[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

2020 سال است تناسب اندام در خانهو این در سال 2021 تغییر نمی کند ورزشگاه ها و استودیوهای تناسب اندام تعطیل شدند خاموش و روشن و نگرانی های ایمنی بیش از حد کار با دیگران، خرید وسایل ورزشی در خانه هرگز عملی تر نبوده است.

چه یک گاراژ کامل برای اختصاص دادن به یک باشگاه بدنسازی در منزل داشته باشید ، چه فقط گوشه ای از اتاق خواب خود ، امکانات زیادی برای کمک به شما در دور شدن از سالن ورزشی وجود دارد. حتی بهتر ، بسیاری از آنها به جمعه سیاه می فروشند. در زیر بهترین معاملات را مشاهده کنید.

بوفلکس

گرچه تردمیل مورد علاقه من از آنهایی نیست که آزمایش کردم ، اما نمی توانم این معامله را برای تردمیل متوقف شده Bowflex BXT116 مسخره کنم. این دارای تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما ، با کیفیت ساخت جامد است. از 26 نوامبر در Best Buy آن را به قیمت 1000 دلار دریافت کنید.

سارا تو / CNET

در مورد اسلحه های ماساژ نمی توانم به اندازه کافی خوب بگویم. این ابزارهای قدرتمند برای شکستن گره ها و سفتی ماهیچه ها ضربان دارند ، چه از آخرین تمرین خود احساس بیماری کنید و چه از زندگی در سال 2020 فقط تنش دارید.

برای هر کسی که عاشق ماساژ است ، اما امسال موفق به انجام آن نشده است ، هایپر ولت یک هدیه عالی است. همراه با پنج پیوست برای هر درد عضلانی است.

به دنبال اسلحه های ماساژ بیشتر هستید؟ فروش جمعه سیاه Theragun را مشاهده کنید.

یکی از بهترین ماشین های قایقرانی در این جمعه سیاه با تخفیف 250 دلار در معرض فروش است. Hydrow مانند دستگاه Peloton در ماشین های قایقرانی است – دارای یک صفحه داخلی است که می توانید در آن دروس قایقرانی و ساخت درجه یک شرکت کنید. همچنین ساکت است و می تواند به صورت قائم ذخیره شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند. بررسی ما درباره Hydrow Rower را بخوانید.

لولومون

گوه های آموزشی مورد علاقه ما ، Lululemon Wunder Under ، برای جمعه سیاه مشخص شده اند. این برند بندرت فروش انجام می دهد ، بنابراین زمان مناسبی برای خرید است. می توانید آنها را در چندین سبک مختلف شامل تمام طول و برش داده شده از 60 تا 80 دلار قرار دهید.

برای مردان زندگی شما می توانید فروش جمعه سیاه Lululemon را نیز پیدا کنید.

تناسب اندام Myx

اگرچه Peloton در این جمعه سیاه هیچ فروشی ندارد ، شما می توانید با یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای دوچرخه های ورزشی Peloton ، Myx معامله کنید. این دوچرخه با یک صفحه نمایش 21.5 اینچی و یک برنامه اصلی داخلی برای تناسب اندام ، تجربه مشابه Peloton را ارائه می دهد.

برای بارگیری 250 دلار از دوچرخه Myx در وب سایت شرکت ، از کد BLACKFRIDAY استفاده کنید.

آمازون

تشک Pro Yoga Manduka یکی از معتبرترین تشک های موجود در آن است و یافتن آن در فروش بسیار دشوار است. در کالاهای ورزشی دیک می توانید 24 دلار از اندازه 71 اینچ یا 30 دلار از نسخه 85 اینچی دریافت کنید. هر دو ضخیم ، نرم ، گرفتن آسان است و بیشتر از یوگا کار می کند. این حصیری است که من استفاده می کنم و من آن را اکیداً توصیه می کنم.

جیمز مارتین / CNET

مقیاس دیجیتال سرویس بهداشتی Withings فراتر از اندازه گیری وزن شماست و اطلاعات دقیق در مورد BMI ، چربی بدن ، توده عضلانی ، آب بدن ، ضربان قلب و توده استخوان را ارائه می دهد. این مورد برای هر سالن ورزشی خانگی خصوصاً برای افرادی که می خواهند لاغر شوند ضروری است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر