[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

سطح سهام و قیمت ها در جریان مداوم برای جمعه سیاه معاملات اپل iPad و برخی از بهترین تخفیف ها اکنون از بین رفته اند. با این حال ، رنگ های را انتخاب کنید iPad Air جدید با 40 دلار تخفیف (569 دلار) در دسترس هستند والمارت و آمازون همین الان. اگر هنگام بررسی لیست پیشنهادی در دسترس نیست ، حتماً دوباره بررسی کنید ، زیرا ما معاملات را در جمعه سیاه و بعد از آن کنترل می کنیم.

در حال حاضر ، Best Buy فروش مدل های مختلف iPad را ارائه می دهد ، اما شما باید خرید خود را در یک فروشگاه آجر و ملات انجام دهید تا بهترین قیمت را که 50 دلار از آیپد 10.2 اینچی با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 70 دلار تخفیف از آیپد 10.2 اینچی با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی.

لطفا توجه داشته باشید که در این مرحله شما ممکن است تاریخ تحویل تا ژانویه دریافت نکنید. هیچ تضمینی وجود ندارد ، اما این را می توان با ساعت قبل از کریسمس پس از سفارش تنظیم کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین iPad برای دریافت در سال 2020

ما این لیست را با ظهور معاملات جدید و انقضا معاملات قبلی به روز می کنیم ، بنابراین حتماً برای بهترین قیمت اغلب چک کنید.

سیب

iPad Air 10.9 اینچی اپل 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد و وسیله مناسبی برای قیمت آن است. در واقع ، با هزینه بسیار کمتری نسبت به این مدل ، سهم خوبی از تجربه iPad Pro را فراهم می کند. این ارزش عالی فقط برنده جایزه ویرایشگر ما شده است. با حدود 40 دلار تخفیف در آمازون و والمارت ارائه می شود ، اما اغلب فقط برای رنگ های خاص. بررسی ما درباره iPad Air را بخوانید.

مدلهای بزرگتر iPad Pro در حال حاضر در آمازون کوچک شده اند. برای مدل های 128 و 256 گیگابایتی یا 150 دلار برای مدل های 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی می توانید 100 دلار پس انداز کنید. اما فقط به خاطر داشته باشید که ما انتظار داریم نسخه های iPad Pro را در سال 2021 به روزرسانی کنیم. بررسی ما را درباره iPad Pro 2020 بخوانید.

اسکار گوتیرز / CNET

بیایید صادق باشیم: این فقط برای کسانی است که می خواهند برای صفحه نمایش کوچکتر حق بیمه پرداخت کنند. شما برای دریافت همان مشخصات پایه iPad 10.2 اینچی ، اما با اندازه قابل حمل 7.9 اینچ (البته با فضای ذخیره سازی 64 گیگابایت و صفحه نمایش براق تر) ، حق بیمه بالایی را پرداخت می کنید. بررسی iPad iPad 2019 را بخوانید.

لری گرونین / CNET

آیپد پرو 11 اینچی به طور معمول با قیمت 799 دلار در اپل به فروش می رسد ، اما آمازون در حال حاضر نسخه جدید و غنی از ویژگی تبلت اپل را با قیمت 70 دلار ارائه می دهد. این تخفیف زیادی نیست ، اما برای دستگاه جدید اپل اصلاً بد نیست.

اسکات استین / CNET

آیپد نسل هشتم دارای صفحه نمایش 10.2 اینچی است که از تراشه A12 بهره می برد. قیمت مدل 32 گیگابایتی 329 دلار است اما اکثر خرده فروشان آن را 299 دلار می فروشند که این نیز تخفیف آموزشی اپل است. ما پیش از این در Costco شاهد افت قیمت آن به 279 دلار بودیم و اکنون در Best Buy – البته فقط برای وانت – در دسترس است. بررسی ما را برای iPad 2020 بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر