به ما بگویید در CES 2021 چه چیزی را نشان خواهید داد

[ad_1]

یکی از مهمترین ویترین های تکنولوژی سال سازگاری با زمانهای خارق العاده ای است که توسط بیماری همه گیر ویروس کرونا ارائه شده است. CES 2021 ، بزرگترین نمایشگاه الکترونیکی مصرفی ، یک رویداد کاملاً مجازی خواهد بود. در این نمایشگاه که از 11 تا 14 ژانویه برگزار می شود ، سخنرانی های اصلی ، محصولات جدید و نمایش فن آوری پیشرفته همچنان وجود دارد ، اما حاضران آنها را در صفحه نمایش تجربه می کنند.

مثل همیشه ، خبرنگاران CNET تاریخچه CES را به شما می گویند. ما فقط این کار را متفاوت انجام خواهیم داد. از آنجا که ما قادر به ملاقات حضوری نخواهیم بود ، می خواهیم در مورد محصولات جدید شما از قبل اطلاعاتی کسب کنیم (تحریم اعمال خواهد شد). چه چیزی را به صورت مجازی نشان خواهید داد؟ چه کاری انجام می دهد و چرا عالی است؟

لطفا فرم زیر را پر کنید و درباره پیام خود بگویید. از همه زمینه ها استفاده کنید و تا حد امکان توصیفی و دقیق باشید. در زیر همچنین دستورالعمل های ارسال عکس و فیلم را خواهید یافت. اگر احساس کنیم مورد توجه خوانندگان ما قرار گرفته است ، تیم ما بررسی و پاسخ خواهد داد.

اگر با این فرم مشکلی دارید ، لطفاً اطلاعات محصول خود را به آدرس ces2021@redventures.com ارسال کنید.

ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم. امروزه فناوری حتی از اهمیت بیشتری در جهان برخوردار است و ما مشتاقانه می خواهیم به خوانندگان خود بگوییم که چه انتظاری در سال 2021 دارند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet