[ad_1]

هر ساله می توانید معاملات عالی جمعه سیاه و دوشنبه سایبر را برای ذخیره کنسول های بازی و رایانه خود پیدا کنید و سال 2020 تفاوتی ندارد. در واقع بهترین زمان سال برای دریافت گیگابایت بیشتر برای ذخیره فایل ها ، موسیقی ، فیلم ، عکس و بازی های شما است. این دسته بهترین معاملات Seagate و LaCie از آمازون است نوگ و B&H. این معاملات از 26 نوامبر آغاز می شود و تا 30 نوامبر ادامه دارد.

سیگیت

شوق این است که شما می توانید یک هارددیسک قابل حمل 5 ترابایتی را که نیازی به منبع تغذیه جداگانه ندارد و فقط با پرداخت 100 دلار تهیه کنید ، نه کمتر. این تنها از یک اتصال USB به رایانه شما استفاده می کند و در حالی که برای ویندوز قالب بندی شده است ، می توان با استفاده از Xbox و PS4 مجدداً قالب بندی کرد. این معامله نیز توسط آمازون ارائه می شود.

لاسی

این دستگاه LaCie کمی گرانتر از یک هارد دیسک قابل حمل معمولی است ، اما دلیل آن این است که دارای بدنه ضد آب ، گرد و غبار و ضد ضربه است. به طور منظم برای جمعه سیاه به فروش می رسد ، اما کمترین قیمتی است که من دیده ام. هم آمازون و هم B&H این معامله را دارند. و اگر به چنین درایو بزرگی احتیاج ندارید ، نسخه های 1 ترابایتی و 2 ترابایتی نیز فروخته می شوند.

سیگیت

بازی های رایانه ای در حال بزرگتر شدن هستند و شما نمی خواهید برای سریعترین زمان بوت از یک هارددیسک سنتی استفاده کنید. این SSD برای بازی طراحی شده است و روی رایانه رومیزی یا لپ تاپ با خلیج 2.5 اینچ و اتصال SATA جای می گیرد. اگر در عوض به یک PCIe NVMe SSD نیاز دارید ، به FireCuda 510 و 520 نگاه کنید که فروخته می شوند.

سیگیت

این یک دستگاه قابل حمل عالی برای کسی است که نیاز به افزایش فضای ذخیره سازی لپ تاپ خود دارد ، به ویژه برای عکس ها و فیلم ها. اگرچه این افت چشمگیر قیمت نیست ، اما کمترین است. به علاوه ، این سرویس با یک سال اشتراک در سرویس کتابخانه عکس Mylio Create ، یک دوره آزمایشی دو ماهه از برنامه عکاسی Adobe CC و سه سال دسترسی به سرویس بازیابی پرونده همراه است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر