تخفیف جمعه سیاه AirPod 2020: AirPods Pro به زودی به 169 دلار کاهش می یابد ، AirPods استاندارد اکنون با 119 دلار


این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده شما

آگهی فروش جمعه سیاه Walmart.

والمارت

سیب AirPods هدفون بی سیم برای iPhone و iPad هستند. جمعه سیاه فروش به طور منظم و حرفه ای ها. در حال حاضر قیمت AirPods و AirPods Pro کاهش یافته و به زودی انتظار کاهش مجدد آن را داریم. آیا می خواهید AirPods امسال را برای خود بخرید یا برای هدیه تعطیلات؟ ما برخی از بهترین معاملات AirPod را انتخاب کرده ایم.

برای مدت زمان محدود و تا تمام شدن منابع ، ووت با قیمت 190 دلار AirPods Pro دارد، کمترین قیمت ثبت شده

اما تیتر اصلی واقعی است AirPods Pro در 25 نوامبر در Walmart به 169 دلار کاهش می یابد. این پایین ترین قیمت که ما دیده ایم ، 21 دلار و قیمت فروشگاه اپل با سرعتی بالای 80 دلار است. در همین حال ، AirPods استاندارد برای آمازون ، Costco و Walmart به پایین ترین سطح 99 دلار سقوط کرد ، اما آنها به 119 دلار بازگشتند که هنوز 40 دلار کمتر از قیمت کامل فروشگاه Apple است.

قیمت AirPods 2020

مدل قیمت فروشگاه اپل بهترین قیمت در حال حاضر بهترین قیمت (برای همه زمان ها)

AirPods Pro

249 دلار

190 دلار

190 دلار (به زودی 169 دلار)

AirPods

159 دلار

119 دلار

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

150 دلار

140 دلار

توصیه ما؟ به دنبال AirPods Pro با قیمت 190 دلار یا کمتر و AirPods استاندارد با قیمت 100 دلار یا کمتر باشید. اگر اکنون با این قیمت ها نیستند ، منتظر بازگرداندن این معاملات باشید.

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

سارا تو / CNET

AirPods Pro با قیمت 190 دلار در ووت فروخته می شود ، اما این معامله در چند هفته گذشته انجام شده و رفته است. آنها از اواسط ماه اکتبر بین 195 تا 200 دلار در آمازون و سایر خرده فروشان به فروش رسیده اند. اما خریداران باهوش تا 25 نوامبر ، زمانی که والمارت آنها را به قیمت 169 دلار به فروش خواهد رساند ، انتظار خود را حفظ می کنند (و امیدوارم که یک جنگ قیمت جدید ایجاد کند). بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را با 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. تاکنون معامله منقضی شده است ، اما انتظار داریم در اواخر فصل برگردد. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً یک فرد متعصب شارژ بی سیم هستید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک کیف شارژ بی سیم با قیمت 150 دلار تهیه کنید ، که 49 دلار پس انداز بیش از قیمت فروشگاه اپل است.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
اینجاست چرا 1 میلیون مشتریان داخل ایالات متحده لباس بچگانه هستند