[ad_1]

گلدان فوری بازار لوازم آشپزخانه را فتح کرد. اگر بسیاری از ویژگی های آشپزی آن را شیفته خود کرده اید ، مقدار بسیار زیادی رایگان است دستور العمل با یک قابلمه بصورت آنلاین در دسترس است و پیرو فرقه، شما ممکن است آماده باشید تا ببینید که این همه هیاهو چیست.

بیش از دوازده مدل در خانواده Instant Pot وجود دارد و ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین مدل را برای نیازهای آشپزی خود پیدا کنید. در حالی که گلدان های فوری از بیرون بسیار شبیه به هم هستند ، اما همه یکسان ایجاد نشده اند. مدل های مختلف برای انواع مختلف پخت و پز بهتر است ، چه شما از آن به عنوان زودپز ، بخار و یا برای تفت دادن استفاده کنید.

اگر به دنبال گلدان فوری هستید که عملکردهای تغذیه ای خاصی مانند پختن تخم مرغ ، تهیه ماست یا حتی کنسرو میوه را انجام دهد ، باید بدانید کدام مدل ها واقعاً می توانند این کار را انجام دهند. در اینجا مدل های گلدان فوری مورد علاقه ما وجود دارد.

بیشتر بخوانید: آیا قابلمه فوری مواد مغذی موجود در غذای شما را هنگام پختن از بین می برد؟

عرق فوری از طریق آمازون

Instant Pot Duo 7-in-1 محبوب ترین سری این شرکت است و دلیل خوبی هم دارد. با هفت عملکرد پخت و پز: زودپز ، زودپز ، پلوپز ، بخارپز ، ساطور ، ماست و گرم کننده. Duo را می توانید در سه اندازه 3 لیتری (71 دلار) ، 6 کوارت (80 دلار) و 8 کوارت (99 دلار) خریداری کنید.

این مقرون به صرفه ترین مدل برای برنامه های ورزشی با ماست و مرغ و همچنین گزینه پخت و پز تحت فشار زیاد یا کم است.

برنامه های شامل: برنج ، لوبیا / چیلی ، مرغ ، گوشت / خورشت ، غلات سبوس دار ، فرنی ، سوپ / آبگوشت ، بخار ، پخت دستی یا پخت فشار

چه چیزی جا افتاده: کیک ، استریلیزاسیون ، تخم مرغ ، فوق العاده و کنسرو

کمترین قیمت تاکنون (8 متر مربع): 49 دلار در آمازون (28 نوامبر 2019).

تایلر لیسنبی / CNET

برخلاف نام خود ، سری Lux V3 ابتدایی ترین قابلمه فوری در مورد ویژگی های پخت و پز است و بهترین قابلمه فوری برای بودجه است. شامل زودپز ، زودپز ، زودپز ، لانه زنبوری ، بخارپز و بخاری. می توانید آن را در اندازه های 3 لیتر (49 دلار) ، 6 کوارت (79 دلار) و 8 کوارت (110 دلار) خریداری کنید.

با Lux می توانید غذا را تحت فشار زیاد تا چهار ساعت بپزید و وعده های غذایی را تا 10 ساعت به صورت دستی یا خودکار گرم نگه دارید. با این حال ، گزینه کم فشار برای این مدل پخت و پز وجود ندارد. این همچنین تنها مدل فاقد نگهدارنده درب است (آن شکافهای مناسب در دسته های چپ و راست که می توانند درپوش شما را به حالت ایستاده نگه دارند).

البته ، Lux یک مدل اساسی است ، اما اگر بودجه محدودی دارید ، گزینه های زیادی برای ایجاد غذاهای آسان با دستور العمل های خورشت گوشت گاو و قابلمه مرغ فوری گرفته تا لوبیا و سیب زمینی در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه های شامل: برنج ، گوشت / خورشت ، چند دانه ، سوپ / آبگوشت ، بخار ، پخت دستی یا تحت فشار ، فرنی ، کیک و تخم مرغ

چه چیزی جا افتاده: عقیم سازی ، فوق العاده ، کنسرو ، لوبیا / چیلی و مرغ

کمترین قیمت تاکنون (8 qt.): 55 دلار در آمازون (15 نوامبر 2019). بررسی Instant Pot Lux 6-in-1 V3 را بخوانید.

گلدان فوری

سری Ultra از مدل های قبلی به روزرسانی می کند. شما می توانید وعده های غذایی خوشمزه با فشار بالا و پایین را تا شش ساعت ، دو ساعت بیشتر از سری Lux و Duo بپزید. در 3 لیتر 120 دلار ، 6 دلار 6 لیتری و 180 دلار 8 کوارته موجود است و بهترین زودپز فوری است.

نام Ultra از گزینه اضافه شده برای تنظیم دقیق پارامترهایی مانند دما می آید. می توانید دما را از 104 تا 208 درجه فارنهایت روی یک درجه تنظیم کنید. همچنین می توانید مقادیر مشخصی را برای زمان پخت ، سطح فشار و زمان تأخیر شماره گیری کنید.

برنامه های شامل: برنج ، لوبیا / چیلی ، گوشت / خورشت ، غلات سبوس دار ، فرنی ، سوپ / آبگوشت ، کیک ، استریلیزاسیون ، بخار ، تخم مرغ ، پختن دست تحت فشار و فوق العاده

چه من دارم: غذای مرغ و کنسرو

کمترین قیمت تاکنون (8 متر مربع): 95 دلار در آمازون (28 نوامبر 2019).

تایلر لیسنبی / CNET

شاید اولین گلدان فوری هوشمند را به یاد بیاورید ، گلدان فوری هوشمند که از طریق بلوتوث تغذیه می شود. این شرکت این مدل را متوقف کرد و یک گلدان فوری Wi-Fi Instant Pot را با قیمت 150 دلار جایگزین آن کرد.

این چند کوکی فناوری برای کنترل از راه دور اجاق گاز شما ، سفارشی کردن دستور العمل ها و اعلان ها ، به برنامه کنترل پنل Instant Pot متصل است. قابل حمل Wi-Fi Instant Pot توسط دستورات صوتی از طریق الکسا و دستیار Google نیز کنترل می شود. توجه به این نکته مهم است که این مدل فقط در اندازه 6 لیتر در دسترس است ، بنابراین اگر این مورد برای شما مناسب نباشد ، ممکن است بهترین غذای فوری برای نیازهای آشپزی شما نباشد.

برنامه های شامل: برنج ، لوبیا / چیلی ، گوشت / خورشت ، غلات سبوس دار ، فرنی ، سوپ / آبگوشت ، کیک ، بخار ، تخم مرغ و دست پخت یا فشار

چه من دارم: طیور ، کنسرو ، فوق العاده و استریلیزه

کمترین قیمت تاکنون (6 متر مربع): 90 دلار در آمازون (26 نوامبر 2018). بررسی فوری WiFi هوشمند Instant Pot ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Instant Pot Smart Wifi زودپز شما را متصل می کند


1:41

کدامیک برای شما بهتر است؟

حالت ها و گزینه های خاص غذا در انتخاب بهترین ظرف فوری برای نیازهای آشپزی یا غذایی که می توانید بیشتر استفاده کنید ، تفاوت ایجاد می کند. اگر می خواهید خودتان ماست درست کنید یا اگر تخم مرغ های آب پز شده را دوست دارید ، ارزش دارد که برای یک گلدان فوری که می تواند این کارها را انجام دهد کمی بیشتر بپردازید.

وقتی نوبت به انتخاب اندازه مناسب می رسد ، Instant Pot یک مدل 3 لیتری را برای یک یا دو نفر توصیه می کند. خانواده های شش نفره یا کمتر به احتمال زیاد از مولتی کوکر 6 اتاقه خوشحال خواهند شد. اگر خانوار پرجمعیتی دارید یا غالباً گروه های بزرگی را میزبانی می کنید ، بهار را برای یک مدل 8 ماهه در نظر بگیرید.

گزینه هایی از مارک های دیگر وجود دارد. ما اخیراً بسیار عالی بررسی کردیم چند کوکی Wi-Fi از ChefIQ. این کار بیشتر از مدل Wi-Fi Instant Pot است و دارای مقیاس یکپارچه ، گلدان نچسب و یک برنامه کاربردی مفید برای iOS یا Android است. هزینه آن 200 دلار است ، بنابراین اگر شما آماده تغییر مدل بالا نیستید ، گزینه های ارزان قیمت Instant Pot برای مبتدیان بسیار مناسب است.

اگر هنوز مطمئن نیستید که بهترین مدل ظرف مناسب برای آشپزخانه شما کدام مدل خواهد بود ، جدول مقایسه محصول Instant Pot یا راهنمای آن برای انتخاب اجاق گاز مناسب را بررسی کنید. در پایان روز ، همه این مدل ها حالت های اصلی پخت و پز را ارائه می دهند و پخت و پز آرام قابلمه Instant Pot با عملکرد بسیار خوبی شناخته می شود.

توصیه های بیشتر برای آشپزخانه

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر