[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه فروش در حال حاضر به طور جدی آغاز شده است و یکی از بزرگترین دسته معاملات امسال (طبق معمول) جاروبرقی است. خواه به دنبال یک مدل بی سیم یا خلا full کامل ربات باشید ، همه مارک های مطرح – هوور ، نیتو ، دایسون ، کوسه ، بیسل و دیگران – در حال حاضر کاهش قیمت زیادی را ارائه می دهند یا به زودی انجام می شود.

بیشتر بخوانید: تخفیف Black Friday Dyson: به زودی 150 تا 200 دلار در V8 و Ball Animal Now ، V7 و V10 صرفه جویی کنید

بنابراین چه بخواهید دایسون یا رومبا را با هزینه کمتری مصرف کنید ، به جای مناسب رسیده اید. در اینجا معاملات جمعه سیاه سیاه 2020 و همچنین برخی از گوشه ها موجود است. توجه داشته باشید که در زمان انتشار ، قیمت ها دقیق بودند ، اما هر روز شاهد نوسانات مکرر هستیم.

کریس مونرو / CNET

خرده فروشی ربات کوسه با قیمت 195 دلار فروخته می شود. تقریباً نیمی از قیمت خلاuum که خانه شما را تمیز می کند معامله بدی نیست. به لطف ویژگی نقشه برداری خانه ، می توانید پوشش آن را به بعضی از اتاق ها محدود کنید.

بهترین خرید

100 دلار در خرید Hoover ONEPWR FloorMate صرفه جویی کنید ، یک پاک کن خشک و مرطوب که می تواند از پس چوب های سخت ، کاشی ها ، ورقه ورقه و فرش ها برآید.

تایلر لیسنبی / CNET

اگر توانایی خرید جدیدترین و بهترین مدل V11 دایسون را ندارید ، V10 Absolute یک مصالحه اساسی است. بی سیم است (طبق گفته دایسون با حداکثر یک ساعت دوام باتری) ، یک سیستم فیلتراسیون هوا برای دفع هوای تمیزتر ارائه می دهد ، زیرا همچنین باعث تمیز شدن و تبدیل به حالت دستی می شود.

من ربات هستم

200 دلار برای خلاot ربات iRobot Roomba 960 صرفه جویی کنید. Best Buy قیمت آن را به 300 دلار کاهش داد. بد نیست برای یک تمیز کننده کف اتوماتیک که به طور سیستماتیک حرکت می کند ، با یک برنامه تلفن همراه کار می کند ، به علاوه Google Assistant و Alexa.

والمارت

این ربات ربات کوسه ارزش یک دست و پا را ندارد. با این حال ، او به اندازه کافی باهوش است که سطل آشغال خود را خالی می کند ، طبقه را نقشه برداری می کند و به Wi-Fi خانه شما متصل می شود. و از 25 نوامبر ، Walmart آن را به قیمت 70 دلار از قیمت خود به فروش می رساند.

بهترین خرید

CrossWave که برای تمیز کردن هر دو سطح سخت و فرش طراحی شده است ، دارای دو مخزن آب است. یک مخزن آب کثیف را جمع می کند ، در حالی که مخزن دیگر حاوی محلول تمیز کننده دستگاه است.

کریس مونرو / CNET

Neato D4 معمولاً 430 دلار قیمت دارد اما در حال حاضر تا 330 دلار علامت گذاری شده است و می توانید با استفاده از کد تبلیغاتی 50 دلار دیگر پس انداز کنید NEATOAFF50 هنگام پرداخت این برای فناوری ناوبری Neato LaserSmart و عمر باتری 75 دقیقه بسیار مناسب است.

تایلر لیسنبی / CNET

Neato D7 معمولاً 800 دلار ارائه می دهد ، اما در حال حاضر با قیمت 600 دلار در Neato فروخته می شود. اما شما می توانید بهتر عمل کنید – کد تبلیغاتی اعمال کنید NEATOAFF50 در هنگام پرداخت ، ربات خلاuum Neato را با قیمت 550 دلار تهیه کنید. این شامل پیمایش LaserSmart ، مناطق محدود شده در برنامه تلفن همراه و 120 دقیقه دوام باتری است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر