[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری معاملات تلویزیونی هنوز ادامه دارد ، اما اکنون که روزهای اصلی بازار پشت سر ما قرار گرفته اند ، به نظر می رسد معاملات بسیار اندک و زیادی است. هنوز تخفیف های مناسبی برای مارک های بزرگی مانند سامسونگ در نظر گرفته شده است ، اما بسیاری از بزرگترین تخفیف ها منقضی شده یا تمام شده اند.

ما پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه خود را از مشهورترین خرده فروشان که هنوز در دسترس هستند جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان هستید ، در اینجا یک برگه کلاهبرداری کوتاه از آنچه که ما “معامله خوب” برای هر اندازه صفحه نمایش کلی در این فصل می نامیم ، است:

  • 32 اینچ با قیمت 120 دلار
  • 40 تا 43 اینچ با قیمت 150 دلار
  • 50 اینچ به قیمت 300 دلار
  • 55 اینچ با قیمت 350 دلار
  • 65 اینچ با قیمت 500 دلار
  • 75 اینچ با قیمت 700 دلار

قیمت های بالا نکات کلیدی برای تلویزیون ها هستند که ما معمولاً در CNET نگاه نمی کنیم. ما آنها را بررسی نمی کنیم زیرا کیفیت تصویر آنها اساساً یکسان است: متوسط ​​، اما احتمالاً برای اکثر افراد به اندازه کافی خوب است. انتظار می رود صدها دلار بیشتر برای آن پرداخت کنید تلویزیون های بهتر.

پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه ما در زیر انتخاب شده است و ما به طور مداوم لیست را به روز می کنیم. افشای کامل ، بسیاری از این معاملات معاملات جمعه سیاه بود که تا دوشنبه سایبر انجام می شد ، اما ما آخرین معاملات را در بالا قرار می دهیم. همچنین به خاطر داشته باشید که این معاملات دائماً در حال تغییر هستند و این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا پیشنهادات و تخفیف های منقضی شده و جدیدتر را در نظر بگیرید.

بهترین تلویزیون های دوشنبه سایبری 82 ، 70 ، 65 اینچی

بهترین خرید

چگونه یک سامسونگ 82 اینچی را می گیرید؟ نه ، ما این مدل را بررسی نکرده ایم ، اما اگر از طرفداران سامسونگ هستید و می خواهید کاملاً بزرگترین صفحه نمایشی را که می توانید برای پول خود تهیه کنید ، شکستن آن سخت خواهد بود.

سارا تو / CNET

ما هنوز اولین تلویزیون OLED Vizio را بررسی نکرده ایم – این شرکت به دلیل COVID-19 با تحویل نمونه دیررس شده است – اما تلویزیون های Vizio در بررسی های گذشته عملکرد خوبی داشته اند و این قیمت در مقایسه با LG CX زیر ممکن است باشد از دست دادن خیلی خوب است

یک سایز 55 اینچ نیز با قیمت 900 دلار برای فروش وجود دارد ، اما در حال حاضر به صورت آنلاین فروخته می شود.

بهترین تلویزیون های سایبری دوشنبه 58 ، 55 ، 50 اینچی

سامسونگ

بخشی از فروش والمارت در 25 نوامبر ، این تلویزیون با بهترین قیمت در بهترین خرید نیز در دسترس بود – تا زمانی که در آنجا به صورت آنلاین فروخته شود. این ارزان ترین تلویزیون موجود در بازار با این اندازه نیست و انتظار داریم مدل هایی مانند Vizio M-Series (که دارای تیرگی محلی است) عملکرد بهتری داشته باشند ، اما اگر مارک سامسونگ را دوست دارید ، قیمت بسیار خوبی است.

والمارت

آیا به دنبال تلویزیون ارزان قیمت متوسط ​​هستید؟ این عصا با اسکناس مطابقت دارد. این رزولوشن 4K است ، اما کیفیت تصویر احتمالاً بسیار پایین تر از بهترین مدل های 55 اینچی است و حتی سیستم داخلی تلویزیون داخلی ندارد ، بنابراین اگر یکی از برنامه های خود را ندارید ، باید قیمت یک پخش کننده رسانه را در نظر بگیرید. اما هنوز هم یکی از ارزان ترین قیمت هایی است که در تلویزیون با این اندازه دیده ایم و در واقع موجود است.

بهترین خرید

TCL بیشتر به خاطر تلویزیون های Roku شناخته می شود و ما سیستم تلویزیون هوشمند Roku را بهتر از نسخه Android TV در این تلویزیون دوست داریم ، اما با این قیمت می توانید فقط یک Roku Streaming Stick Plus بخرید ، آن را به این تلویزیون وصل کنید و دوباره جلو آمدن ما علاوه بر هوش ، انتظار داریم این تلویزیون 4 سری نیز مانند معادل Roku “به اندازه کافی خوب” عمل کند.

بهترین تلویزیون های 40 و 32 اینچ سایبری دوشنبه

معاملات تمام شده یا منقضی شده

معاملات زیر قبلاً منقضی شده اند ، اما از آنجا که در هر زمان امکان بازگشت آنها وجود دارد ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از تلویزیون های زیر ممکن است در فروشگاه های منطقه شما نیز موجود باشند ، اگرچه به صورت آنلاین فروخته می شوند.

سارا تو / CNET

این یکی از بهترین معاملات ما در تلویزیون روکو است که امسال بیشتر از Fire TV یا Android TV دوست داریم – هرچند کمی گران است. این یک مدل 1080p است و نه 4K ، بنابراین از AirPlay Roku ارتقا نمی یابد ، اما وضوح پایین در این اندازه کیفیت تصویر را تحت تأثیر قرار نمی دهد. بررسی ما درباره TCL S325 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

سارا تو / CNET

تلویزیون های بالاتر از بودجه شما؟ این نسخه Fire TV از Insignia تقریباً برای همه ارزان است. ما Fire TV آمازون را به اندازه Roku دوست نداریم ، زیرا منوهای Fire TV محتوای آمازون را بیش از حد فشار می دهند و از سادگی تلویزیون Roku گیج کننده ترند. از طرف دیگر ، این تلویزیون داخلی الکسا دارد ، با Echo Dot (تصویر) مطابقت دارد و 20 دلار ارزان تر از Roku معادل 32 اینچ در آمازون است.

علائم متمایز

این Insignia اخیراً به قیمت 150 دلار فروخته شد ، اما Best Buy 50 دلار دیگر قیمت را کاهش داد و به طور قابل توجهی ارزان تر از تلویزیون مشابه Roku (پایین) است. با این حال ، این یکی از انبارهای Best Buy وارد و خارج می شود ، که خرید آنلاین این Roku را به طور بالقوه آسان می کند.

ال جی

اکنون که CX (زیر را ببینید) تا حد زیادی به فروش رسیده است ، یکی از بهترین معاملات OLED بعدی مدل اولیه BX ال جی است. هندلینگ پیچیده ای که در CX وجود دارد را نخواهید دید ، اما BX همچنان یک عملکرد استثنایی خواهد بود (و فقط کمی بیشتر از Samsung Q80T زیر). اگر نمی توانید صبر کنید تا CX برگردد ، این یک جایزه عالی تسلیت است.

BX نیز در سایز 65 اینچ با قیمت 1800 دلار موجود است ، اما احتمالاً Vizio را در زیر انتخاب می کنیم. ادامه مطلب

والمارت

ما هرگز Onn TV را آزمایش نکرده ایم (این وسایل الکترونیکی داخلی Walmart است). اما اگر به دنبال یک صفحه نمایش غول پیکر تلویزیون با سیستم عامل Roku هستید ، اینجاست. به نظر می رسد این مدل یک SKU ویژه جمعه سیاه باشد ، که در اواخر سال 2020 متولد شد و کمی کمتر از 450 دلار فروخته شد. اما این 200 دلار کمتر از این مدل JVC با اندازه یکسان است که با روکو نیز کار می کند.

دیوید کاتزمایر / CNET

Q80T با تصویری که از همه تلویزیون های موجود در این لیست پیشی می گیرد و قیمتی بسیار ارزان تر از مدل های 8K این شرکت ، تعادل مناسبی را برای طرفداران سامسونگ ایجاد می کند که خواهان کیفیت تصویر عالی هستند. این معامله Walmart 100 دلار ارزان تر از هرجای دیگر در کمترین اندازه (بخوانید: مقرون به صرفه ترین) است که تمام موارد اضافی سطح بالا را ارائه می دهد. بررسی ما از Samsung QN55Q80T را بخوانید.

ریچارد پیترسون / CNET

این نسخه 55 اینچی عالی است ، اما موجود نیست. اگر توانایی خرید آن را دارید ، این 65 اینچ را تهیه کنید. این اندازه نقطه شیرین LG CX است – آنقدر بزرگ است که واقعاً از کیفیت تصویر عالی آن قدردانی می کند. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

بهترین خرید

این فقط بهترین معامله ای است که برای جمعه سیاه 2020 دیده ایم. کمی کوچکتر از مدل 70 اینچی و زیاد ارزان تر ، این تلویزیون به محض ظهور به فروش می رسد. گرفتن؟ این برنامه تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس نخواهد بود – و ما انتظار داریم که بلافاصله موجودی آن خارج شود. پیشنهادات آنلاین Best Buy معمولاً مدتی پس از نیمه شب CT (در ساعت 1:00 بعد از ظهر ، 22:00 به وقت PT) در سایت ظاهر می شوند. موفق باشید!

آمازون

این یک قیمت باورنکردنی برای یک تلویزیون 50 اینچی است ، بنابراین انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به فروش برسد.

TCL

بله ، در این فصل شاهد تلویزیون های 55 و حتی 65 اینچی بوده ایم که فقط 230 تا 250 دلار به فروش می رسند ، اما بیشتر مدل های Android TV هستند. این مدل TCL نسخه 2020 سری 4 این شرکت است. این جدیدترین سیستم تلویزیون هوشمند Roku را دارد – این بدان معناست که شما می توانید هر کانال به جز HBO Max و همچنین این به روزرسانی AirPlay را دریافت کنید – و 4 ورودی بزرگ HDMI. و هزینه آن تنها 30 دلار بیشتر از مدل 50 اینچی است. کیفیت تصویر 4K آن با سری 6 در حال رشد مطابقت ندارد ، اما با این قیمت هیچ جای شکایتی وجود ندارد. بررسی مدل 2019 ما را بخوانید.

بهترین خرید

ما این کیت را بررسی نکرده ایم و براساس مشخصات آن ، انتظار نداریم که با کیفیت تصویر بهترین مدل های 75 اینچی مطابقت داشته باشد ، اما اگر یک تصویر بزرگ را نسبت به سایر موارد اولویت دهید ، ارزان ترین قیمتی است که دیده ایم. برای یک تلویزیون 70 اینچی ، دوره ای. مانند TCL ، با Android TV کار می کند.

سارا تو / CNET

ما تلویزیون های 70 اینچی تا 400 دلار دیده ایم ، اما با این وجود قیمت بسیار خوبی برای یک تلویزیون غول پیکر است. این مدل (V705x-H1) شباهت زیادی به V705-H3 دارد که در حال حاضر با قیمت 660 دلار به فروش می رسد. سری V ارزان ترین تلویزیون ویزیو برای سال 2020 است و اگرچه هنوز به آن نگاه نکرده ایم ، اما انتظار کیفیت اولیه تصویر را داریم: برای اکثر مردم به اندازه کافی خوب است ، اما به اندازه چیزی مانند سری M نیست.

سونی

ما این OLED را بررسی نکرده ایم ، اما انتظار داریم کیفیت تصویر آن شبیه به LG CX باشد (مانند: تماشایی) و در Best Buy اندازه 65 اینچ فروش عمیقی دارد و در حال حاضر کمتر از CX است. ما هنوز CX را می گیریم ، دلیل اصلی آن این است که سونی فاقد امکانات اضافی بازی است. اما اگر این برای شما مهم نیست – یا اگر CX موجود نیست – این یک معامله بسیار خوب است.

سارا تو / CNET

یکی از معاملات مورد علاقه ما از قبل از جمعه سیاه در تلویزیون های عالی بازگشته است. X900H دارای بهترین کیفیت تصویر از هر تلویزیون غیر OLED موجود در این لیست است و شامل اتصال پیشرفته ای است که به طور خاص برای Xbox Series X و PS5 جدید طراحی شده است.

هدف

بهترین معامله تلویزیونی در اوایل جمعه سیاه جمعه در زمان فروش زودهنگام Target ، یک تلویزیون 70 اینچی دیگر است که ما بررسی نکرده ایم. کیت های OLED ال جی (زیر را ببینید) تصویر بسیار بهتری را ارائه می دهند ، اما اگر توانایی خرید تلویزیون بهتر را ندارید و Hisense به بالا را دوست ندارید ، این قیمت بسیار خوبی است.

این معامله در حال حاضر به صورت آنلاین در دسترس نیست ، اما ممکن است در فروشگاه محلی شما در دسترس باشد.

دیوید کاتزمایر / CNET

بهترین تلویزیونی که تاکنون تماشا کرده ایم نسبت به دروازه بان های این لیست در لیگ دیگری است و این بهترین قیمت سال است. ما انتظار نداریم امسال بیش از حد سقوط کند ، اما حتی اگر هم اتفاق بیفتد ، سقوط قیمت ها زیاد نخواهد بود. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

والمارت

این تلویزیون اولین کالایی است که از 11 نوامبر قبل از جمعه سیاه در تبلیغات Walmart ذکر شده است ، بنابراین انتظار داریم که به سرعت بفروشد. مارک Onn house به دلیل کیفیت تصویر جهانی شناخته شده نیست ، اما انتظار داریم عملکرد خوبی داشته باشد ، همانند TCL 4-Series (به زیر مراجعه کنید) و همان سیستم عامل فوق العاده Roku را دارد.

صحبت از TCL است ، این بهترین قیمتی است که امسال در تلویزیون 55 اینچی دیده ایم. این در اصل همان 55S425 است که ما آن را خیلی دوست داشتیم ، تقریباً نیمی از پایین ترین قیمت این مدل در تمام زمان ها. درست مثل آن تلویزیون Onn در بالا ، ما انتظار داریم که به سرعت به فروش برسد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر