[ad_1]

fitbitsense-1

Lexy Savvides / CNET

اگر تو داری Fitbit Sense یا نسخه 3، چندین ویژگی جدید برای کاوش در ساعت هوشمند خود دارید. با به روزرسانی سیستم عامل Fitbit 5.1 ، اکنون می توانید از دستیار Google به عنوان دستیار صوتی Fitbit به جای Alexa آمازون ، که از ساعت راه اندازی روی ساعت ها موجود است ، استفاده کنید. این به روزرسانی همچنین به شما امکان می دهد وقتی تلفن در نزدیکی است با ساعت تماس بگیرید ، جوابهای نوشتاری را از روی مچ دست خود تنظیم کنید (فقط Android) و هنگام خواب به داده های سلامتی بیشتری دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: Fitbit Sense ، Versa 3 و Inspire 2 اینجا هستند: نحوه تصمیم گیری برای خرید چه کسی است

به روزرسانی سیستم عامل 5.1 فقط یک ماه پس از آخرین به روزرسانی نرم افزاری آن انجام شد که الکتروکاردیوگرام داخلی (ECG یا ECG) Fitbit Sense را در ایالات متحده ، برخی از کشورهای اروپایی و هنگ کنگ فعال می کند.

Fitbit دو ساعت هوشمند جدید در سال 2020 راه اندازی کرده است: Sense پیشرفته با ویژگی های پیشرفته نظارت بر سلامت ، از جمله ECG ، تشخیص استرس و نظارت بر دما ؛ و نسخه 3، ادامه خط Versa با ارتقا design طراحی و GPS داخلی.

در اینجا هر چیز دیگری است که در به روز رسانی گنجانده شده است:

  • میزان خواب اکسیژن خون به طور خودکار کنترل می شود. قبلاً این داده ها فقط صبح روز بعد در دسترس بود که شب قبل یک شماره گیری خاص SpO2 انتخاب کرده باشید. اگر ترجیح می دهید قرائت های روی مچ دست خود را ببینید ، در پایان سال هفت چهره SpO2 جدید برای انتخاب در گالری برنامه وجود دارد.
  • از بین الکسا و دستیار Google روی مچ دست خود یکی را انتخاب کنید. با رفتن به برنامه Fitbit و یافتن گزینه دستیار صوتی در مدل ساعت هوشمند خود در برگه حساب ، سوییچ کنید. اگر دستیار Google را انتخاب کنید ، باید وارد حساب Google خود شوید.
  • الکسا اکنون به شما پاسخ می دهد. پیش از این ، الکسا پاسخ ها را به راحتی روی صفحه نمایش می داد.

انتشار این به روزرسانی از ماه گذشته در ایالات متحده آغاز شد. متأسفانه ، مدلهای قدیمی Fitbit مانند Versa 2 و Ionic به روزرسانی سیستم عامل 5.1 را دریافت نمی کنند.

امکان دریافت تماس سریع با مچ دست و پاسخگویی به پیام های صوتی ، باعث رقابت بیشتر Fitbits جدید با دیگر موارد می شود. اپل واچ سری 6، Apple Watch SE و Galaxy Watch 3. هنگامی که فرصت آزمایش ویژگی های جدید را داشته باشیم ، بررسی Fitbit Sense را به روز می کنیم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر