[ad_1]

مدتی می گذرد که آنها بیرون می روند – یا خاک.

آب کم عمق

2021 فورد برونکو در بهار 2021 در دست مالکان بی صبر نخواهد بود. روز جمعه ، سخنگوی فورد به Roadshow گفت که این خودروساز مدلهای چهار و دو در را برای تابستان به تعویق می اندازد پاندمی ویروس کرونا همچنان مشکلاتی را برای تأمین کنندگان SUV آفرود ایجاد می کند.

سخنگوی Roadshow گفت: “ما متعهد هستیم Broncos را با کیفیتی که شایسته مشتریان است بسازیم.” ما هرگز تاریخ دقیق عرضه SUV مورد انتظار را نگرفتیم ، اما فورد به آن پایبند است دوره بهار 2021 ماهها ، حتی در پس زمینه یک بیماری همه گیر. حالا پنجره یک فصل به عقب برمی گردد. تابستان رسماً از 20 ژوئن سال آینده آغاز می شود و در 22 سپتامبر به پایان می رسد ، بنابراین در بدترین حالت ما شش ماه تأخیر از برنامه اصلی را در نظر داریم.

اگر می خواهید یک برونکو مجهز به پارک کنید جعبه دنده دستی و بسته Sasquatch در گاراژ ، شما باید حتی بیشتر صبر کنید. سخنگوی فورد به Roadshow گفت که اکنون محدودیت های مشابه تأمین کننده در مورد تمام Broncos های مجهز به دنده Sasquatch و سه پدال ، مدل 2022 اعمال خواهد شد. پیش از این ، فورد گفته بود که در اواخر سال 2021 شاهد شروع این ترکیب خواهیم بود.

در همین حال ، فورد قصد دارد ماه آینده کتاب های سفارش برای Bronco را باز کند. سپس دارندگان رزرو می توانند در واقع رزروهای خود را به سفارشات صحیح خودرو تبدیل کنند. فورد به این افراد مهلت می دهد تا مارس 2021 برای انتخاب سفارشات و فروشندگان نهایی شوند.

سلام ، حداقل ما می دانیم که در سال 2021 هنوز چیز خوبی برای انتظار داریم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اولین سفر فورد برونکو و برونکو اسپورت 2021: پادشاهان خاکی


7:29

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر