[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

آیا به دنبال هدیه مناسب تعطیلات برای دوستداران تناسب اندام در زندگی خود هستید؟ اکنون زمان مناسب برای انجام یک معامله محکم با تفنگ ماساژ Theragun ، استاندارد طلای ابزار آموزش ریکاوری است. در اوایل سال جاری ، Theragun نام خود را به شرکت مادر Therabody تغییر داد چندین اسلحه ماساژور جدید ارائه داد همراه با مجموعه ای از محصولات CBD. و اکنون رویداد بزرگ جمعه سیاه و دوشنبه سایبری با صرفه جویی در محصولات موجود ، در حال جابجایی است تا اول دسامبر.

مورد علاقه شخصی من است Theragun Mini، که به طور شگفت انگیزی با اندازه جمع و جور خود قدرتمند است و اکنون در سه گزینه رنگی موجود است. این فقط با یک پیوست توپ است که به خوبی کار می کند. می توانید خرید کنید پیوست های اضافی Theragun، اما این بدیهی است که هزینه ها را افزایش می دهد. این اولین تخفیفی است که در Mini دیده ایم و این یک هدیه عالی است.

Therabody همچنین پیشنهاد BOGO را نیز ارائه می دهد (خرید کنید ، یکی را رایگان دریافت کنید) محصولات CBD از TheraOneاز 20 نوامبر

ادامه مطلب: بهترین اسلحه های ماساژ سال 2020

دیوید کارنای / CNET

وزن مینی 1.5 کیلوگرم و اندازه گیری 6 در 5.3 در 2.4 اینچ (152 در 134 در 57 میلی متر) ، مینی فوق العاده قابل حمل است اما قدرتمند ، 20 کیلوگرم نیرو را در سه سرعت (1750 ، 2100 یا 2400 کوبه در دقیقه). باتری 150 دقیقه ارزیابی می شود. یک مورد محافظ نئوپرن گنجانده شده است.

Therabody

همانند مدل های Pro و Elite ، سطح ابتدایی Prime نیز از طریق بلوتوث با برنامه همراه Therabody یک رابط دارد ، اما به جای صفحه نمایش ، از یک LED ساده برخوردار است. این پنج سرعت از پیش تعیین شده و 30 پوند نیرو با دوام 120 دقیقه باتری را ارائه می دهد. چهار ضمیمه فوم سلول همراه با یک کیف محافظ مسافرتی در آن گنجانده شده است.

Therabody

قدرت Theragun Elite 40 پوند است و یک قدم پایین تر از Pro نیست. هر دو بازوی مفصل دارند ، اما Pro دارای یک باتری قابل جابجایی اضافی و شش اتصال اضافی فوم سلول ضد میکروبی به جای 5 Elite است. این دستگاه همچنین می تواند با برنامه Therabody برای iOS و Android تعامل داشته باشد.

دیوید کارنای / CNET

بهترین 600 دلار Theragun Pro (G4) با هدف ورزشکاران جدی 150 دلار قیمت دارد. با فناوری QueraForce Theragun و یک باتری قابل تعویض اختیاری ، تکرار فعلی Pro به طور قابل توجهی ساکت تر از G3 Pro اما نه به سادگی اسلحه های ماساژور Hypervolt. Theragun Pro با حداکثر 60 کیلوگرم نیرو ، بازوی چرخان و دسته ارگونومیک ، دامنه عمیق 16 میلی متر در بافت عضلانی شما و سرعت حداکثر 2400 تکرار در دقیقه ، برای کسانی طراحی شده است که چندین بار در هفته نیاز به کوبه درمانی دارند. هنوز هم ممکن است برای بسیاری از افراد بیش از حد زیاد باشد – ناگفته نماند که گران است – اما Elite چندان افت 300 دلاری ندارد. البته Elite با برنامه Therabody برای iOS و Android رابط دارد.

Therabody

امسال ، این شرکت یک غلتک فوم ارتعاشی “هوشمند” جدید ، Wave Roller را معرفی کرد. من هنوز استفاده نکردم اما 50 دلار تخفیف.

جدول مقایسه ای خط Therabody از نسل چهارم سلاح های ماساژ Theragun.

دیوید کارنای / CNET

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر