[ad_1]

بیل گیتس در مورد ساخت واکسن ویروس کرونا خوشبین است. دو کاندید واکسن اول احتمالاً دریافت مجوز از FDA ، یكی از Pfizer و دیگری از Moderna ، 95 درصد در برابر ویروس موثر است. اما بنیانگذار و بنیانگذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس در مایکروسافت همچنین با اشتیاق نسبت به واکسن های تولید شده توسط AstraZeneca ، Johnson & Johnson و Novavax ، امید زیادی به واکسن هایی که هنوز در اخبار مهم خبری قرار نگرفته اند ، دارد.

گیتس روز یکشنبه در مصاحبه ای با Fareed Zakaria از CNN گفت: “تقریباً همه واکسن ها با بازده بسیار بالایی کار می کنند.” “من خوش بین هستم که تا ماه فوریه بسیار محتمل است که همه آنها بسیار موثر و ایمن باشند.”

اما جهان هنوز از جنگل بیرون نیامده است.

گیتس گفت: “ما باید نگران شش ماه آینده باشیم.” وی همچنین درمورد آزمایش و توزیع واکسن مواردی را مورد بحث قرار داد ، اما معتقد است که این چالش ها مرتفع خواهند شد.

گیتس گفت: “به روشی کمی ناقص ، فکر می کنم تدارکات حل شود.” “با گذشت زمان ، ما به سطح بیش از 70 درصد مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری خواهیم رسید.”

گیتس می گوید شام شکرگذاری خود کوچک خواهد بود و با اعضای خانواده ای که در آنجا نیستند ارتباط ویدیویی ایجاد می کند. وی از آمریکایی ها خواست تا وقتی منتظر واکسن هستیم از ماسک و فاصله اجتماعی استفاده کنند.

وی گفت: “می دانید ، سعی كنید خانواده خود آخرین نفر در این بیماری همه گیر جان خود را از دست ندهند ، زیرا شما آماده زندگی برای دیدن آن تا بهار هستید ، زمانی كه واكسن واقعاً شروع به سقوط می كند.”

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر