[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه فقط چند روز مانده است ، اما ما در حال حاضر درگیر معاملات هستیم. اکنون جاروبرقی ها می توانند یک هدیه پیچیده باشند (“این به شما کمک می کند تا خانه را تمیز کنید!”) ، اما دایسون یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین مارک هایی است که می توانید با آن استفاده کنید. اگرچه به نظر می رسد آمازون بهترین معاملات را تاکنون انجام داده است ، اما ما از معاملات بیشتری مراقبت خواهیم کرد که طی روزهای آینده اعم از Walmart ، Best Buy یا خرده فروشی های دیگر انجام می شوند.

بیشتر بخوانید: معاملات خلاuum Black Friday 2020: صرفه جویی در هزینه Neato ، Hoover ، Shark و موارد دیگر

دیگر سر و صدا نیست ، در اینجا بهترین معاملات دایسون در حال حاضر و به زودی است. با بهترین خرید و هدف ، آنها بیشترین افت قیمت خود را از هفته یکشنبه ، 22 نوامبر انجام می دهند ، بنابراین ما با مشاهده معاملات جدید این مقاله را به روز می کنیم.

پیشنهادات جمعه سیاه اکنون در دسترس است

دایسون

نه ، خلا نیست – اما اگر طرفدار دایسون هستید ، توجه کنید. اگر می خواهید هوای خانه خود را تمیز کنید ، Dyson در این جمعه سیاه یکی از دستگاه های تصفیه هوا با تخفیف را نیز دارد ، با 25 درصد قیمت معمول خود. HP01 هوا را تمیز می کند ، اما به عنوان بخاری و فن نیز عمل می کند – این ویژگی های بسیاری است که می توانید با هزینه کمتر از 400 دلار در یک دستگاه دایسون قرار دهید. (فقط به خاطر داشته باشید که در گذشته فقط 300 دلار فروخته می شد.)

کمترین قیمت شناخته شده آمازون تاکنون: 300 دلار

پیشنهادات جمعه سیاه به زودی ارائه می شود

دایسون

قیمت Dyson’s V7 Animal معمولاً 400 دلار است اما در این هفته 50٪ تخفیف عظیم دریافت می کند. Best Buy از شنبه ، 28 نوامبر این قیمت را تأیید کرد.

هدف

خلا cable کابل “سطح ورودی” دایسون معمولاً 350 دلار است ، اما این قیمت است 200 دلار بسیار معقول تر از هفته یکشنبه ، 22 نوامبر سقوط می کند.

دایسون

Dyson V8 15٪ مکش بیشتری نسبت به V7 دارد (به گفته دایسون). معمولاً 380 دلار ، نسخه Motorhead از هفته 22 نوامبر در Target به 230 دلار کاهش می یابد.

بهترین خرید

V10 Animal در این فصل با ثبت 350 دلار در رکورد تاریخ آمازون بازگشت هدف تایید سقوط قیمت ها از هفته 22 نوامبر. انتظار داریم این قیمت در بهترین خرید و جاهای دیگر باشد. این مدل بی سیم 55٪ مکش بیشتر از V7 و یک ساعت دوام باتری را فراهم می کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر