[ad_1]

قرار دادن یک تصویر نمای نزدیک میکروفن EDL مریخ نورد Perseverance است.

NASA / JPL-Caltech

سفر فضایی چگونه به نظر می رسد؟ اگر شما مریخ نورد بعدی ناسا ، پشتکار در راه رسیدن به مریخ به نظر می رسد مثل صدای همهمه ملایم.

این مریخ نورد مجهز به میکروفونی است که برای ضبط صداهای ورود ، فرود و فرود (EDL) طراحی شده است پس از رسیدن به سیاره سرخ در فوریه 2021. آنچه مریخ نورد در سفر بین سیاره ای می شنود.

کلیپ 60 ثانیه ای SoundCloud از 19 اکتبر هنگام بازرسی از دوربین EDL و سیستم میکروفون مریخ نورد ارائه می شود.

این صدای چرخان از پمپ حرارتی روتور می آید. روز چهارشنبه بیانیه JPL گفت: “پمپ در سمت راست عقب Permanence قرار دارد ، بخشی از سیستم حرارتی مریخ نورد است که به حفظ دمای عملکرد اجزای خودرو حتی در سردترین شب های زمستان نیز کمک می کند.”

دیو گرول ، مهندس ارشد ، گفت: “با عذرخواهی مردی که شعار Alien را ارائه داد ، حدس می زنم شما می توانید بگویید هیچ کس در فضا نمی تواند صدای جیغ شما را بشنود ، اما شما می توانید پمپ حرارت خود را بشنوید.” برای زیر سیستم و دوربین میکروفون EDL مریخ نورد در JPL. گرول گفت که میکروفون قادر است صدای پمپ را از طریق لرزش مکانیکی بلند کند.

تیم استقامت از این وزوز ناچیز هیجان زده می شوند زیرا این بدان معنی است که سیستم میکروفون به درستی کار می کند و باید بتواند آنچه را Gruel “صدا و خشم فرود آمدن در مریخ” توصیف می کند ، ضبط کند.

ماندگاری یک ماموریت آوانگارد را آغاز می کند تا به دنبال نشانه هایی از حیات میکروبی باستان و نمونه سنگها و گرد و غبار را جمع کنید تا بعداً به زمین بازگردید. او همچنین یک آزمایش را می پوشد هلی کوپتری به نام نبوغ.

برای تاریخ مریخ نورد با سرنوشت مریخی خود ، 18 فوریه را در تقویم خود جمع کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود ، می توانیم صدای صوتی دیدنی و جذاب از ورود وی بدست آوریم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر