[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

Walmart قول داده و تحویل داده است: خرده فروش اکنون قیمت پایین تر AirPods Pro را به عنوان بخشی از قیمت فعلی خود ارائه می دهد جمعه سیاه فروش. از چهارشنبه ، 25 نوامبر ، هدفون بی سیم رده بالای واقعی اپل تا 169 دلار استکه تاکنون پایین ترین قیمت آنها بوده است. حتی بهتر ، آمازون قبلاً این قیمت را هم تراز کرده است. اگر آنها به طور تصادفی به فروش برسند ، بهترین گزینه بعدی شماست 190 دلار در ووت. هر دو قیمت در مقایسه با فروشگاه اپل که هنوز با قیمت 249 دلار فروخته می شود ، پس انداز زیادی دارد. آیا AirPod های پایه را ترجیح می دهید؟ آنها در حال حاضر با قیمت 119 دلار به فروش می رسند. این بالاتر از قیمت فروش 99 دلاری آنها است اما از 159 دلار فروشگاه اپل بهتر است.

قیمت AirPods 2020

مدل قیمت فروشگاه اپل بهترین قیمت در حال حاضر بهترین قیمت (برای همه زمان ها)

AirPods Pro

249 دلار

190 دلار

169 دلار

AirPods

159 دلار

119 دلار

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

150 دلار

140 دلار

توصیه ما؟ به دنبال AirPods Pro با 190 دلار یا کمتر و AirPods استاندارد با 120 دلار یا کمتر باشید. اگر اکنون با این قیمت ها نیستند ، منتظر بازگرداندن این معاملات باشید.

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

سارا تو / CNET

قرارداد والمارت که مدتها وعده داده شده بود سرانجام به نتیجه رسید و بلافاصله توسط آمازون به توافق رسید. در حالی که موجود هستید ، می توانید AirPods Pro را همیشه با قیمت پایین 169 دلار تهیه کنید ، در غیر این صورت ، همانطور که در بالا ذکر شد ، بهترین گزینه شما 190 دلار در Woot است. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را با 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. قرارداد تاکنون به پایان رسیده است اما انتظار داریم در اواخر فصل برگردیم. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک کیف شارژ بی سیم با قیمت 150 دلار تهیه کنید که در مقایسه با قیمت فروشگاه اپل 49 دلار پس انداز می کند.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر