[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری اینجا است و معاملات بسیار خوبی در Apple Watch از بهترین خرده فروشان ، از جمله آمازون ، بهترین خرید و سایر موارد وجود دارد. بسیاری از آنها شبیه تخفیف های ارائه شده خواهند بود جمعه سیاه کدام خوب است. بالاخره معامله معامله است. اگر به دنبال اپل واچ هستید ، این زمان سال برای خرج کردن است.

به خواندن بهترین معاملات در Apple Watch Cyber ​​Monday که هنوز در دسترس است ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که اگرچه در زمان بروزرسانی این داستان ، قیمت و قیمت دقیق بود ، اما هر دو مرتبا تغییر می کنند.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط تولید اپل در ساعت های 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما باید هزینه این نسخه تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) را نیز بپردازید. بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.

سیب

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون در معرض فروش است. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار ، Target اخیراً قیمت ها را به 350 دلار کاهش داده است. از آن زمان ، این معامله ناپدید شده است ، اما آمازون هنوز دارای تخفیف منصفانه زنده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

در ابتدا ، سری 6 بزرگتر فقط در Target کاهش یافت ، اما از آن زمان آمازون قیمت برخی از رنگ ها را مقایسه کرد ، اگرچه به نظر می رسد تخفیف های قبلی دیگر وجود ندارد و بهترین معامله تنها 20 دلار صرفه جویی می کند. این ممکن است با بازگشت مدل های بیشتر به سهام تغییر کند.

جان کیم / CNET

اپل واچ سری 5 بزرگتر در حال حاضر 329 دلار قیمت دارد که 100 دلار کمتر از قیمت فروش عادی است. این مدل کنتور اکسیژن خون ندارد اما از مشخصات ظاهری و نمایشگر خارجی همان سری 6 برخوردار است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط تولید اپل در ساعت های 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما باید هزینه این نسخه تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) را نیز بپردازید. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها ضعیف شده اند. بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.

سارا تو / CNET

این مدل 2019 با معرفی سری 6 در ماه سپتامبر از نظر فنی متوقف شد. با این حال ، اگرچه فاقد کنتور اکسیژن در خون است ، این دستگاه دارای ECG سری 6 است و همیشه شامل عملکردهای نمایشگر و همچنین یک طراحی خارجی یکسان است. با قیمت 299 دلار ، اگر قیمت های سری 6 کاهش پیدا نکند ، معامله خوبی است.

CNET

اپل واچ سری 3 با طراحی قدیمی تر و کمبود زنگ و سوت ، مدت هاست که در دندان ها باقی مانده است. اما با فروش Walmart در پایین ترین سطح 119 دلار (برای مدل 38 میلی متری) ، می توانید دو مدل 3 سری را با قیمت یک SE دریافت کنید. مدل سفید در حال حاضر به فروش رسیده است ، اما مدل سیاه هنوز هم موجود است. مقایسه ما از Apple Watch SE و Apple Watch Series 3 را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

بزرگتر Apple Watch Series 3 نیز از 25 نوامبر در Walmart 49 دلار صرفه جویی خواهد کرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مقایسه Apple Watch SE و Apple Watch Series 6


13:38

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر