[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

اگر ارزان می خواهید جمعه سیاه آخر هفته تلویزیون ، شما تنها کسی نیستید. امسال ، با فروش زودهنگام در بهترین خرید، والمارت، هدف و آمازون ، بسیاری از بهترین معاملات به سرعت به فروش رسیده و موجودی کالا در حال حاضر بسیار نازک است ، به ویژه برای مارک های معروف مانند سونی ، ال جی ، سامسونگ ، ویزیو و TCL. برخی از معاملات ممکن است در آخر هفته و دوباره ظاهر شود دوشنبه سایبری بنابراین اگر اکنون معامله مورد نظر خود را نمی بینید ، ممکن است ارزش انتظار داشته باشد. (هشدار اسپویلر: این معاملات اکثراً معاملات یکسانی هستند ، اما خرده فروشان بعضی اوقات برخی سهام را برای فعال کردن مجموعه فروش ذخیره نگه می دارند.)

با این وجود ، ما معاملات تلویزیونی مورد علاقه خود را از خرده فروشان برتر ارائه داده ایم و هنوز هم می توانید مدلهای زیادی را با تخفیف در همه اندازه ها پیدا کنید ، مدلهای کوچک با قیمت 100 و 65 اینچ. فقط 250 دلار. و اکثر آنها تلویزیون های هوشمند هستند که بسیاری از آنها Roku ، Android TV یا Amazon Fire TV را اجرا می کنند.

اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان هستید ، در اینجا یک برگه کلاهبرداری کوتاه از آنچه که ما “معامله خوب” برای هر اندازه صفحه نمایش کلی در این فصل می نامیم ، است:

  • 32 اینچ با قیمت 120 دلار
  • 40 تا 43 اینچ با قیمت 150 دلار
  • 50 اینچ به قیمت 300 دلار
  • 55 اینچ با قیمت 350 دلار
  • 65 اینچ با قیمت 500 دلار
  • 75 اینچ با قیمت 700 دلار

قیمت های بالا نکات کلیدی برای تلویزیون ها هستند که ما معمولاً در CNET نگاه نمی کنیم. ما آنها را بررسی نمی کنیم زیرا کیفیت تصویر آنها اساساً یکسان است: متوسط ​​، اما احتمالاً برای اکثر افراد به اندازه کافی خوب است. انتظار می رود صدها دلار بیشتر برای آن بپردازید تلویزیون های بهتر.

پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه ما در زیر انتخاب شده است و ما به طور مداوم لیست را به روز می کنیم. به خاطر داشته باشید که این معاملات دائماً در حال تغییر هستند و این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا پیشنهادهای جدید ، بهتر و تخفیف های منقضی را در نظر بگیرد.

جمعه سیاه 2020: بهترین پیشنهادات تلویزیونی که هنوز در دسترس هستند

بهترین خرید

TCL بیشتر به خاطر تلویزیون های Roku شناخته می شود و ما سیستم تلویزیون هوشمند Roku را بهتر از نسخه Android TV در این تلویزیون دوست داریم ، اما با این قیمت می توانید فقط یک Roku Streaming Stick Plus بخرید ، آن را به این تلویزیون وصل کنید و دوباره جلو آمدن ما علاوه بر هوش ، انتظار داریم این تلویزیون 4 سری نیز مانند معادل Roku “به اندازه کافی خوب” عمل کند.

سارا تو / CNET

ما هنوز اولین تلویزیون OLED Vizio را بررسی نکرده ایم – این شرکت به دلیل COVID-19 در ارائه نمونه به تأخیر افتاده است – اما تلویزیون های Vizio در بررسی های گذشته عملکرد خوبی داشته اند و ممکن است این قیمت در مقایسه با LG CX زیر باشد خیلی خوبه

یک سایز 55 اینچ نیز با قیمت 900 دلار برای فروش وجود دارد ، اما در حال حاضر به صورت آنلاین فروخته می شود.

سامسونگ

بخشی از فروش والمارت در 25 نوامبر ، این تلویزیون با بهترین قیمت در بهترین خرید نیز در دسترس بود – تا زمانی که در آنجا به صورت آنلاین فروخته شود. این ارزان ترین تلویزیون موجود در بازار با این اندازه نیست و انتظار داریم مدل هایی مانند Vizio M-Series (که دارای تیرگی محلی است) عملکرد بهتری داشته باشند ، اما اگر مارک سامسونگ را دوست دارید ، قیمت بسیار خوبی است.

والمارت

آیا به دنبال تلویزیون ارزان قیمت متوسط ​​هستید؟ این عصا با اسکناس مطابقت دارد. این رزولوشن 4K است ، اما کیفیت تصویر آن بسیار کمتر از بهترین مدل های 55 اینچی است و حتی تلویزیون داخلی نیز در آن تعبیه نشده است ، بنابراین باید قیمت یک پخش کننده رسانه را در نظر بگیرید (اگر یکی از برنامه های خود را از قبل ندارید). اما هنوز هم یکی از ارزان ترین قیمت هایی است که در تلویزیون با این اندازه دیده ایم و در واقع موجود است.

Walmart همچنین دارای یک نسخه 55 اینچی با قیمت 240 دلار است.

علائم متمایز

این Insignia اخیراً به قیمت 150 دلار فروخته شد ، اما Best Buy 10 دلار دیگر قیمت را کاهش داد و به طور قابل توجهی ارزان تر از تلویزیون مشابه Roku (پایین) است. با این حال ، این یکی از انبارهای Best Buy وارد و خارج می شود ، که خرید آنلاین این Roku را به طور بالقوه آسان می کند.

سارا تو / CNET

این یکی از بهترین معاملات ما در تلویزیون روکو است که امسال بیشتر از Fire TV یا Android TV دوست داریم – هرچند کمی گران است. این یک مدل 1080p است و نه 4K ، بنابراین نمی تواند از AirPlay Roku ارتقا یابد ، اما وضوح پایین در این اندازه کیفیت تصویر را تحت تأثیر قرار نمی دهد. بررسی ما درباره TCL S325 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

معاملات جمعه سیاه که تمام شده یا منقضی شده است

معاملات زیر اکنون از بین رفته است ، اما از آنجا که در هر زمان قابل بازگشت است ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از تلویزیون های زیر ممکن است در فروشگاه های منطقه شما نیز موجود باشند ، اگرچه به صورت آنلاین فروخته می شوند.

بهترین خرید

این فقط بهترین معامله ای است که برای جمعه سیاه 2020 دیده ایم. کمی کوچکتر از مدل 70 اینچی و زیاد ارزان تر ، این تلویزیون به محض ظهور به فروش می رسد. گرفتن؟ این برنامه تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس نخواهد بود – و ما انتظار داریم که بلافاصله موجودی آن خارج شود. پیشنهادات آنلاین Best Buy معمولاً مدتی پس از نیمه شب CT (در ساعت 1:00 بامداد ، 10:00 بعد از ظهر PT) در سایت ظاهر می شود. موفق باشید!

آمازون

این یک قیمت باورنکردنی برای یک تلویزیون 50 اینچی است ، بنابراین انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به فروش برسد.

TCL

بله ، در این فصل شاهد تلویزیون های 55 و حتی 65 اینچی بوده ایم که فقط 230 تا 250 دلار به فروش می رسند ، اما بیشتر مدل های Android TV هستند. این مدل TCL به روزرسانی 2020 سری 4 سری این شرکت است. این جدیدترین سیستم تلویزیون هوشمند Roku را دارد – این بدان معناست که شما می توانید هر کانال به جز HBO Max و همچنین این به روزرسانی AirPlay را دریافت کنید – و 4 ورودی بزرگ HDMI. و هزینه آن تنها 30 دلار بیشتر از مدل 50 اینچی است. کیفیت تصویر 4K آن با سری 6 در حال رشد مطابقت ندارد ، اما با این قیمت ما از هیچ چیز شکایتی نداریم. بررسی مدل 2019 ما را بخوانید.

بهترین خرید

ما این کیت را بررسی نکرده ایم و بر اساس مشخصات آن انتظار نداریم که با کیفیت تصویر بهترین مدلهای 75 اینچی مطابقت داشته باشد ، اما اگر تصویر بزرگ را نسبت به سایر موارد اولویت دهید ، این ارزانترین قیمت برای ما است تلویزیون 70 اینچی ، دوره ای. مانند TCL ، با Android TV کار می کند.

سارا تو / CNET

ما تلویزیون های 70 اینچی تا 400 دلار دیده ایم ، اما این هنوز هم برای یک تلویزیون غول پیکر قیمت بسیار خوبی است. این مدل (V705x-H1) شباهت زیادی به V705-H3 دارد که در حال حاضر با قیمت 660 دلار به فروش می رسد. سری V ارزان ترین تلویزیون ویزیو برای سال 2020 است و اگرچه هنوز آن را بررسی نکرده ایم اما انتظار کیفیت اولیه آن را داریم. تصویر: برای اکثر مردم به اندازه کافی خوب است ، اما به اندازه چیزی مانند سری M مناسب نیست.

سونی

ما این OLED را بررسی نکرده ایم ، اما انتظار داریم کیفیت تصویر آن شبیه به LG CX باشد (مانند: تماشایی) و در Best Buy اندازه 65 اینچ فروش عمیقی دارد و در حال حاضر کمتر از CX است. ما هنوز CX را می گیریم ، دلیل اصلی آن این است که سونی فاقد امکانات اضافی بازی است. اما اگر برای شما مهم نیست – یا اگر CX موجود نیست – این یک معامله بسیار خوب است.

سارا تو / CNET

یکی از معاملات مورد علاقه ما از قبل از جمعه سیاه در تلویزیون های عالی بازگشته است. X900H دارای بهترین کیفیت تصویر از هر تلویزیون غیر OLED موجود در این لیست است و شامل اتصال پیشرفته ای است که به طور خاص برای Xbox Series X و PS5 جدید طراحی شده است.

هدف

بهترین معامله تلویزیونی در اوایل جمعه سیاه جمعه در زمان فروش زودهنگام Target ، برای تلویزیون 70 اینچی دیگری است که بررسی نکرده ایم. کیت های OLED LG (به زیر مراجعه کنید) تصویر بسیار بهتری را ارائه می دهند ، اما اگر توانایی خرید تلویزیون بهتر را ندارید و Hisense به بالا را دوست ندارید ، این قیمت بسیار خوبی است.

این معامله در حال حاضر به صورت آنلاین در دسترس نیست ، اما ممکن است در فروشگاه محلی شما در دسترس باشد.

دیوید کاتزمایر / CNET

بهترین تلویزیونی که تاکنون تماشا کرده ایم نسبت به دروازه بان های این لیست در لیگ دیگری است و این بهترین قیمت سال است. ما انتظار نداریم امسال بیش از حد سقوط کند ، اما حتی اگر هم اتفاق بیفتد ، سقوط قیمت ها زیاد نخواهد بود. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

ریچارد پیترسون / CNET

این 55 اینچ بالاتر عالی است ، اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، به جای آن این 65 اینچ را بگیرید. این اندازه نقطه شیرین LG CX است – آنقدر بزرگ است که واقعاً از کیفیت تصویر عالی آن قدردانی می کند. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

والمارت

این تلویزیون اولین کالایی است که از 11 نوامبر قبل از جمعه سیاه در تبلیغات Walmart ذکر شده است ، بنابراین انتظار داریم که به سرعت بفروشد. مارک Onn house به دلیل کیفیت تصویر جهانی شناخته شده نیست ، اما انتظار داریم عملکرد خوبی داشته باشد ، همانند TCL 4-Series (به زیر مراجعه کنید) و دارای همان سیستم عامل فوق العاده Roku است.

صحبت از TCL است ، این بهترین قیمتی است که امسال در تلویزیون 55 اینچی دیده ایم. این در اصل همان 55S425 است که ما آن را خیلی دوست داریم ، تقریباً نیمی از پایین ترین قیمت این مدل در تمام زمان ها. درست مثل آن تلویزیون Onn در بالا ، ما انتظار داریم که به سرعت به فروش برسد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر