[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

با نزدیک شدن به تعطیلات ، یکی از کاربردی ترین و سرگرم کننده ترین هدیه هایی که می توانید برای کسی بگیرید ، دوچرخه برقی یا اسکوتر است. هیچ راهی بهتر برای دور زدن و فاصله اجتماعی همزمان وجود ندارد. آنها همچنین برای محیط زیست عالی هستند. در اینجا برخی از بهترین معاملات ارائه شده است جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، بسیاری از آنها بهترین تلاش خود را کرده اند چرخ الکترونیکی و لیست اسکوترهای برقی. ما این لیست معاملات بیشتر را به روز خواهیم کرد تا زمانی که متوجه آنها شویم.

جوزف کامینسکی

خط Scrambler همیشه مورد علاقه بوده است. HyperScrambler 2 اصلی ، باتری 52 ولت دوتایی ، HyperScorpion و بقیه خط آن تا 26 نوامبر به فروش می رسد.

سارا تو / CNET

یکی از اولین اسکوترهای برقی که امسال آزمایش کردیم Apollo Pro بود. از آن زمان ، روروک مخصوص بچه های آپولو رشد کرده و ده دستگاه از آنها در حال حاضر برای فروش هستند. آپولو نور به صورت تصادفی با قیمت 649 دلار (صرفه جویی 100 دلار) و فوق العاده سریع ، فوق العاده سریع ، آپولو فوق العاده از 32 مایل در ساعت 3299 دلار (صرفه جویی 300 دلار) وجود دارد. این فروش از هم اکنون به دوشنبه سایبری یا دوام سهام ادامه دارد. من در حال حاضر Apollo Ghost را آزمایش می کنم و می توانم به شما اطمینان دهم که این یک اسکوتر هیبریدی عالی است.

سارا تو / CNET

دوچرخه های Rad Power برخی از دوچرخه های الکترونیکی ارزان قیمت ، شخصی و قابل اعتماد را در بازار ارائه می دهد و در حال حاضر در Radet Runner مورد علاقه CNET همراه با سایر معاملات به فروش می رسد. قیمت ها تا 30 نوامبر کاهش یافته است.

جوزف کامینسکی

ما در حال کار بر روی بهترین لیست دوچرخه های باری هستیم و نسخه الکتریکی Bunch Bike Original 2020 در این لیست قرار می گیرد. فضای این موتور سیکلت بیشتر از صندوق عقب اتومبیل سنتی است که برای خرید بسیار مناسب است اما می تواند چهار کودک کمربند ایمنی را نیز با خیال راحت در خود جای دهد آنها همچنین دارای فروش دوچرخه های پیش دبستانی ، K9 و کوپه بار هستند.

اگر هرگز روی Onewheel نپریده اید ، پس از آن صرف نظر کنید. این یک محصول عالی در ایالات متحده آمریکا است و معاملات متعددی برای جمعه سیاه انجام شده است ، از جمله XR با قیمت 1624 دلار (175 دلار تخفیف) و Onewheel Pint با قیمت 875 دلار پس از تخفیف 75 دلار. اگر دو یا چند تخته بخرید ، هر کدام 25 دلار تخفیف اضافی دارند ، بنابراین دو تخته 50 دلار ، سه تخته 75 دلار و غیره می دهد و همه لوازم جانبی 25٪ تخفیف دارند. بسته ها تا 375 دلار در دسترس هستند. همه معاملات تا 30 نوامبر ادامه دارد.

جوزف کامینسکی

نکته خوب در مورد اسکوتر Veo Astro Go کیفیت ساخت خوب و چراغ های عقب یکپارچه آن است – به اندازه کافی روشن که در هر زمان از روز دیده می شود – و قیمت مناسب آن. و این قیمت تا 30 نوامبر حتی بهتر خواهد بود.

سارا تو / CNET

یکی از اسکوترهای مورد علاقه ما در برابر پنچری Widewheel Pro است. این محصول از هم اکنون تا اول دسامبر به فروش می رسد یا در حالی که تجهیزات به پایان می رسد ، همراه با چندین مدل دیگر: Horizon (150 دلار تخفیف) ، Cityrider (150 دلار تخفیف) ، Mantis 10 (200 دلار تخفیف) و Inokim Quick 4 (400 دلار تخفیف) در مایع فریدر.

VanMoof

ممکن است آخرین مدل نباشد ، اما VanMoof S2 همچنان می تواند شما را به سبک و سیاق درآورد. در حال حاضر ، فروشگاه VanMoof دارای تعداد محدودی سهام قدیمی با تخفیف 60 درصدی است.

آشفته

ما در حال حاضر Turboant X7 Pro را آزمایش می کنیم. تاکنون معلوم شده است که این یک اسکوتر مناسب برای انجام سفارشات است. در حال حاضر X7 Pro و Turboant X7 (419 دلار) در معرض فروش قرار گرفته اند و آن را به گزینه ای سطح پایین تبدیل می کنند.

رانندگی

Meet Ridepanda: بخشی از Geek Squad ، بخشی از سرویس Apple Care با بخشی از سس مخفی مخصوص خریداران برق است. خدمات Ridepanda نه تنها کاربران را از طریق فرایند خرید یک دوچرخه الکترونیکی ، اسکوتر الکترونیکی یا موتورگازی جدید راهنمایی می کند ، بلکه گزینه هایی برای مونتاژ دوچرخه خانگی ، تعمیرات ، تعمیر و نگهداری ، بیمه سرقت ، ضمانت نامه های طولانی مدت ، برنامه های پرداخت و ارتقا product محصول هر سرویس را می توان به صورت a la carte خریداری کرد. تخفیف 50 دلاری از 500 دلار به بالا برای کلیه محصولات و خدمات اعمال می شود.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر