چهار وعده ای با دو تا سه یا دو تا چهار دستور غذا در هفته ارائه می دهد. قیمت ها از 7.49 تا 10 دلار برای هر وعده بسته به مقدار سفارش شما ، با تحویل رایگان در همه سفارشات به جز گزینه دو نفره دو دستورالعمل ، متفاوت است.

هیچ کد تبلیغاتی برای این پیشنهاد وجود ندارد. فقط روی دکمه نقدی نارنجی در بالا کلیک کنید و برای چهار پرواز اول 80 دلار پس انداز خواهید کرد.

جغد برندی

به سرنوشت ، من برای اولین بار گابل را امتحان کردم. این کاملاً مشابه سایر خدمات است ، با این تفاوت که بسیاری از اقلام از قبل برش خورده ، پوست کنده ، مارینا و غیره آمده اند – که قطعاً می تواند در زمان آماده سازی شما صرفه جویی کند. دو ظرفی که دریافت کردم ، یانکی ها را تفت دادم و کاچیو نیز پپه است ، عالی بودند. قیمت شام معمولاً در هر وعده 12 دلار تعیین می شود ، بنابراین بابت این راحتی کمی بیشتر پرداخت می کنید.

در حال حاضر ، با استفاده از کد تبلیغاتی جمعه سیاه BFA100 با صرفه جویی در کل 100 دلار می توانید از هر چهار محموله اول خود 25 دلار بارگیری کنید.

آشپز خانگی

من عاشق آشپز خانگی هستم به دلیل مجموعه های غذاخوری بسیار شخصی و دستور العمل های مناسب خم شدن سالم که تهیه آن آسان است. آشپز خانگی همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های مجموعه غذاخوری است – با شروع از 7 دلار در هر وعده – و حتی بیشتر در صورت ثبت نام ، این هفته

حالا از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از دو جعبه اول (!) و 15 دلار از سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آشپز خانگی است. در هر زمان می توانید مکث یا لغو کنید تا خطر کم شود.

هویج بنفش

خبر خوب ، وگان ها: هویج بنفش فقط غذاها و کدهای گیاهی را ارائه می دهد بنفش 20 نه تنها 20 دلار در اولین جعبه شما صرفه جویی می کند ، بلکه کمک مالی به Feeding America نیز می کند. برنامه ها از 10 دلار در هر وعده شروع می شود. حمل و نقل حتی با برنامه های با فرکانس پایین تر نیز بصورت رایگان در نظر گرفته شده است.

سبد خورشید

سبد خورشید کمی گرانتر از برخی سرویس های دیگر است ، وعده های غذایی از 11 دلار تا 13 دلار برای هر وعده متغیر است – اما در ازای آن تعرفه کاملاً ارگانیک و غیر GMO دریافت می کنید. و تخفیف 35 دلاری قطعاً جعبه اول شما را مقرون به صرفه تر می کند و از منوی میان وعده گسترده خود چهار گزینه را انتخاب می کنید: چیپس ، سبزیجات ، شکلات ، و غیره.

از لینک زیر استفاده کنید ، سپس برای دریافت تخفیف و رایگان روی فعال کردن پیشنهاد کلیک کنید.

برداشت روزانه

برداشت روزانه احتمالاً آسان ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی است. ثبت نام کنید و محموله های پایدار (یا یکبار مصرف) سوپ وگان ، اسموتی ، کاسه ، نان و تنقلات دریافت خواهید کرد. غذاهای Daily Harvest مملو از مواد سالم ، ارگانیک و بسیاری از غذاهای فوق العاده مدرن مانند کدو سبز ، کلم ، میوه و آووکادو است. تمام کاری که شما باید انجام دهید مخلوط کردن یا گرم کردن و خوردن است.

همین حالا ، وقتی جعبه ای برای Daily Harvest خریداری می کنید و از کد تبلیغاتی استفاده می کنید CYBERWEEK2020 یک جعبه رایگان با ارزش برابر دریافت خواهید کرد. این باید بگویم که این معامله بسیار خوبی است. یکی برای شما و دیگری برای شخصی که در لیست خرید شما قرار دارد ، شاید؟

تازه

تازه یک مجموعه ناهار خوری نیست ، بلکه غذاهای آماده مانند گوشت و سیب زمینی له شده یا مرغ گاومیش همراه با برنج را تهیه می کند که آماده و آماده برای گرم کردن و خوردن است. از تجربه شخصی می توانم بگویم که غذاهای تازه تهیه شده سیرکننده و با طعم تازه ای هستند و من خیلی دوست دارم که وقتی نمی توانم چند غذای آماده داشته باشم.

برای جمعه سیاه ، می توانید در پنج جعبه اول سفارش تازه خود (75 دلار در کل) با کد تبلیغاتی 15 دلار تخفیف جعبه پس انداز کنید BF75AF از جانب 27 نوامبر – 29 نوامبر. اگر می خواهید این سرویس غذای آماده محبوب را امتحان کنید ، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است.

توصیه من: از هر یک از این پیشنهادات استفاده کنید (مکث یا لغو را فراموش نکنید ، مگر اینکه بخواهید ادامه دهید). می توانید ببینید که کدام سرویس را بیشتر دوست دارید و برای هفته ها غذاهای فوق العاده ارزان به سبک صبحانه دریافت می کنید.

تفکرات شما؟

بیشتر توصیه های خدمات غذایی


در حال پخش:
این را نگاه کن:

این اجاق هوشمند ، آشپزی از وسایل غذاخوری را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند


1:44


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر