[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

مردم شکر نخواهیم کرد: معاملات iPad هر روز کوچکتر می شوند. چندین معامله ای که در جریان فروش جمعه سیاه انجام می شد ، اغلب در مدل هایی مانند iPad Air یا کاهش قیمت که به محدودیت نیاز داشتند ، به 50 تا 70 دلار محدود می شد. حالا ، دوشنبه سایبری فروش به طور جدی در تاریخ 30 نوامبر آغاز می شود ، ممکن است بازگشت برخی از تخفیف ها را مشاهده کنید. اما در حال حاضر تنها اگر بیش از 1000 دلار برای یک آیپد پرو 512 گیگابایتی هزینه کرده اید ، باید به کاهش قیمت مناسب بپردازید. و بسیاری از مواردی که می توانید دریافت کنید با تاریخ تحویل در ژانویه (حداقل در حال حاضر) همراه هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین iPad برای دریافت در سال 2020

ما با ظهور معاملات جدید و انقضا معاملات قبلی ، این لیست را به روز می کنیم ، بنابراین مرتباً برای بهترین قیمت چک کنید.

مدلهای بزرگتر iPad Pro در حال حاضر در آمازون کوچک شده اند. برای مدل های 128 و 256 گیگابایتی یا 150 دلار برای مدل های 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی می توانید 100 دلار پس انداز کنید. اما فقط به خاطر داشته باشید که ما انتظار داریم نسخه های iPad Pro را در سال 2021 به روزرسانی کنیم. بررسی ما را درباره iPad Pro 2020 بخوانید.

سیب

iPad Air 10.9 اینچی اپل 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد و وسیله مناسبی برای قیمت آن است. در واقع ، با هزینه بسیار کمتری نسبت به این مدل ، سهم خوبی از تجربه iPad Pro را فراهم می کند. این ارزش عالی فقط برنده جایزه ویرایشگر ما شده است. با حدود 40 دلار تخفیف در آمازون و والمارت ارائه می شود ، اما اغلب فقط برای رنگ های خاص. بررسی ما درباره iPad Air را بخوانید.

لری گرونین / CNET

آیپد پرو 11 اینچی معمولاً با قیمت 799 دلار در اپل به فروش می رسد ، اما در حال حاضر آمازون نسخه جدید و غنی از ویژگی تبلت اپل را با 50 دلار تخفیف ارائه می دهد. این تخفیف زیادی نیست ، اما برای دستگاه جدید اپل اصلاً بد نیست.

اسکار گوتیرز / CNET

بیایید صادق باشیم: این فقط برای کسانی است که می خواهند برای صفحه نمایش کوچکتر حق بیمه پرداخت کنند. شما برای دریافت همان مشخصات پایه iPad 10.2 اینچی ، اما با اندازه قابل حمل 7.9 اینچ (البته با فضای ذخیره سازی 64 گیگابایت و صفحه نمایش براق تر) ، حق بیمه بالایی را پرداخت می کنید. بررسی iPad iPad 2019 را بخوانید.

اسکات استین / CNET

آیپد نسل هشتم دارای صفحه نمایش 10.2 اینچی است که از تراشه A12 بهره می برد. قیمت مدل 32 گیگابایتی 329 دلار است اما اکثر خرده فروشان آن را 299 دلار می فروشند که این نیز تخفیف آموزشی اپل است. ما پیش از این در Costco شاهد افت قیمت آن به 279 دلار بودیم و اکنون در Best Buy – البته فقط برای وانت – در دسترس است. بررسی ما را برای iPad 2020 بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر