[ad_1]

roborock-s5-max

روبروک

ربات جاروبرقی من ابزار لازم برای جاروبرقی کف دست یا حداقل یکبار دیگر برای جاروبرقی هستم. من چندی پیش یک ربات را آزمایش کردم ، اما از آن متنفر شدم. چه کسی جای دو کفش کفپوش رقیب را دارد؟ Roborock S5 Max با ترکیب این دو مشکل را حل می کند: این یک خلا hy ترکیبی و شستشو است و معمولاً 549 دلار فروخته می شود. اما در حال حاضر و تا زمانی که تحویل کالا ادامه یابد ، می توانید دریافت کنید Roborock S5 Max با قیمت 439 دلار ارسال شده – حمل و نقل رایگان و بدون مالیات فروش (مگر اینکه در نیویورک باشید).

در صفحه محصول با 549 دلار علامت گذاری شده است ، اما با ورود به سبد خرید شما باید به طور خودکار به 439 دلار کاهش یابد.

مدتی است که Roborock S5 Max را امتحان کرده ام و آن را به عنوان بهترین خلا rob ربات که در خانه ام داشته ام توصیف می کنم. خود ربات کمتر از اکثر رباتهایی که من امتحان کرده ام بسته ، گیر افتاده ، گیر کرده یا در گوشه ای قرار دارد. به عنوان مثال ، یک ربات رقیب که من آزمایش کردم ، می تواند به طور معمول زیر در یخچال دزدکی حرکت کند و وسواس زیادی برای تمیز کردن چراغ کف دارد تا جایی که بارها و بارها به پایه سقوط کند. S5 Max هر چند؟ تقریباً فوق العاده طبیعی در جلوگیری از این نوع تله ها مهارت دارد.

علاوه بر این ، S5 Max به شما امکان می دهد نقشه خانه خود را در برنامه تلفن همراه علامت گذاری کنید. من مکانم را به اتاقهای جداگانه ای تقسیم کردم تا بتوانم ربات را برای تمیز کردن به یک مکان خاص فراخوانی کنم. همچنین مناطق محدود را مجاز می کند ، بنابراین من در اطراف موانع خاصی از جمله یک حصیر حمام مخمل خواب دار محل اسکان قرار می دهم ، که عبور از آن برای هر روبات بسیار زیاد بود. و می توانید برای خشک نگه داشتن فرش و قالیچه ها مکان هایی برای تمیز نکردن ایجاد کنید.

صحبت از شستشو ، این یک مخزن آب ساده با نصب / جدا شدن با پد تمیز کننده است. وقتی مخزن متصل شد ، ربات تمیز می شود. هنگامی که برداشته شد ، ربات وکیوم کرد. ساده است.

CNET هنوز Roborock S5 Max را بررسی نکرده است ، بنابراین هیچ رتبه رسمی وجود ندارد ، اما من می توانم با توجه به تجربه شخصی خود اطمینان دهم که قابل توجه است. اگر فقط خالی شود ، مورد علاقه من خواهد بود. در حال حاضر 439 دلار قیمت دارد ، می گویم ارزش فوق العاده ای است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

لیزر ، حسگر و ربات ، آه من: برخی از روبات ها خلاuum می کنند …


3:43


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر