[ad_1]

بیل گیتس در مورد ساخت واکسن ویروس کرونا خوشبین است. دو کاندید واکسن اول به نظر می رسد 95 مورد تأیید FDA است ، یکی از Pfizer و دیگری از Moderna ، 95٪ در برابر ویروس موثر است. اما بیل و ملیندا گیتس ، بنیانگذار و بنیانگذار مایکروسافت ، همچنین امید زیادی به واکسن هایی دارند که هنوز خبرهای مهمی از جمله آنهایی که AstraZeneca ، Johnson & Johnson و Novavax تولید کرده اند ، نیستند.

گیتس روز یکشنبه در مصاحبه ای با فرید زکریا از CNN گفت: “تقریباً همه واکسن ها با بازده بسیار بالایی کار می کنند.” “من خوش بین هستم که تا ماه فوریه بسیار محتمل است که همه آنها بسیار موثر و ایمن باشند.”

اما جهان هنوز از جنگل بیرون نیامده است.

گیتس گفت ، “ما باید نگران شش ماه آینده باشیم.” وی همچنین درمورد آزمایش و توزیع واکسن مواردی را مورد بحث قرار داد ، اما معتقد است که این چالش ها برطرف خواهند شد.

گیتس گفت: “به روشی کمی ناقص ، فکر می کنم تدارکات حل شود.” “با گذشت زمان ، ما به سطح بیش از 70 درصد مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری خواهیم رسید.”

گیتس می گوید شام شکرگذاری خود کوچک خواهد بود و با اعضای خانواده ای که در آنجا نیستند ارتباط ویدیویی ایجاد می کند. وی از آمریکایی ها خواست تا وقتی منتظر واکسن هستیم از ماسک و فاصله اجتماعی استفاده کنند.

وی گفت: “می دانید ، سعی كنید خانواده خود آخرین نفر در این بیماری همه گیر جان خود را از دست ندهند ، زیرا شما آماده هستید تا تا بهار ، كه واكسن شروع به سقوط می كند ، از آن عبور كنید.”

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر