[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

سال سختی بود تجهیزات تناسب اندام پیدا کنید، اما شکی نیست که سال 2020 سال سال است تناسب اندام در خانه. ج تعطیلی سالن های ورزشی و استودیوهای تناسب اندام به طور دوره ای ، و همچنین نگرانی های ایمنی در مورد کار با دیگرانهرگز زمان عملی تری برای پرش روی تردمیل در خانه وجود نداشته است. ج جمعه سیاه و دوشنبه سایبری معاملات در نوسان کامل است ، اکنون ممکن است زمان مناسب برای اضافه کردن یک باشد دوچرخه چرخان،، قایقران یا تردمیل به مجموعه تمرینات خود بروید. با فصل تعطیلات پیش رو ، می تواند زمان خوبی برای گرفتن برخی از آنها باشد نوارهای مقاومت یا وزنه ها به عنوان یک هدیه برای این دوست متمرکز بر تناسب اندام.

چه یک گاراژ کامل برای اختصاص دادن به یک سالن ورزشی خانگی یا فقط گوشه ای از اتاق خواب خود داشته باشید ، امکانات زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا دور از سالن ورزشی محلی شکل بگیرید. بهترین معاملات که تاکنون پیدا کرده ایم را بررسی کنید.

یکی از بهترین ماشین های قایقرانی در این جمعه سیاه با تخفیف 250 دلار در معرض فروش است. Hydrow مانند دستگاه Peloton در ماشین های قایقرانی است – دارای یک صفحه داخلی است که می توانید در آن دروس قایقرانی و ساخت درجه یک شرکت کنید. همچنین ساکت است و می تواند به صورت قائم ذخیره شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند. بررسی ما درباره Hydrow Rower را بخوانید.

تناسب اندام Myx

اگرچه Peloton در این جمعه سیاه هیچ فروشی ندارد ، شما می توانید با یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای دوچرخه های ورزشی Peloton ، Myx معامله کنید. این دوچرخه با یک صفحه نمایش 21.5 اینچی و یک برنامه اصلی داخلی برای تناسب اندام ، تجربه مشابه Peloton را ارائه می دهد.

برای بارگیری 250 دلار از دوچرخه Myx در وب سایت شرکت ، از کد BLACKFRIDAY استفاده کنید. Myx Fitness همچنین شامل یک کیف رایگان ، بطری آب و کاف گردن همراه با خرید و تحویل تضمینی به مدت دو تا چهار هفته است.

سارا تو / CNET

در مورد اسلحه های ماساژ نمی توانم به اندازه کافی خوب بگویم. این ابزارهای قدرتمند برای شکستن گره ها و سفتی عضلات شما ضربان دارند ، خواه از آخرین تمرین خود احساس بیماری کنید یا از زندگی در سال 2020 فقط تنش داشته باشید.

برای هر کسی که عاشق ماساژ است ، اما امسال موفق به انجام آن نشده است ، هایپر ولت یک هدیه عالی است. همراه با پنج پیوست برای هر درد عضلانی است.

به دنبال اسلحه های ماساژ بیشتر هستید؟ فروش جمعه سیاه Theragun را مشاهده کنید.

لولومون

شلوار استرچ مورد علاقه ما ، Lululemon Wunder Under ، برای جمعه سیاه مشخص شده است. این برند بندرت فروش انجام می دهد ، بنابراین زمان مناسبی برای خرید است. می توانید آنها را در چندین سبک مختلف شامل تمام طول و برش داده شده از 60 تا 80 دلار قرار دهید.

برای مردان زندگی شما می توانید فروش جمعه سیاه Lululemon را نیز پیدا کنید.

آمازون

تشک Pro Yoga Manduka یکی از معتبرترین تشک های موجود در آن است و یافتن آن در فروش بسیار دشوار است. در کالاهای ورزشی دیک می توانید 24 دلار از اندازه 71 اینچ یا 30 دلار از نسخه 85 اینچی دریافت کنید. هر دو ضخیم ، نرم ، گرفتن آسان است و بیشتر از یوگا کار می کند. این حصیری است که من استفاده می کنم و آن را به شدت توصیه می کنم.

جیمز مارتین / CNET

مقیاس دیجیتال حمام Withings به سادگی فراتر از اندازه گیری وزن شما است و اطلاعات دقیق در مورد BMI ، چربی بدن ، توده عضلانی ، آب بدن ، ضربان قلب و توده استخوان را ارائه می دهد. این مورد برای هر سالن ورزشی خانگی خصوصاً برای افرادی که می خواهند لاغر شوند ضروری است.

بوفلکس

گرچه تردمیل مورد علاقه من از آنهایی نیست که آزمایش کردم ، اما نمی توانم این معامله را برای تردمیل متوقف شده Bowflex BXT116 مسخره کنم. این دارای تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما ، با کیفیت ساخت جامد است. از 26 نوامبر در Best Buy آن را با قیمت 1000 دلار دریافت کنید.

بهترین خرید: تردمیل Bowflex BXT116 با قیمت 1000 دلار (به زودی) – 1400 دلار از قیمت لیست و 600 دلار در مقایسه با قیمت فروش قبلی آن صرفه جویی کنید.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر