[ad_1]

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

کاف گردن (که به عنوان گرم کننده سینه یا گردن نیز شناخته می شود) جایگزینی برای آن ارزش دارد ماسک های پارچه ای صورت تا سرعت گسترش رمان را کاهش دهد ویروس کرونا فصل بعدی همچنین می تواند صورت شما را در تمام طول زمستان سالم نگه دارد و از بند ماسک های معمولی جدا می شود.

برای دیدن پیشنهادات ما در مورد بهترین گترهای گردن ، به خواندن ادامه دهید.

آیا گتوهای گردنی از شیوع ویروس کرونا می کاهند؟

اینکه آیا آنها سرعت گسترش ویروس کرونا را کاهش می دهند یا خیر محل بحث است. آ مطالعه منتشر شده در آگوست پیشنهاد می کند که گترهای گردنی مانند سایر ماسک ها قطره ای نمی گیرند ، اما هنگام آزمایش فقط یک کاف دست گردن را ارزیابی کرده است. نویسندگان این تحقیق اذعان می کنند که برای تعیین قطعی اینکه گتوهای گردن در کاهش سرعت ویروس کرونا موثر هستند ، آزمایشات بیشتری لازم است.

تحقیقات اضافی نشان می دهد که گترهای گردنی تا زمانی که از چند لایه پارچه استفاده کنند ، در حفظ قطرات تنفسی موثر هستند.

چه به دنبال یک دستبند گردن باشید تا از شما در برابر عناصر محافظت کند یا به عنوان روکش صورت ، این لیست شما ، صورت و گردن شما را پوشش می دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک های صورت برای دویدن

سارا میتروف / CNET

این دستبند گردنی مرا جلب کرد زیرا از پارچه ای فوق العاده نرم ساخته شده است ، در اندازه های مختلف وجود دارد و اشعه ماورا بنفش را مسدود می کند. اندازه کوچک / متوسط ​​باریک است ، بنابراین اگر شما مانند من سر و صورت کوچکی دارید انتخاب خوبی است – من در سر خوردن آن مشکلی نداشتم. همچنین به صورت متوسط ​​/ بزرگ بسیار بزرگ در دسترس است.

پارچه نرم بامبو پوشیدن آن را برای مدت طولانی راحت می کند. از آنجا که پارچه نازک است ، شما می خواهید با تا زدن آن را دو برابر کنید تا به عنوان پوشش صورت استفاده شود. با این حال ، این باریک ترین دستبندی نیست که من آزمایش کرده ام ، و این یک چیز خوب است – به اندازه کافی ضروری است که شما را در هوای سرد گرم نگه می دارد ، و پوشیدن آن در روزهای گرم خیلی ضخیم و گرفتگی ندارد.

سارا میتروف / CNET

این ممکن است تنها گتو باشد که به اعتقاد من گسترش میکروب ها را کند خواهد کرد. این دارای چندین لایه پارچه ، از جمله یک فیلتر است. Biogaiter تبلیغ می کند که از “فناوری فیلتراسیون G95” استفاده می کند ، که “99.75٪ از تمام ذرات هوا را با اندازه 0.1 میکرون و بزرگتر” در کل گتو فیلتر می کند. این سطح از حفاظت از دستگاه تنفس N95 بالاتر است که 95٪ ذرات با اندازه 0.3 میکرون و بیشتر را مسدود می کند.

این محافظت به قیمت سبک و راحتی ارائه می شود. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد ، طراحی این گتو زیبا ، زشت است. اصولاً این کیسه ای است که از پارچه ته ته ساخته شده و با کمک طناب الاستیک دور سر شما محکم می شود. برای پایین آمدن و پایین آمدن مستقیم به چشمانم ، مجبور شدم آن را محکم کنم تا جایی که به بینی ام فشار آورد ، که راحت نبود.

با این حال ، من قصد ندارم این گتو را بنویسم زیرا سر همه متفاوت است و هوا را فیلتر می کند ، کاری که هیچ یک از محله های یهودی نشین دیگری که من آزمایش کرده ام ادعا نمی کند.

اگر به دنبال یک کاف گردن هستید که احتمالاً گسترش ویروس کرونا را کند کرده و مایلید 60 دلار هزینه کنید ، این بهترین شرط شماست.

سارا میتروف / CNET

دستگیره Buff Original نسبت به سایر مواردی که آزمایش کردم طولانی تر است و این باعث انعطاف پذیری آن می شود زیرا می توانید آن را به چندین روش مختلف بپوشید. این پارچه بدون دردسر و بدون خفاش است و به قدری سبک است که در روزهای گرم احساس ناراحتی نمی کند. اگرچه نازک است اما می توانید ژل Buff را دو برابر کنید تا در برابر عناصر محافظت بیشتری داشته باشید.

همچنین اشعه ماورا بنفش را با درجه 50 UPF مسدود می کند. اگر هر چقدر ضد آفتاب بزنید به راحتی می سوزید ، این یک گتو خوب است که به عنوان یک لایه محافظ اضافی در آفتاب قرار بگیرید.

Buff همچنین از چاپها و رنگهای متنوع تری نسبت به بیشتر گترهای این لیست برخوردار است و در چندین سبک مختلف وجود دارد ، از جمله آنهایی که حشرات را دفع می کنند ، باد را می بندند و در هوای سرد عایق اضافی دارند.

سارا میتروف / CNET

Smartwool شهرت خوبی در ساخت لباس های پشمی و لوازمی ساخته است که به اندازه کافی نرم هستند و شما می خواهید آنها را بپوشید. برای این دستبند گردن هم همینطور است.

دارای دو لایه پشم نرم برای محافظت از صورت و گردن شما در برابر هوای سرد در حالی که رطوبت را از بین می برد. این لوله کوتاه است ، بنابراین نمی توانید آن را به همان روش های مختلف مانند سایر دوستداران این لیست بپوشید. این نیز از بیشتر آزمایش شده ها گسترده تر است ، این بدان معناست که من در جلوگیری از سقوط آن مشکل دارم ، اما روی کسی با اندازه سر متوسط ​​مناسب است.

توصیه شده اما آزمایش نشده است

قبل از انتشار ، من نتوانستم این گترهای گردنی را آزمایش کنم ، اما آنها را شامل می شوم زیرا دارای ویژگی های قابل توجه هستند.

پاتاگونیا

اگرچه فرصتی برای امتحان این گتو پیدا نکرده ام ، اما خواهان آن هستم زیرا این فرصت خوب دیگری برای هوای سرد است ، به ویژه هنگامی که در زمستان دما کاهش می یابد. پاتاگونیا یک مارک قابل اعتماد است و من به آن لوازم استفاده از 100٪ پارچه بازیافتی و استفاده از تجارت عادلانه برای ساخت آن را می دهم.

جمهوری موز

اگر مانند من سر و صورت کمی دارید ، می توانید سعی کنید از لغزیدن برخی از گتوها در حین پوشیدن از این لیست جلوگیری کنید. این دستبند Banana Republic دارای طرحی مشابه Biogaiter است و دارای یک بند است که آن را به دور سر شما می پیچد تا حرکت نکند.

همچنین با پارچه کشباف کشسان ساخته شده است که به نظر من نرمتر از پارچه Biogatier است. به علاوه ، فقط 15 دلار است که ارزان تر از تقریباً هر محصول دیگری در این لیست است.

همچنین تست شده است

سارا میتروف / CNET

در تحقیق خود ، می خواستم ببینم که آیا محله یهودی نشین ارزان قیمت در سراسر آمازون واقعاً معامله خوبی است. من این دو جز component دارای امتیاز بالا را با قیمت 9 دلار یافتم و آنچه در پست الکترونیکی ارائه شد تقریباً همان چیزی بود که انتظار داشتم – ارزان و غیر قابل توجه.

پارچه قابل تنفس است اما نازک است ، بنابراین همه چیز نیست که در برابر هوای سرد ، آلودگی یا گسترش میکروب ها محافظت می کند. اگر آماده خرید یک کاور صورت ارزان هستید ، به جای آن ماسک تهیه کنید.

همانطور که تست کردم

من از هریک از این محله های یهودی نشین درب برای کیفیت ، طراحی و ارزش قدردانی کردم. اگرچه در طول شیوع ویروس کرونا ، از کافهای گردن به عنوان پوشش صورت غیر پزشکی استفاده می شد ، همه محصولات آزمایش شده من – Biogaiter – برای کاهش سرعت انتشار میکروب ها طراحی نشده اند و ادعا نمی کنند که چنین کاری می کنند.

از آنجا که من برای آزمایش علمی اثربخشی این گتوها به عنوان برش صورت به آزمایشگاه ها دسترسی ندارم ، یک آزمایش تطبیق تبلیغ شده توسط بیل نای انجام دادم. یک کبریت یا فندک را در فاصله حدود یک متری دهان خود نگه دارید و تا آنجا که می توانید برای خاموش کردن شعله آن را منفجر کنید.

این آزمایش نه قابل اعتماد و نه قطعی است ، اما به شما کمک می کند تا میزان هوای عبور از گتو و در نتیجه خروج چند قطره از آن را نشان دهد. برای مرجع ، من یک ماسک پنبه ای دو لایه از Target دارم که تست تطبیق را قبول می کند.

با کافهای گردن یک لایه ، آنها را برای آزمایش دو برابر کردم. تنها دو نفری که گذشتند بیوگیتر و پاندول درب پشم هوشمند، هر دو دارای چندین لایه پارچه هستند. بیوگیتر حتی وقتی شعله را نزدیکتر و به صورتم نزدیک کردم عبور کرد. سرانجام من در حالی که دستبند گردنی Smartwool پوشیده بودم ، موفق شدم شعله را خاموش کنم ، اما برای این کار مجبور شدم چند بار ورم کنم و سخت متورم شوم. برای بقیه ، من می توانم مسابقه را با یک نفس بکشم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آنچه باید درباره پاکسازی و استفاده مجدد از ویروس بدانید …


3:02

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر