[ad_1]

کنسول های سری Xbox X و S با کنترلرها

CNET

اگر گیمری هستید که می خواهد به محض دسترسی به بازی ها بازی کند ، می خواهید آخرین به روزرسانی Xbox را نصب کنید. این به نسل بعد نسل بعدی می دهد Xbox X سری و ج و قدیمی تر یکی توانایی پیش نصب عناوین موجود در کنسول های Microsoft را مدل سازی می کند سرویس اشتراک Game Pass، این شرکت در یک پست وبلاگ روز دوشنبه اشاره کرد.

در این قسمت آمده است: “کافیست به کنسول یا دستگاه تلفن همراه خود به برنامه Xbox Game Pass بروید و به دنبال برگه” به زودی “باشید. “گرچه همه بازی های به زودی نمی توانند از قبل نصب شوند ، ما یک ویژگی ویژه برای برنامه تلفن همراه Game Pass ایجاد کرده ایم که به شما امکان می دهد بقیه را در صف قرار دهید تا در روز اول نصب کنید.”

بیشتر بخوانید: به روزرسانی های Xbox Series X Recovery: موجودی کالا را در Amazon ، Best Buy ، Target ، Walmart و موارد دیگر بررسی کنید

از نظر زیبایی شناسی ، این به روزرسانی زمینه ای پویا به Xbox Series X و S اضافه می کند – برخی از شش گزینه ادای احترام به نسل های قبلی کنسول های Xbox را دارند. اگر تشنه هستید exbox 360 روز ، موج سبز اشک به چشم شما می آورد.

همچنین نشان های “Optimized for X series |.” S “به همه بازی هایی که از نسل بعدی کنسول ها به روز شده اند – شامل Assassin’s Creed: Valhalla، Yakuza: Like a Dragon و The Falconeer – بنابراین شما می توانید خارق العاده ترین بازی ها را برای بازی انتخاب کنید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Xbox Series X و Series S ارائه می دهند دقیق ، کارآمد …


5:19

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر