[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

اگر از فهرست Instant Pot دیدن کرده اید یا بسیار زیبا دیده اید کادو برنامه ریزی سریع برای وعده های غذایی ، در این زمان از سال معاملات مولتی کوکر بسیاری وجود دارد. آنها به یک دلیل آنها را چند پخته می نامند: لوازم آشپزخانه مدرن با اجاق گاز فشار ، زودپز ، بخارپز ، حرارت دهی و ساطور به محبوب ترین آشپزهای خانگی و میزبانان تعطیلات تبدیل شده است که به دنبال راه های سریع اتمام شام هستند. فروش و تخفیف گلدان فوری در طول تعطیلات سریع و خشن انجام می شود ، بنابراین ما بهترین پیشنهادات مطلوب را برای گلدان فوری دنبال می کنیم ، کیفیت مارک و سایر مالتی کوکرها برای 2020. به این ترتیب می توانید روی همه موارد دیگر تمرکز کنید.

صحبت از تعطیلات: گلدان فوری یک کمک کننده آشپزخانه قابل اعتماد برای تهیه غذاهای اصلی سریع ، مانند دنده های کوتاه یا قابلمه پخته ، با طعمی است که به نظر می رسد ساعتها به طول می انجامد. همچنین دستور العمل های آسان بی شماری برای سوپ های دلچسب ، خورش ها ، چیلی ها ، مهمانی ها و موارد دیگر وجود دارد. شما از یک مالتی کوکر بسیار سود خواهید برد ، به خصوص اگر با هر یک از پیشنهادات آنی گلدان مواجه شوید که توسط بهترین خرده فروشان مانند آمازون ، والمارت و بهترین خرید ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین هدیه های غذایی برای سال 2020

و این البته چالش است. گلدان های فوری در انواع مختلفتری نسبت به موجود هستند لپ تاپ، به نظر می رسد و قیمت گذاری اغلب روی نقشه است. خبر خوب این است که بهترین زمان خرید ، فصل تعطیلات است ، خواه یک گلدان فوری واقعی تهیه کنید یا یکی از مارک های تجاری (که هنوز هم توانایی بسیاری دارند).

قانون اساسی: 50 تا 70 دلار نقطه شیرینی گلدان فوری 6 لیتری است. بیشتر گلدان های فوری در اندازه های 3 ، 6 و 8 کوارته موجود است که مدل 6 کوارته اساس بیشتر خانواده ها است. بهترین معامله برای این اندازه این است 6 ربع Duo Novaکه افتاد به 60 دلار در آمازونهمچنین 6 لیتری ویوا با قیمت 40 دلار در Walmart.

اگر از هم اکنون و پایان سال تخفیف قابل توجهی در فروش و فروش فوری وجود داشته باشد ، مطمئناً آنها را ریشه کن خواهیم کرد ، بنابراین برای بهترین پیشنهادات فوری قابلمه برای فصل تعطیلات سال 2020 ، اینجا را بررسی کنید.

گلدان فوری

این پرفروش ترین به روزرسانی Instant Pot Duo در همه زمان ها است. شاید نه همه چيز زنگ ها ، سوت ها و تنظیمات آماده ای که این برند به مدل های درجه یک اضافه کرده است ، اما کاملاً تمام کارهایی را که انتظار دارید از گلدان فوری انجام دهید انجام می دهد. این هفت عملکرد اصلی دارد ، از جمله زودپز ، زودپز ، ساتور ، اجاق گاز برنج ، بخارپز و دستگاه ماست. شاید مهمتر از همه ، این ویژگی های ایمنی لازم را دارد تا اطمینان حاصل کند که هیچ آتش بازی یا ظاهر غیرمنتظره آشپزخانه در اخبار شب وجود ندارد. 6 چهارم برای زوج ها و خانواده های چهار یا پنج ساله ایده آل است.

گلدان فوری

به گفته Instantpotology ، به نظر می رسد Viva شاخه ای از مدل محبوب Duo با افزودن گزینه های sous vide و کیک سازی (!) است. این گلدان فوری تقریباً هر کاری را که بخواهید یا به چند کوکری احتیاج دارید انجام می دهد و زیر 50 دلار تقریباً همان چیزی است که می بینید. دارای 15 تنظیم پخت و پز ، از جمله سوپ ، گوشت / خورشت ، چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، زودپز ، ساته ، برنج ، غذای چند دانه ، بخار ، استریلیزاسیون ، فرنی ، داغ و ماست. شش کوارته محبوب ترین اندازه است: اندازه آن به اندازه کافی بزرگ است که برای گروه طبخ شود ، اما آنقدر بزرگ نیست که ذخیره آن برای شما سخت شود. همچنین دارای محافظت در برابر گرما ، ایمنی برای پخت و پز ایمن تحت فشار است

علائم متمایز

این مولتی کوکر Insignia تمام کارهای کلیدی را انجام می دهد که Instant Pot انجام می دهد ، اما شما یک سوم هزینه را پرداخت خواهید کرد. همچنین در 3000 خرید و بررسی بیشتر تایید شده امتیازات فوق العاده بالایی را کسب می کند ، بنابراین اگر با نام تجاری آشنا نیستید استرس نداشته باشید. ما حفاری را به پایان رسانده ایم و این مالتی کوکر با تخفیف بررسی می کند. این بزرگ 8 لیتری اگر دهان بسیار گرسنه ای برای غذا خوردن دارید و به یک میانبر جدی احتیاج دارید بسیار عالی است. نسخه 6 چهارم همین مدل نیز در حال حاضر تا 35 دلار به فروش می رسد.

بیشتر بخوانید: بهترین لوازم جانبی قابلمه فوری برای سال 2020

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر